Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
cvija007
Početnik
Početnik
cvija007


Broj poruka : 8
Datum upisa : 27.07.2011

gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!? Empty
PočaljiNaslov: gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!?   gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!? EmptyUto Apr 09 2013, 12:28

pozdrav svima! potrebna mi je slika ili neko da pojasni ,gde se nalazi konzola centralne brave. Meni je fabricki ugradjena centralna brava,ali sam kupio daljinsko zakljucavanje pa mi je potrebna centralna jedinica da bih mogao da povezem daljinsku.
Pronasao sam da je kod suvozacevog mesta iznad ECU (kompa), ali ne za nubiru nego neke slicne modele.
Pa sam zeleo pre nego sto pocne rasturanje da proverim jos jednom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!?   gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!? EmptyUto Apr 09 2013, 18:04

kod mene nubira ista 98 god i nalazi se iza plastike iznad pedala.
Nazad na vrh Ići dole
cvija007
Početnik
Početnik
cvija007


Broj poruka : 8
Datum upisa : 27.07.2011

gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!?   gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!? EmptyUto Apr 09 2013, 21:29

Kupio sam uredjaj za daljinsko zakljucavanje(bez alarma) pa me zato i zanima gde se nalazi ta jedinica. Znaci elektricar bi trebao tu da poveze pomenutu "napravu" Very Happy?! ili se povezuje negde ispod haube? tnx na odgovorima!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!?   gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!? EmptySre Apr 10 2013, 10:25

na to se dodaje. i uzme signal sa migavaca za zakljucano otkljucano.Pa ako ne radis ti nego elektricar samo mu daj da ti namesti.Ako ne zna onda ne treba ni da naplati.
Nazad na vrh Ići dole
cvija007
Početnik
Početnik
cvija007


Broj poruka : 8
Datum upisa : 27.07.2011

gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!?   gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!? EmptySre Apr 10 2013, 11:52

tnx za brze odgovore ! D:Very Happy
ovih dana cu ici da odradim pa javljam utiske voznja voznja voznja
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!? Empty
PočaljiNaslov: Re: gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!?   gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
gde se nalazi konzola centralne brave nubira '99!?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Osvetljenje centralne konzole
» Brave za Lanosa 1,5 1998 god
» ABS Daewoo Nubira 99' cdx
» Daewoo Nubira iskustva
» da li neko zna gde se nalazi termostat na daewoo nexi?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: