Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 razocaran i glasanje protiv politizacije

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

razocaran i glasanje protiv politizacije Empty
PočaljiNaslov: razocaran i glasanje protiv politizacije   razocaran i glasanje protiv politizacije EmptyPon Apr 30 2012, 21:36

vec sam hteo da pohvalim forum kako je odoleo politickim nasrtajima ali sad to necu ne znam kakve veze ima vucic ili bilo ko od politicara sa forumom, jedino ako vozi daewoo neki.mislim da to nije uredu i dajem glas da se sa foruma skine sns i da se ne dozvoli bilo ko drugi,ako jos neko misli tako neka glasa za pa neka admin to ukloni.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

razocaran i glasanje protiv politizacije Empty
PočaljiNaslov: Re: razocaran i glasanje protiv politizacije   razocaran i glasanje protiv politizacije EmptyPon Apr 30 2012, 22:04

Ja kad sam video OVO s@%$#e pored na naslovnoj htedoh da otvorim temu al' nisam znao kako da je nazovem i gde da je stavim . Podrzavam Jocu 100000 %
SKLANJAJTE OOOVVVVOOOO i sve ostale do jednog JC_spank JC_spank JC_spank
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

razocaran i glasanje protiv politizacije Empty
PočaljiNaslov: Re: razocaran i glasanje protiv politizacije   razocaran i glasanje protiv politizacije EmptyPon Apr 30 2012, 22:51

Mad Mad Mad i od mene glas,muka mi je od svih njih zajedno a od ovog licemera posebno glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.03.2010

razocaran i glasanje protiv politizacije Empty
PočaljiNaslov: Re: razocaran i glasanje protiv politizacije   razocaran i glasanje protiv politizacije EmptyUto Maj 01 2012, 07:28

Embarassed Izvinjavam se zbog politizacije. Google reklame su krive. Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
https://daewoo.forumsr.com
kruno
Član
Član



Broj poruka : 110
Datum upisa : 12.08.2016

razocaran i glasanje protiv politizacije Empty
PočaljiNaslov: bravo admine   razocaran i glasanje protiv politizacije EmptyPet Avg 19 2016, 08:54

da je Boris Dvornik ziv on bi reko necu politiku u moju butigu. i to je i najbolje. mene osobno politika ne zanima ni u jednoj mojoj drzavi, a kamoli u srbiji al me zanima daewoo jer ih imam tri i ovdi sam doso da cujem nesto sto o njima neznam. Evo do sada jos nisam cuo nista sto neznam, al to je vjerojatno stoga sto ja dosta znam, ali i stoga sto nisam citao puno ovdje. sto sam cito to je bilo kuku pomagajte i sto sam znao ja sam o necemu to i reko i nadam se da sam i pomogo kome. a to dal je on srbin crnogorac kinez il beduinac me boli dupe ... nek sam ja pomogo covjeku pa ko je daje... Nismo ni ovdi da se kurcimo sa politikom nego da si medjusobno smanjimo muke usljed neimastine neznanja i nemoci i zato podrzavam svaku miroljubivu namjeru za razvojem i napredovanjem... i jos da kazem da sam pri kupnji daewoo vozila mislio da su smece jer smi to ovdi pricaju ... al eto ja sam ga uzo i u zadnje tri godine koliko ih imam nista sto sam ja ugradio na njih se nije pokidalo i sve savrseno radi. naravno kola su stara pa se nemoze ocekivat da vrte ko zvrke, al upravo se to i desava, vrte ona ko zvrke... dakle ako je daewoo nekada i bio los auto, to ocito vise nije... pozdrav svima i zajebite politiku. evo ameri naoruzavaju hrvate a rusi srbe i sta se moze ocekivat od idijoticnog naroda nego da se medjusobno potamani... onda ce dosetat i rusi i ameri i podjelit spaljeni teritorij u miru bez ijednog poginulog rusa ni amera... to sve govori o politici zato se mi trebamo ovdi baviti autima koje volimo a ne politikom... ja sam imo toliko za kasti
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





razocaran i glasanje protiv politizacije Empty
PočaljiNaslov: Re: razocaran i glasanje protiv politizacije   razocaran i glasanje protiv politizacije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
razocaran i glasanje protiv politizacije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: