Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Leba mi prodacu ga !!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

Leba mi prodacu ga !!! Empty
PočaljiNaslov: Leba mi prodacu ga !!!   Leba mi prodacu ga !!! EmptyPet Jun 01 2012, 15:56

Pozdrav!!! Jutros upalim auto i sa cerkom krenem u vrtic, kad smrdi benzin i jedna zena me zaustavila. Ja izadjem ispod cudo sve mokro. Imam inace plin, pa sam jel normalno prebacio na njega i vozio. Al pumpa i dalje radi, pa mi izbilo crevo koje sam vec menjao i na to pocelo da siklja. Sad ja sam vec izneo ovaj problem. Mislio sam da je pumpa i majstor isto puko 100 evra, zamenio filter benzina, crevo, svecice, cistio dizne i nista. Inace na plinu radi normalno sem naravno potrosnje 13 L, pa mi i to prestavlja problem. Vidim neki se bune kad im trosi 10L, ja bi castio. Meni na otvorenom trosi 10L glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
Dzony
Početnik
Početnik
Dzony


Broj poruka : 26
Datum upisa : 01.09.2011
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Leba mi prodacu ga !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Leba mi prodacu ga !!!   Leba mi prodacu ga !!! EmptyPet Jun 01 2012, 23:34

Pa to crevo je izbilo zbog pritiska,pumpa za benzin mora da se ugasi kada se auto prebaci na plin,to bi trebalo da zna svaki plinadzija da uradi... Wink
Nazad na vrh Ići dole
kostas79
Član
Član
kostas79


Broj poruka : 129
Datum upisa : 02.11.2011
Godina : 45
Lokacija : beograd

Leba mi prodacu ga !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Leba mi prodacu ga !!!   Leba mi prodacu ga !!! EmptySub Jun 02 2012, 14:36

Ma jok bre!!! Pumpa ima povratni ventil i radi pod istim pritiskom i kada das pun gas i mali gas. Sve jedno ona isto pumpa. Samo sto kada das mali gas ona vraca ostatak benzina kroz taj ventil u rezervoar. Zato imas dva creva na pumpi ispod sedista. Jedan ide do motora, a jedan nazad do rezervoara. Arrow . A inace olabavila mi se selna od kako je otoplilo, pa mi je zato procureo benzin.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Leba mi prodacu ga !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Leba mi prodacu ga !!!   Leba mi prodacu ga !!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Leba mi prodacu ga !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: