Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Daewoo Tacuma - zujalica

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
SashaNS
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 21.01.2013
Lokacija : Novi Sad

tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica Empty
PočaljiNaslov: Daewoo Tacuma - zujalica   tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica EmptyPon Jan 21 2013, 15:13

Interesuje me da li na Tacumi 2.0 postoji takozvana zujalica .... za vrata... pojas... svetla ... i da li, ako ne postoji, postoji mogucnost ugradnje i gde ?
ovo bi opasno trebalo ... 3 puta sam vec ispraznio akumulator zbog svetla Smile
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Tacuma - zujalica   tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica EmptyPon Jan 21 2013, 15:41

Ja mislim da ima,samo neznam iz kog razloga ti ne radi to upozorenje.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Tacuma - zujalica   tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica EmptyPon Jan 21 2013, 16:40

Najverovatnije je neko iskljucio jer nekada iritira.Ja mogu da ti kazem gde je na nubiri predpostavljam da je isto ili slicno i na tacumi.Ispod volana kada skines onu veliku plastiku nalazi se obicno braon boje kutica u kojoj je zvucnik i prikljucen je sa jednim dzekom.A za svetla ti je mozda bolje da uradis kao i ja ,Imalo je to da se nadje i po netu pa sam da ugradis nije tesko,ali ja sam otisao kod elektricara i namesio(svetla stoje na izgasenom polozaju) kada upalim auto cim se ugasi lapmica od akumulatora pale se svetla(da ne bi palio pri kontaktu zbog verglanja) i to me je izaslo 1000din mislim pre godinu ili godinu ipo ne secam se kad sam uradio.I ne razmisljam o svetlima uopste,a kazna je valjda 5000.Desavalo mi se da kada svratim negde na brzaka izletim pa ugasim auto i posto zurim sedam u auto i krecem i zaboravim tada da ugasim svetla.E jedino sto ne mozes da izgasis svetla dok je upaljen auto mada moze i to da se sredi.A moze i na drugi nacin da ti se veze na bravu pa ne mozes da upalis svetla ako je auto ugasen a kada ga skines sa kontakta svetla se gase.Mada sam ja opet za prvu soluciju.
Nazad na vrh Ići dole
SashaNS
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 21.01.2013
Lokacija : Novi Sad

tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Tacuma - zujalica   tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica EmptyPon Jan 21 2013, 16:53

nije meni problem paljenje svetala ... nego gashenj Very Happy
probacu sutra da nadjem gde je sakrivena ta zujalica... ako ne .. onda cemo da trazhimo druga reshenja.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Tacuma - zujalica   tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica EmptyPon Jan 21 2013, 17:58

Bas ispod volana samo skini onu plastiku i zavuci se ne mozes iz sedeceg polozaja!A paljenje mora po zakonu ili ide kazna,a sa ovi mresis i paljenje i gasenje.Ne znam da li si me razumeo?Meni non stop na ablenderu stoje izgasena i kada upalim auto posle 2 sekunde mi se sama svetla upale i kada izgasim auto odmah se i ugase.Potrazi kuticu ne verujem da je neko skinuo pre ce biti da zbog pistanaj neko izcupao jer malo i nervira,ali naviknes.
Nazad na vrh Ići dole
SashaNS
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 21.01.2013
Lokacija : Novi Sad

tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Tacuma - zujalica   tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica EmptyPon Jan 21 2013, 18:03

da da skontao sam shta si mi rekao .... kao shto rekoh .. potrazhicu sutra tu kutijicu ... ako ne ... onda ide ta tvoja varijanta ..... hvala u svakom sluchaju.
Nazad na vrh Ići dole
zakici
Početnik
Početnik
zakici


Broj poruka : 70
Datum upisa : 14.08.2012
Godina : 55
Lokacija : Pforzheim

tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Tacuma - zujalica   tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica EmptySre Jan 23 2013, 07:53

Evo kako na Nubiri izgleda ta zujalica.
tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica Alarm-za-pojas-i-svetla
Nazad na vrh Ići dole
sayko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 27
Datum upisa : 17.09.2012

tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Tacuma - zujalica   tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica EmptyNed Mar 10 2013, 22:24

Zujalica ti je na stubu kod suvozacevih nogu, ako je do sad nisi nashao. Izgleda kao ova na slici.
Nazad na vrh Ići dole
SashaNS
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 21.01.2013
Lokacija : Novi Sad

tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Tacuma - zujalica   tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica EmptyPet Maj 10 2013, 15:22

Pozdrav svima ponovo .... nije me bilo par meseci .... elem ... hvala na ovom poslednjem odgovoru jer do sad nisam nashao prokletinju Smile zavlachio sam se svuda ali mi iskreno nije palo na pamet da pogledam i kod suvozachevih nogu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Tacuma - zujalica   tacuma - Daewoo Tacuma - zujalica Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Daewoo Tacuma - zujalica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Daewoo Tacuma obd greska 1382
» daewoo tacuma 2.0 16v cdx
» Daewoo Tacuma trza pri vožnji
» Daewoo Tacuma 1.6 b iskustva
» Katalizator Daewoo Tacuma SX 1.8

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: