Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 kupovina matiza

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

matiz - kupovina matiza Empty
PočaljiNaslov: kupovina matiza   matiz - kupovina matiza EmptyUto Okt 05 2010, 10:47

prvo pozdrav za nove clanove i budosana.covek zeli da kupi matiza pa da mu pomognemo sa savetima pri kupovini pa onda dalje Laughing
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

matiz - kupovina matiza Empty
PočaljiNaslov: Re: kupovina matiza   matiz - kupovina matiza EmptySre Okt 06 2010, 04:01

Matiz je mali gradski auto...takvi automobili su najbolji za kratke relacije...verujem da ne trosi puno... Ako bi ga koristio u te svrhe to nije losa investicija, za sve ostalo bi mu predstavljao opterecenje. Nije za duge relacije, ma mali gepek, nije preterano udoban itd. Ali kazem za gradsku voznju i kratke relacije je super Smile Za zene je ko stvoren Smile
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

matiz - kupovina matiza Empty
PočaljiNaslov: Re: kupovina matiza   matiz - kupovina matiza EmptySre Okt 06 2010, 20:36

Ja sam se vozio sa koleginicom u njenom Sparku (Chevrolet), i mogu reci da koliko god deluje mali i neudoban, kad se sedne u njega skroz je drugi osecaj.
Ovo kazem zato sto je i Matiz slican Sparku, pa mozda i nije tako neudoban i mali...
Napravljen je za grad i gradsku voznju, mala kubikaza, jeftinija registracija, mali potrosac, lako je naci parking... po meni su to dobre osobine...

Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

matiz - kupovina matiza Empty
PočaljiNaslov: Re: kupovina matiza   matiz - kupovina matiza EmptyČet Okt 07 2010, 00:48

Naravno! To su i meni dobre osobine...samo kazemd a nije za neki duzi put... tacnije jeste ali za mozda dvoje Smile Inace autic je ok.
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

matiz - kupovina matiza Empty
PočaljiNaslov: Re: kupovina matiza   matiz - kupovina matiza EmptyPet Nov 05 2010, 05:26

metrocop ::
Naravno! To su i meni dobre osobine...samo kazemd a nije za neki duzi put... tacnije jeste ali za mozda dvoje Smile Inace autic je ok.
jedino nisam siguran kako bi se vozac i jedan par dugih nogu udobno smestio u njega Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
potencijalni
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 26.10.2011
Godina : 71
Lokacija : BGD

matiz - kupovina matiza Empty
PočaljiNaslov: matiz sa automatskim menjačem   matiz - kupovina matiza EmptySre Okt 26 2011, 21:53

U oglasima sam "napipao" Daewoo - Matiz CVT 3II automatic 796 ccm 38 kw sa , god. 2005., sa pređenih cca 31.000 Km. Cena je 3950 Eura.
Autić kupujem za suprugu koja je, gle čuda, žena, i koja, opet gle čuda, vozi kao žena i hoće BAŠ automatski menjač. voznja Zanima me vaše mišljenje o tome, kao i neki savet u vezi kupovine. Napominjem da u oglasu cena nije fiksna, da je autić stigao iz Belgije, ocarinjen etc... U nekakvom "fulu" je, kako se to danas moderno kaže. Naime, opremljen je čak i kožnim sedištima a na fotografijama izgleda super. bravo Znam da prodavcima NIKAD ne treba verovati Evil or Very Mad ali ipak ja moram da donesem neku odluku Crying or Very sad a do sada o tom autiću nisam ni razmišljao. Moje jedino iskustvo je što mi se "na oko" dopadao i što je simpatičan, što za praktičnu primenu i nije uopšte bitno, jel'... Smile
Mada, na razglednici je i Leskovac prelep grad (izvinjavam se ako je neko iz Leskovca) a u stvarnosti nema ružnijeg i lošije urbanistički organizovanog mesta u Srbiji. Ja sam rođen tamo, iako nikada nisam tamo živeo, odlazio sam jer sam imao rođake. Grad mi se uopšte ne sviđa jer je ružan... glavom u zid Izvinjavam se za poslednju rečenicu koja je off, ali to je tako. smeh
Nazad na vrh Ići dole
metrocop
Moderator
Moderator
metrocop


Broj poruka : 281
Datum upisa : 12.08.2010
Godina : 37
Lokacija : Bg

matiz - kupovina matiza Empty
PočaljiNaslov: Re: kupovina matiza   matiz - kupovina matiza EmptySre Okt 26 2011, 23:30

Sto se mene tice taj automatik mi nikako ne ide uz tako mali auto i ja nikad ne bi kupio auto sa 796 ccm-a i automatskim menjacem. Kilometraza jeste primamljiva(ali ne verujte nakupcu) i oprema je jako primamljiva....cena i nije nesto povolja ali verovatno moze da se spusti jos za kojih par stotina evra....Auto kao auto je dobar i njega sam vam preporucio u temi gde ste se predstavili ali za ovaj automatski menjac ova masin ce najverovatnije trositi iznad svih proseka za automobile te kubikaze. Moja pretpostavka da ne bi trosio ispod 7-8 litara. Drugar ima iskustva sa Opel corsom 1.0 automatik i po gradu trosi oko 10...sto je jako tuzno Sad

Voleo bih da cujem misljenja i ostalih forumasa kako bi mogao da uporedis iskustva i doneses nabolju odluku!
Nazad na vrh Ići dole
potencijalni
Početnik
Početnik



Broj poruka : 3
Datum upisa : 26.10.2011
Godina : 71
Lokacija : BGD

matiz - kupovina matiza Empty
PočaljiNaslov: Re: kupovina matiza   matiz - kupovina matiza EmptyPet Okt 28 2011, 09:57



Auto je prodat pre n ekoliko dana. Već sam zakasnio. Sad Gledam dalje. voznja U svakom slučaju, hvala na komentaru bravo
Nazad na vrh Ići dole
FSLANDER
Početnik
Početnik
FSLANDER


Broj poruka : 38
Datum upisa : 20.11.2011
Godina : 42
Lokacija : Ludi Zrenjanin

matiz - kupovina matiza Empty
PočaljiNaslov: Re: kupovina matiza   matiz - kupovina matiza EmptyPet Dec 02 2011, 18:22

Najefikasniji auto za prelazenje visokih bankina.

matiz - kupovina matiza 65765785

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





matiz - kupovina matiza Empty
PočaljiNaslov: Re: kupovina matiza   matiz - kupovina matiza Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
kupovina matiza
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kupovina Kalos
» kompijuter za matiza 2004
» kompijuter za matiza 2004
» usisna grana za matiza
» menjač za matiza

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Matiz-
Skoči na: