Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 vratija se sime ne nego joca

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

vratija se sime ne nego joca Empty
PočaljiNaslov: vratija se sime ne nego joca   vratija se sime ne nego joca EmptySub Nov 10 2012, 08:17

pozdrav svim novim a posebno starim forumasima.vidim puno novih tema negde procitah da je i golf gti otisao u penziju ali trebace mi puno vremena da sve izcitam.ubise me deca u 22 sam mrtav.moja leganca stoji u garazi nalickana vozim senika dizelka je a legancu nedeljom do pijace i na pice sa drugovima kad stignem.za sada toliko javljam se. bravo
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

vratija se sime ne nego joca Empty
PočaljiNaslov: Re: vratija se sime ne nego joca   vratija se sime ne nego joca EmptySub Nov 10 2012, 17:48

Vidim ja da tebe nema,reko napustio si nas.Leganca ti dodje weekend warrior smeh

welcome back bravo
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

vratija se sime ne nego joca Empty
PočaljiNaslov: Re: vratija se sime ne nego joca   vratija se sime ne nego joca EmptySub Nov 10 2012, 20:46

e bas tako sta uradi ekipa sa hho
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

vratija se sime ne nego joca Empty
PočaljiNaslov: Re: vratija se sime ne nego joca   vratija se sime ne nego joca EmptySub Nov 10 2012, 20:53

a vidim nosaci od maja ima li napretka
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

vratija se sime ne nego joca Empty
PočaljiNaslov: Re: vratija se sime ne nego joca   vratija se sime ne nego joca EmptySub Nov 10 2012, 21:29

Pozdrav Joxime.Znaci pazario si senika?Paaa?Kako ide?
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

vratija se sime ne nego joca Empty
PočaljiNaslov: Re: vratija se sime ne nego joca   vratija se sime ne nego joca EmptyNed Nov 11 2012, 12:08

jako sam zadovoljan od januara do sad nikakav kvar uradjen veliki servis jedna kugla plocice napred iznenadio se kako povuce iako nije to leganca ali za dizela ekstra i sto je najbitnije svu decu potrpam kolica za blizance i ponesto jos nazad. potrosnja u gradu oko7 l a vozim ga voznja a na auto putu letos za bg jednom bez vetra u petoj na 80km ispod 4l. ali ko vozi 80km jbg. zadovoljan prostora dosta fioka za sitnice previse jbg ne znam gde sta ostavim za vecu porodicu ok.od zamerti trenutno ne znam sta bih naveo uzeo sam ga sa 168000 stvarnih potvrdjeno sad je na satu 174000 neka ostane tako. e da zeza me osvetljenje u njemu terao kod majstora svi kontakti su ok ali i oni mali davaci sto prekidaju struju na vratima ali kaze da je izgleda kvar na maloj stampanoj ploci koja se nalazi u krovu iznad zadnjeg sedista pa cu da vidim nekog tv mehanicara kad uhvatim vremena.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

vratija se sime ne nego joca Empty
PočaljiNaslov: Re: vratija se sime ne nego joca   vratija se sime ne nego joca EmptyNed Nov 11 2012, 18:31

Eee dobro si nas se setio , jesi li ziv cheers
joca ::
sta uradi ekipa sa hho
Izgleda je samo Megasp skupio m*%a pa ugradio , moje je spremno za ugradnju , al' dok ne vidim kod nekog i ne bude mi potvrdjeno da je smanjilo potrosnju , tapkace u mestu . Toliko sam toga citao o tome i dobrog i loseg tako da nisam pametan .
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

vratija se sime ne nego joca Empty
PočaljiNaslov: Re: vratija se sime ne nego joca   vratija se sime ne nego joca EmptyNed Nov 11 2012, 18:44

Ma ja sam voizo i izvadio,zaista na pocetku jeste malo promenio zvuk i diskutabilno je da li je trosio manje ili ne,ali trebalo je odrzavanje jer bas imam velikih uzbrdica a zbog polozaja rezervoara za hho preliva se u buubler(jedna od namena) pa moram da ga praznim nekad i cistim,menjaj vodu,meri struju dodaj elektrolite itd itd i nemam vremena vise za to.Ali sam mislju da moze da se nesto uradi ne bas kak ooni pricaju sto prodaju ali aj sad ,to je neko moje iskustvo
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

vratija se sime ne nego joca Empty
PočaljiNaslov: Re: vratija se sime ne nego joca   vratija se sime ne nego joca EmptyNed Nov 11 2012, 21:27

e orle ziv. malo prva dva ipo meseca da preguram klince petra i lanu fala bogu spavaju nocu od 9 do 6 mozda se jednom probude inace sad su super pa i ja malo sebi vremena.malo se napredovalo sa hho jel neko uopste ima iskustva u praksi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





vratija se sime ne nego joca Empty
PočaljiNaslov: Re: vratija se sime ne nego joca   vratija se sime ne nego joca Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
vratija se sime ne nego joca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: