Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Potrosnja benzina??

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Potrosnja benzina?? Empty
PočaljiNaslov: Potrosnja benzina??   Potrosnja benzina?? EmptyČet Feb 02 2012, 21:30

video sam u user manualu da fabricki trosi oko 10 litara po gradu? pa me zanima kome radi na benzin koliko trosi? da znam da li da kupujem pumpu ? u pitanju je nexia 1.5 16v 66kw..
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Potrosnja benzina?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosnja benzina??   Potrosnja benzina?? EmptyČet Feb 02 2012, 22:15

Hehe izgleda u srbiji svi zivi samo na plin voze(takodje).I meni pise da nubira ako se secam trosi oko 11 gradske,ali ja sredjujem da radi na benzin bice gotovo za 2 dana mozda ili cak sutra pa pisem u mojoj temi.Inace savetuje svima da srede na benzin.Valja ga nekad i provozati na benzin a prvenstveno zbog paljenja auta,bar sam stavio onaj automatski da pali na benzin a prebaci na 2500 obrtaja na plin,nemam katalizator ni lambda sondu i necu ih ni stavljati za paljenje ce raditi a kada ga ponekad provozam na benzinu ma neka i potrosi tih 2,3 littra vise prezivece se.
Nazad na vrh Ići dole
milan_beska
Član
Član



Broj poruka : 116
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 32
Lokacija : beska(indjija)

Potrosnja benzina?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosnja benzina??   Potrosnja benzina?? EmptyČet Feb 02 2012, 23:48

moj auto od kad sam ga kupio ide samo na plin.. i ja krenuo da ga opravljam ( a nisam neki majstor) i zeznem plin..

a neznam vredi li davati 40 e samo da bi ga palio na benzin ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Potrosnja benzina?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Potrosnja benzina??   Potrosnja benzina?? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Potrosnja benzina??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» daewoo nubira 1.6
» Prodajem Nubiru
» potroslnja lanos 1.5?
» Abnormalna potrosnja goriva! Matiz 786kub. 2001g
» Potrosnja ulja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: