Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Svetlucanje kablova

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
PAJKE
Početnik
Početnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 20.05.2012
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Svetlucanje kablova Empty
PočaljiNaslov: Svetlucanje kablova   Svetlucanje kablova EmptyUto Maj 29 2012, 19:31

Sinoc sam primetio da mi svetlucaju novi kablovi na autu i da trokira
Probana je nova bobina odnosno druga i 2 puta menjani kablovi.I stariji su svetlucali.


Poslednji izmenio Admin dana Sre Maj 30 2012, 13:15, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Tema pomerena iz foruma Predstavljanje.)
Nazad na vrh Ići dole
PAJKE
Početnik
Početnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 20.05.2012
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Svetlucanje kablova Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlucanje kablova   Svetlucanje kablova EmptySub Jun 02 2012, 21:58

SAMO DA SE ZAHVALIM NA BRZIM ODGOVORIMA I POMOCI!!! Suspect
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Svetlucanje kablova Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlucanje kablova   Svetlucanje kablova EmptyNed Jun 03 2012, 19:38

A pitanje je bilo..? Ako kablovi probijaju,jasno je da su neispravni i treba ih menjati.Kakav odgovor ocekujes?
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Svetlucanje kablova Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlucanje kablova   Svetlucanje kablova EmptyNed Jun 03 2012, 21:16

Ja uopste neznam sta znaci to "svetlucaju kablovi".Jel varnice kod svecica ili sta?
Nazad na vrh Ići dole
PAJKE
Početnik
Početnik



Broj poruka : 13
Datum upisa : 20.05.2012
Godina : 46
Lokacija : Beograd

Svetlucanje kablova Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlucanje kablova   Svetlucanje kablova EmptyPon Jun 04 2012, 20:24

OOO,evo nekoga!!!
Hvala!!
Kablovi su menjani 2 puta,a oni prvi su dati kolegi za vektru a 2.0 i njemu rade.A sa novim je isto kao i sa prvim.Pogledajte temu trokiranje i pad kompresije pa ce vam valjda biti jasnije.Svetlucaju tako kao da se vidi kako varnica prolazi kroz njih.Sve svecice nove i u dobrom stanju ni garave ni vlazne.Stavljana i druga bobina i isto!!!

Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

Svetlucanje kablova Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlucanje kablova   Svetlucanje kablova EmptyPon Jun 04 2012, 21:54

PAJKE ::
OOO,evo nekoga!!!
Hvala!!
Kablovi su menjani 2 puta,a oni prvi su dati kolegi za vektru a 2.0 i njemu rade.A sa novim je isto kao i sa prvim.Pogledajte temu trokiranje i pad kompresije pa ce vam valjda biti jasnije.Svetlucaju tako kao da se vidi kako varnica prolazi kroz njih.Sve svecice nove i u dobrom stanju ni garave ni vlazne.Stavljana i druga bobina i isto!!!


Ako ti sevaju varnice na kablovima, a menjao si i svecice i kablove idi kod elektricara da vidi dal ti je masa povezana. To mi jedino pada napamet za tvoj problem. Ne sme to da se desava. 90% sam siguran da ti masa negde nije povezana.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svetlucanje kablova Empty
PočaljiNaslov: Re: Svetlucanje kablova   Svetlucanje kablova Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svetlucanje kablova
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ZAMENA KABLOVA ZA SVECICE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: