Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Trka (crta) na miseluku!! :)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyČet Maj 03 2012, 15:51

e ovako...isprozivao me drugar sa golf 2 gti da se trkam sa njim na miseluku.. ja sa mojom nexiom nikad u crveno na obrtaljci nisam usao... Smile znaci vozim 120 auto putem i to je to... Very Happy ja imam 90 konja i 1.5 motor 16v njegov je 1.8 130 konja 8v kolike su mi sanse da ga dobijem ?
inace trkamo se u 1000 dinara plina .. ovo ce se odigrati sutra uvece na miseluku kod novog sada Smile
probao sam golfa samo jednom ima digitalan sat graviran na 288 km.. ja na 200... vozio sam ga dve ulice sam i drugom ide 70 na 4000 obrtaja.. moj ide 30 tim obrtnim momentom u 2 brzini... :S
mislim da cu se izblamirati najstrasnije ali opklada je opklada... Very Happy
ako neko dolazi neka se javi crvena metalik nexia i beli golf 2 GTI... ako moze sto vise odg do sutra da znam vasa misljenja Smile
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyČet Maj 03 2012, 17:55

Tvoj menjac je F16,sa kratkim brzinama,pogodan za drag trke.On ima 8v motor koji max obrtni momenat dostize na nizim obrtajima dok 16v dostize na visim.Voznja u crvenom je nepotrebna jer je tamo obrtni momenat mrtav kod atmo motora,sve sto se dobija je samo urlanje motora.Voznja na benzin,brzo menjanje brzina na kraju zone max obrtnog momenta (~4500rpm) i mozda se neces jako obrukati Very Happy Jbg,ne mozes ocekivati cudo kad je razlika u snazi 40KS...Inace,ta Nexia dostize negde oko 180km/h po cajgeru,po GPS-u nekih 8km/h manje.
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyČet Maj 03 2012, 18:07

pre sada (vec) 3 godine isla je 190 na plinu imao sam snimak na kompu ali padao je sistem x puta od tada.. 195 kmsat 185 na gps igomyway navigaciji... ali pre tri godine kada je uzet cenim da sam ga ulenjio do sada... posto nisam prelazio 60 u selu a vrlo retko idem van mesta i plus stajao auto skoro 8 meseci u garazi bio u svedskoj... moracu ujutro da ga isprobam na stazi posto mi je blizu da vidim koliko mogu da idem Smile

znaci samo do 4500 obrtaja i da menjam.. mozda ga i budem pratio neko vreme Razz
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyČet Maj 03 2012, 18:14

Obrtni momenat osetis ti sam kao vozac..,cim prestane da jako vuce,znaci da obrtni momenat opada (ide to i do 5000rpm).Saltanje u visi stepen te vraca opet na pocetak zone max obrtnog momenta i tako u krug.Ide ona iznad 180,ali joj treba citava vecnost da dostigne tu brzinu.Ima na YouTube-u klip sa takvim autom koji ima K&N filter i dizne od Nubire,ta izvuce 195km/h po cajgeru.Cipom moze da se dobije jos nekih 10-15KS na fabrickom motoru.
PS Ja bih iz prvog posta izbrisao vreme i mesto "odrzavanja dogadjaja" da sam na tvom mestu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyČet Maj 03 2012, 19:18

Iskreno spremi 1000din.Jbg ima jaci auto,mada ja iz principa mrzim golfove nemam ga imam moju nubiru i niikada necu imati golafa.Golf golf pa golf ma moj golf.Jbg nadji mu neku nubiru posto daewoo spada u sranje aute da kazem nisu previse popularni.Ne svatite pogresno i ja vozim daewoo i zabole me meni je odlican.Ali taj golf neka sse trka sa nubirom 2.0 bilo bi ravnopravnije ovo jeste na valjku ali lep je zvuk

a evo i drag race

Ma bitno da se vi zabavite,plati mu plin pa nek on vodi na pivo i klopu bravo
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyČet Maj 03 2012, 19:18

e daj i neki snimak ako bude okaci,necemo te zezati(ne mnogo).Posto i ne ides u crveno bolje provozaj malo da osetis ,znaces najbolje,jedino mozes imati sanse ako budes dosta bolji na saltanju od njega
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyČet Maj 03 2012, 19:27

Ili odlozi za par dana pa napakuj onaj iz Kadeta GSI 2.0 16V 150KS smeh
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyČet Maj 03 2012, 19:43

Ona gornja ima turbo
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyČet Maj 03 2012, 20:51

Nema sanse da je u ovoj nubiri fabricki motor. Na koju foru je stavio turbo? Ja razmisljam moju 2.0 16v da cipujem. Koliko sam cuo, dobio bih nekih 20, 30 konja :-)... Inace trkao sam se sa BMW-om svemircem... Pokidao sam ga.. Trenutno imam 133ks, fali mi jos tih 20, 30 clown
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyČet Maj 03 2012, 21:00

Sve se moze kad se hoce Wink
Evo Nexia 1.5 16v,doduse glava stavljena sa 1.6+turbo+ovo i ono=300ks
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyPet Maj 04 2012, 06:24

Gtx zato i kazem lep zvuk.
Chevy ne znam odakle si mada ih sada ima dosta.Ne znam bas za tvoju nubiru ali za stariju dobijas nekih 10-20% snage vise opet zavisi i od samog auta.Cena cipovanja je oko 300e Vidi OVDE ali ovo je za nubiru 1,6 mada ces naci i za 2.0 ovde dobijas 10% to ti je nesto i realno a da ces dobiti 40-60% kao sto neki pricaju nema sanse.
Cek tvoja se vodi kao chevrolet nubira evo LINK
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyPet Maj 04 2012, 07:22

snimak ne verujem da ce biti posto idemo ja i on sami a ne mogu da snimam i da se trkam Razz jedino ako je neko iz ns pa neka naleti ako oce nek snimi i malo da se druzimo Very Happy bice piva sokova Very Happy party_15
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyPet Maj 04 2012, 07:28

Pa posto ortak ima jaci auto i kurci se jbg izgubices najverovatnije,evo ga Chevy
sa nubirom pa neka brani cast daewoo.
Nazad na vrh Ići dole
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyPet Maj 04 2012, 07:59

Nije moja Chevrolet. Moja je kao ona sa prvog linka gde se trka sa Cobrom samo skracena verzija CDX (hatchback). Kad budem isao u NS u Bata auspuh da stavim remus, onda cu da se trkam sa tim tvojim drugarom. Mnogo je pametan, staje sa kubikazom 2.0 na tvoj 1.6. Nek se trka samnom, imamo isto KS
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyPet Maj 04 2012, 09:02

videcemo sta ce veceras biti ... mada smo sinoc golfa jedva upalili... nesto mu lose sastavlja :S mozda se auto uplasio nexie Very Happy vidececmo... ceo dan teram nexiu do 5 iljada obrtaja.. ide sada drugom 60 Smile
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyPet Maj 04 2012, 11:17

Ta se nesto ulenjila.Prvom 50,drugom 90...
Pazi da ti ne poispadaju klipovi Smile
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptyPet Maj 04 2012, 12:39

toga se i bojim... Razz
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptySub Maj 05 2012, 08:16

Pa sta bi?
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptySub Maj 05 2012, 08:53

samo da vas obavestim da je trka dobijena!!!! :DDDDD imam snimak ali kabal od fona nemam ubacicu cim nabavim kabal... inace... nesto ga je zeznuklo izbacilo iz druge valjda na golfu i ode nexia dok se on vratio ja kod tunela... sada sam puniji za 1000 din plina i prozivacu ga do kraja zivota... Smile inace ja sam sstavio telefon iznad sata i snimao taj deo udesno malo, kada me bude obilazio (sto se nije dogodilo) startniji sam bio Very Happy sada da znate slobodno ispostujte prozivke nikad se nezna Very Happy od jutros sam mu poslao 3 poruke u kojima ponizavam golfa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptySub Maj 05 2012, 09:27

Hahaha jos gti!E isprovociraj i u moje ime,ali dobro ko gubi ima pravo da se ljuti!E bas mi je drago.Sad ce on srediti golfa pa ce te zvati opet na revans,ti mu samo kazi-Ja se povlacim kada sam na vrhu.Ha haha svaka cast
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptySub Maj 05 2012, 12:58

evo danas sam bio kod njega i pitam ga : jeli jel si mi izmerio emisiju co2 iz auspuha i kako se drzi auto kada ga posmatras od nazad Very Happy snimak ce biti za koji dan sestra puni telefon sa mojim usb kablom a kod drugarice otisla na slavu dolazi u ponedeljak... Smile mada se vidi samo put i cuje se brujanje mog motora Very Happy ali ja znam sta je Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) EmptySub Maj 05 2012, 18:03

eee ako mi se neki auto ne svidja to je golf , toliko izvikan da nemam reci
svaka cast bravo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trka (crta) na miseluku!! :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Trka (crta) na miseluku!! :)   Trka (crta) na miseluku!! :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trka (crta) na miseluku!! :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: