Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 daewoo tacuma 2.0 16v cdx

Ići dole 
+12
wik_so
ivan
abraskas
poštar68
dellas
jovana
joca
ivan85_zmaj
dixy
metrocop
serhio011
srdjan1207
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
vodolija
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.05.2015

tacuma - daewoo tacuma 2.0 16v cdx - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo tacuma 2.0 16v cdx   tacuma - daewoo tacuma 2.0 16v cdx - Page 3 EmptyUto Jul 28 2015, 21:40

Pozdravljam sve na forumu! 
Ja sam pre dva meseca kupio Tacumu 2.0 CDX i veoma sam zdovljan autom. Jos se navikavam jer nemam osecaj kod parkiranja ne vidim vrh napred a pozadi mi se cini ok je, kad izadjem imam jos vise od pola metra do ograde-zida :-) 
Pre 5 dana sam napravio veliki servis, bilo mu vreme. 

E sada sto sam ovde ne samo da pohvalim auto no da se malo posavetujem sa vama.

Odkad sam kupio auto ne radi mi taj zvucnik,biper, vise puta mi ostanu svetla, zaboravim:-(
Jednog dana mi jednostavno stala komunikacija centralne! 
Ne radi daljinac, kad stavim kljuc otkljucam samo moja vrata, ne otkljucavaju se sva vrata mehanicki.
Ako to ne resim, a iskreno neznam ovog trenutka kako, sticem utisak da je neki napon otisao-nedostaje planiram da izvucem originalni alarm i ugradim kalsican. Nadam se da ce prepravka biti moguca.
Gledao sam sve osigurace i ok su. 
Ima li neko od nas ovde prisutnh neki predlog ili iskustvo sa ovim? Sta pogledati, kontrolisati,..

Inastaliran je plin na autu, morao je nas domaci jer nisu dozvolili da se uradi atest sa originalnom fabrickom instalacijom, ugradjena je kalsika, nije sekvent, tako sam kupio auto, i to trosi pristojno dobro, u gradu 14-15 litara na otvorenom 11,7 racunato od punog do punog rezrvoara, dva puta. Ako me put nanese u NS voleo bih da pogleda taj majstor koji je, oprostite zaboravih kome je podesio da auto trosi manje. Ovde u LE sam bio kod dva majstora gledali su podesavali na aparatima i kazu to je to, nesmeju smanjiti dotok plina ne zbog brzine no zbog masine.

Malo oduzih sa pisanjem za ovo prvo javljanje :-)    
Srdacan pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
vodolija
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.05.2015

tacuma - daewoo tacuma 2.0 16v cdx - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo tacuma 2.0 16v cdx   tacuma - daewoo tacuma 2.0 16v cdx - Page 3 EmptyNed Avg 16 2015, 10:11

Prijatelji prodje dosta vremena od mog pisanja, razumem i godisnje odmore i prezauzetost poslovima ali nemogu da poverijem da niko nema nikakav predlog ili kometar wacko
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

tacuma - daewoo tacuma 2.0 16v cdx - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo tacuma 2.0 16v cdx   tacuma - daewoo tacuma 2.0 16v cdx - Page 3 EmptyNed Avg 16 2015, 18:16

Bogami prođe mnogo vremena a ti ne ode do nekog auto električara da ti to malo vidi oko struje..Za te sitnice oko struje teško da ti neko "online" može pomoći.Za to otvaranje i zatvaranje vrata može da bude odgovorna centrala....Meni je majstor skinuo jer je imala neki spoj i vukla mi struju iz auta,kao kupi drugu i ugradi to se ne popravlja....Ja posle par meseci uzmem odšrafim i isprskam unutra sve wd-om ali natopim ludački.Sutra je postavim kad ono sve radi ko švajsarski sat i dan danas je tako,eto ti mogući predlog za daljisko i centralnu bravu.Ali nađi ti ipak majstora za to.
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Početnik
Početnik



Broj poruka : 8
Datum upisa : 16.12.2015

tacuma - daewoo tacuma 2.0 16v cdx - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo tacuma 2.0 16v cdx   tacuma - daewoo tacuma 2.0 16v cdx - Page 3 EmptyNed Dec 20 2015, 00:50

vodolija ::


Inastaliran je plin na autu, morao je nas domaci jer nisu dozvolili da se uradi atest sa originalnom fabrickom instalacijom, ugradjena je kalsika, nije sekvent, tako sam kupio auto, i to trosi pristojno dobro, u gradu 14-15 litara na otvorenom 11,7 racunato od punog do punog rezrvoara, dva puta. Ako me put nanese u NS voleo bih da pogleda taj majstor koji je, oprostite zaboravih kome je podesio da auto trosi manje. Ovde u LE sam bio kod dva majstora gledali su podesavali na aparatima i kazu to je to, nesmeju smanjiti dotok plina ne zbog brzine no zbog masi
Starija je malo tema, ali valjda nece da smeta.

Ako nije sekvent plin onda i ne trosi mnogo. Na sekvent plinu u gradu bi skinuo potrosnju na nekih 12 -13 l plina, ne moze manje, ipak je to dvolitarski motor, pa ako ne prelazis puno tokom godine mozda i da ostavis plinski uredjaj koji je sada na vozilu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





tacuma - daewoo tacuma 2.0 16v cdx - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo tacuma 2.0 16v cdx   tacuma - daewoo tacuma 2.0 16v cdx - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
daewoo tacuma 2.0 16v cdx
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Daewoo Tacuma trza pri vožnji
» daewoo tacuma 1.8 polovni delovi
» Daewoo Tacuma - zujalica
» Katalizator Daewoo Tacuma SX 1.8
» Daewoo Tacuma 1.6 b iskustva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: