Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kilometraža na vašim daewoo automobilima

Ići dole 
+8
veselinovic
Radan
zoki
milandukic
matrix
bokilava
Megasp
dalibor76
12 posters
AutorPoruka
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptyČet Dec 15 2011, 15:38

Epa ovako pošto sam pre 1 godine postao vlasnik jednog daewoo-a tj.kalosa a u međuvremenu sam čuo dosta toga loše u vezi ove korejke marke auta tipa:
-da su dosta nepouzdani
-loš kvalitet završne obrade(možda je istina)
-da ne prelaze velike kilometraže
-velika potrošnja goriva
-i konačno da je od svih koreanaca daewoo naj gori
Svakog dana se borim sa kolegama na poslu koji mi stalno prigovaraju tipa pa zar si baš morao da kupiš daewoo.
Onda bih voleo kada bi svako od nas forumaša napisao pređenu kilometražu i za to vreme sve kvarove koji su se izdešavali da počnem prvi.
Daewoo kalos 1.4 16V 2003g.
-pređenih 116000km
-u mom vlasništvo sa pređenih 108000km
-druk lager je ostao suv i zviždi tako sam ga i kupio
-isto stradala desna jabučica i stabilizator
to je sve od kada je i mom vlasništvu za pre neznam.
Generalno i jesam i nisam za sada zadovoljan autom dosta je nežan slabašan konstrukciski dosta krut ai troši bogami dosta.
Pozdrav!
-
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptyČet Dec 15 2011, 17:13

e jbg ja imam nubiru karavan tek oko pola godine i presao svega par hiljada 4-5,kad sam uzeo ima da se radi ali po meni delovi generalno nisu skupi,opel je jeftini nesto malo,a burazer vozi fiat tipo i njemu je sve skuplje a dosta stvari i duplo.Ja plako dovodim u dobro stanje,trosi oko 12l plina gradske ,udoban,ogroman auto na mom satu pokazuje 326000.Svi imaju predrasude prema daewoo to je sranje!Licno i ja nije da sam imao predrasude ali nisam razmisljao o kupovini daewoo,dao sam skuter i 850e i uzeo najbolje sto je moglo za te pare,u kesu je bila 1500 e.Neregistrovana i mora da uradim viljuske 3000 din odjava probne table prenos i sve oko 100e jos.e posle reg pa nemam zimske gume ne radi na benzin(od kada sam uzeo ) pa puca plin trosi 25l ali sve to moze da se sredi sto sam i uradio dosta stvari,a sve to moze da se desi i drugom autu.Sto ostali automobili se ne kvare?Za te pare koje sam dao mogao sam moju nubiru da uzmem sx paket opreme(sve sem koze i digitalne klime ima manuelnu) 98 god ili je**** golf2 88god.U svakom slucaju da opet biram opet bih izabrao nubiru.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptyPet Dec 16 2011, 00:13

Pazi ja vozim espera '97 presao 200K km, sta da ti kazem osim ono sto bi nas narod rek'o koliko para toliko muzike.
Zameram na jeftinoj plastici, losim sedistima, donekle su i instalacije boljka, ali da nije pouzdan to nije istina, delovi jeftini, ali ima brdo kopija i tesko da mozes da nadjes originalni rezervni deo, osim ako nesto nije isto kao kod opela al to moras sam da se potrudis da saznas jer retko ko zna ili mozda nece da kaze necu da ulazim u razloge. U globalu kad sagledas, solidan i pouzdan auto, sasvim podnosljive potrosnje s obzirom da ima 2K kubika i preko 100KS, sa dosta opreme, a za relativno male pare. I punoooo jeftiniji za to sto nudi u odnosu na svoje evropske vrsnjake (koji uopste ne znam kojim trikom imaju toliku cenu al to je sad druga prica)
Nazad na vrh Ići dole
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptyPet Dec 16 2011, 20:54

Vidi ovako pored kalosa koga sam kupio prošle godine imam i audi 80 1.6D iz 83godine koji je prešo 453000 i još tera ustupio sam ga ćaletu koji snjim svakog dana ide na posao audi sam kupio još davne 97godine uvoz iz belgije tada je na satu posalo oko 200000km epa za skoro 15 godina koliko je u mom vlasništvu crkli su grejači svi 4 odjedanput i promenio sam samo prednje amortizere.
Znaši samo sednem i teram nezna da stane gledam diskove i doboše još uvek fabrički pa od čega su to napravljeni majku mu i još pali kao mina na -10 e to ti je kvalitet to više niko ne pravi.
E sad dali neki daewoo može da se pohvali tako nečim nemojte pogrešno da me svatite i ja vozim daewoo i volim ga jer je ipak moj auto i stalno sam sebe hrabrim "hej ma toje opelov motor" mada od opela nema ni "o" to je samo daewoo!
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptySub Dec 17 2011, 07:43

dalibor76 ::
.......E sad dali neki daewoo može da se pohvali tako nečim nemojte pogrešno da me svatite i ja vozim daewoo i volim ga jer je ipak moj auto i stalno sam sebe hrabrim "hej ma toje opelov motor" mada od opela nema ni "o" to je samo daewoo!

Isti slucaj kao kod mene!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptySub Dec 17 2011, 09:47

Licno mislim da nije to stvar samo sa daewoo vozilima,ok je to sto kazes stoji.Ali jednostavno nekada su se kvalitetnije pravili auti i manje se kvarili jer je cista mehanika,sada sve vise elektronskih komponenti i cesce se kvare.I reno ford i svi ostali se kvare boze sacuvaj nije samo daewoo.Citroen c5 2008 god presao za 3 god 110000 km rasklopio se i otisao na otpad i jos se otplacuje(nije moj ne go znam za slucaj) a skupo kao vatra za odrzavanje.Nemoj pogresno da me razumes nije prepirka nego caskamo,a zasto ne das caletu daewoo a ti uzmes 0000 kad je bolji?Ne kazem ja da je savrsen auto daleko od toga,ali sto kaze boki(cesto se podudaraju misljenja sa njim) koliko para toliko i muzike.Ja govorim iz mog primera da u toj situaciji nisam imao nista bolje.Ali evo primer o cemu pricam pogleaj i iskreno odgovori sta bi uzeo.Slucajni odabir sa sajta radi poredjenja

LINK1 ili LINK2
Opet voleo bih i ja da imam neki stari auto iz liste zelja ali nema se novca za sve to.Mada slaba tacka cini mi se kod svih daewoo da su malo veci potrosaci.Ne znam za kalosa ali mislim da nubira fabricki gradske voznje trosi oko 10-11 gradske voznje-benzina naravno.Mada ja sam zadovoljan jer mi ne radi na benzin i trosi oko 12-14 l plina gradske voznje.Sto mu u parama dodje oko 6-7 litara benzina ako je benzin 130 dinara ne znam tacnu cenu.I to je negde realna potrosnja.Meni je mala boca35L i uvek je punim do vrha i zato mogu da kazem da mi potrosnja 100% tacna(obican plin)a to sto ljudi pricaju da trosi neki auto nije bitno koji 5 l plina moze samo da se sanja jos ako je auto mator 20 i kusur godina.Mislim preterivanje.No daewoo rools bravo
Nazad na vrh Ići dole
milandukic
Početnik
Početnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 24.11.2011
Lokacija : Knjazevac

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptySub Dec 17 2011, 11:12

Ja vozim kalosa prvi sam vlasnik i presao sam oko 105000 km. Moje zamerke su, previse je tvrd i veoma bucno ogibljenje kao da nije do kraja podesene ,,nedoradjeno je" ali mislim da na to sve moze da se zazmuri jel ne mozes da ocekujes nesto vise za pare koje je placen. Jedino sto mrzim na ovom automobili to je da ne znam koji deo da kupim jel mislim da se kod nas u sbiju 90% prodaju fals delovi koji su toliko nekvalitetni da je to strasno! Cak i u ovlascenim servisima prodaju te fals delove licno sam se uverio to je strasno sta rade, a naplacuju kao da vozis neki novi BMW!!! Delovi su ono sto mene muci oko svog kaloso, i mislim da je za to kriva pre svega drzava pa onda marka koja dozvoljava da se u ovlascenim servisima prodaju fals delovi.

Sto se tice audija 80 iz nekog predhodnog teksta, to je jednom napravljen tako dobar auto da vise nikad ali nikad nece da se zajebu da naprave auto na kom se na pola miliona kilometra skidaju prve plocice fabricki ugradjenje i stavljaju druge. Takav auto se nemoze danas kupiti ma bilo koju marku da izaberas. Mozda impreca ili lancer...
Nazad na vrh Ići dole
zoki
Početnik
Početnik



Broj poruka : 18
Datum upisa : 01.12.2011
Godina : 52
Lokacija : kula

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptySub Dec 17 2011, 12:41

Pozdrav svima.Vlasnik sam TACUME 1.8 SX 8V 2002.god.benzin/gas seqvent. Kod mene je 20 meseci i na kilometar satu je sada 127000 km a kupljena je sa 112000 km (verovatno vracen sat).
Kada sam kupio auto odmah sam zamenio ulje,filter ulja i vazduha,svecice,kablove i filtere za gas.Posle dva meseca zamenjen set kvacila,pomocni cilindar kvacila a tek ove godine u julu PK kais,zubcasti remen i roler i pre nedelju dana zamenjen je termostat(bio je stalno otvoren).Sa autom sam zadovoljan.Ove godine sam sa porodicom isao u Grcku i sa autom nisam imao nikakvih problema,dosta udoban auto i dosta prostan.Presao sam tamo i nazad oko 2000 km a potrosio sam 12500 din za benzin i gas(benzina ne vise od 10 lit.).Dali je to puno procenite sami.E sad koliko mogu da predju videcemo posto ne nameravam da menjam auto u skorije vreme a dali je opelov motor unutra ja iskreno mislim da jeste.
Nazad na vrh Ići dole
dalibor76
Član
Član
dalibor76


Broj poruka : 103
Datum upisa : 18.10.2010

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptySub Dec 17 2011, 21:26

U pravu si megasp imeđu pasata iz 86god. i nubire iz 99 naravno da bih izabrao nubiru to da si pitao i naj većeg kretena isto bi ti odgovorio ali lepo kažeš koliko para toliko muzike e sad vidi zakoju godinu koliko će vredeti naša daewoo vozila koliko vrtoglavo gube cenu to je strašno.
Prošle godine sam kalosa platio 3200eur. i to je tada bilo relativno povoljna cena a gledam sada ima da se nađu i za 2300eur. znači svaki mili dan gledam kako se moje pare tope netaju, a već nemačke limuzine tipa volgswagen ili audi starije generacije kao da su im cene zakucane i ne mrdaju!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptyNed Dec 18 2011, 08:12

Vala jeste kao da su zakucane i mislim da ne vrede toliko.Najvise se gubi na novom autu koji za godine izgubi duplo cenu.A zadnje 2 godine su cene bas pale kad pogledas srpski narodni auto golf da do pre3-4 godine je bio po 3000 evrica.Ja sam moju platio skuter i 850 e tj 1500 e i polako je sredjujem kada imam para ,ali radi i ide.Padaju cene ali i tvoj kalos ce pasti na neku cifru da ne moze dalje od nje,i da ga prodas za 4 godine neces ga dati za 800e moze bar 1500e nadam se.Ali da ne kvarim temu moj je presao za sada 326000 i dalje pici,nije vracana kilometraza tolika je,jer ga je covek uvezao sa 180000 2005 god i presao je ostatak i sada ga ja maltretiram.Mada dosta auta nema sanse da se uhvati prava kilometraza.
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptyNed Dec 18 2011, 17:03

to je nas norod i mentalitet, kunem se u golfa dvojku i slicno. Audi 80 je za svoje vreme bio avion, pocinkovana limarija, odlicni vec dokazani motori, svako je znao da ih popravlja, (ili bar mislio da zna) i tako dalje bla bla bla. O tome mozemo da pricamo do sutra, neko je vec dao primer konkretna dva modela za relativno iste pare. Ja sam mog espera 97 godiste platio 2600e, (tada jos cene nisu vrtoglavo pale), za te pare tada sam mogao da uzmem njega ili golfa dvojku 87, mozda nekog juga 2002, taj famozni audi 80 je u dobrom stanju bio oko 4000 verovali ili ne, i sad mene neko da ubedi da uzmem kociju od golfa na kojoj cu rucno da verglam prozore, da nabijam bicepse motajuci volan i da leti sedim na 40 stepeni u autu i kroz otvoren prozor osluskujem kako moj golfic dizelas radosno klapara tak tak tak tak ....neka hvala odabro sam daewoo, pa ako se ikad promene vremena na bolje razmisljacu o necem boljem i skupljem Wink
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptyNed Dec 18 2011, 18:26

Golf je stekao popularnost zato sto je sklapan u Vogosci,pa je svaki "jugovic"mogao da kupi dobar auto,za to vreme,za male pare bez dodatnih troskova uvoza ili na povoljan kredit itd,podrsku u delovima je imao u svakoj trafici.Ali to je istorija.Danas mi je smesno kad vidim,recimo vozim u firmi Caddy 2007,samo volan i menjac,sve je rucno.Ako hoces nesto vise moras da doplatis 20% od cene.Mislim da vw nezasluzeno stoji na visokoj ceni.On treba da bude i kako mu i ime kaze "narodnjak",a ne u klasi sa Toyotom,Hondom ili bilo kojim Pezoom.Audi je vec druga prica.
Nazad na vrh Ići dole
veselinovic
Član
Član



Broj poruka : 175
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 59
Lokacija : Istocno Sarajevo

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptyNed Dec 18 2011, 20:56

Vozim nexiu (16V) svega par dana, tako da nemam nikakvo licno iskustvo.
Drugar vozi isto nexiu (8V) cetiri-pet godina i na njegovu preporuku sam od zakletog vw presao u koreance. Vrijem ce pokazati.
Inace, ne znate vi sta su fals dijelovi.
Vozio sam prije pasata 1985. godiste - dizel- presao sa njim za 10 godina oko 450 kkm. Namijenjao se svega i svacega, a sve sto sam jednom promijenio mijenjao sam 2 puta godisnje.
Poslije sam vozio dzetu 2 1600ccm, benzin+plin.
Isto za dijelove.
Stavim nov spaner i kais. Nisam ni sklopio sve, pustim da radi, zakuca se lezaj na spaneru ode kais. Sreca taj model ne kida ventile.
Ali, i ta dzeta je kod mene za tri godine presla 150 kkm.
Jbg, putovao na posao 160 km dnevno-ko u njemackoj.
Sada sam se napokon skucio i ostalo para samo malo. Ispala nexia za 1500 E.
Dzeta krs krseva, sva prordjala lupana vise puta, sva vrata oguljena i izlupana ode za 600 E.
E ta dzeta je trosila oko 9 l gasa, a isla kao puz na vrucem asfaltu kad ga vode na strijeljanje.
Nexia trosi cca 7.5 lit ali ide za sve pare.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptyNed Dec 18 2011, 22:15

A to za fals delove si u pravu najvise se kopirao vw
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptySre Dec 21 2011, 06:12

e vozio sam svasta ovako ide od 89g.fica kec jugo golf 1 pezo 505 pa drugi 505 reno 9 reno 11 golf 2 bmv 320 pa leganza a zena astru f 98. ofici i kecu nemam komentar jugo bio 3godine star isao ok nista pipao,golf bio 1.3 j ebo ga karburator ostalo ok.e 505 auto do jaja sta je taj pic...u sebi prevrnuo al anaser ako ga ne upalis iz prve slepanje 2.3dizel izvuce akumulator od 96amper u cugu.drugi 505 2.5td mrcina imao anaser sa reduktorom bosov nikad problema jos se voza ide 190 i 10l nafte.reno 9 1.6 najobicniji dizel 5l nafte autic bombona samo promenjena zadnja torzija ok.reno 11 1.7 benz. isao lepo cepao ga i 10l sad pa sad malo otrcan bio karoseriski al sve u svemu ok.golf 2 ista stvar sa golfom 1 karburator sranje 1.6 dupli niko nije znao da ga nasteluje izbacen seo stojadinov i plin,cova ga vozi i ok mu je.e povozniji auto nisam vozio od bmw,a vozio sam ih jos toliko koliko sam ih imao-pasata 3,nisana sania,audia 80,206,vektru b,405..bmw 11 do 15l i plina i benzina i ok.kad bi birao od ovih auta najbolje u odnosu voznje i troskova reno 9 je u vrhu.utiska u voznji bmw udobnosti 505 presao sa njom jednom u cugu 2000km izasao kao da nisam ni vozio.i stigla leganza.nemam razloga da hvalim ali ulozeno dobijeno je za 10+ i sad posle 10g.je lepog dizajna,sa opremom i sad da pozavide mnoga auta kzalitetan jedino po meni mekan.202000 presao kap ulja ne trosi sve je u najboljem redu i vozicu ga jos dugo.astru zeninu prodajem pa mozda uzmem nesto novije.leganza bravo
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptySre Dec 21 2011, 18:53

da se i ja malo hvalim sta sam vozio za 35g vozackog iskustva ali samo na pocetku vozacke karijere moskvic403 pa ami6 ko je mladji verovatno nije ni video ta vozila
ali kasnije samo BUBU to je pravi narodni auto i jos se voze ali da se vratim na temu sad vozim Kalosa 2003g i jako sam zadovoljan sa njim
presao je oko 60000 i sto bi rekli ko nov nisam imao problema ima nekih mana ali imaju i druga mnogo skuplja kola to da gubi na ceni i nije tako mnogo
ako auto sredjujete za sebe onda ulozite vise pa ako dodje do prodaje onda je velika razlika ako uzmete na kratak rok ne ulazete u njega i mi
svi smo izabrali DAEWOO zato sto smo culi da se manje kvare i nisu skupi za odrzavanje a i jeftiniji su
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptySre Dec 21 2011, 20:45

ja ne bih nesto da se hvalim voznja al' posle tri zastave 101 , kad sam seo u lanosa sa svom opremom kao u avion Laughing (jbg-a ne znam za bolje ) , presao s njim 20 kkm nikakvih ozbiljnijih problema sem glavnog kocionog koji sam po svemu sudeci sam sj***o dolivajuci ATF umesto AT ulja ( jedno slovo me za*****o glavom u zid )
Nazad na vrh Ići dole
Timo Popovski
Početnik
Početnik



Broj poruka : 27
Datum upisa : 27.10.2011
Godina : 47
Lokacija : Strumica, Makedonija

Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima EmptyNed Jan 15 2012, 19:53

Imam lanos 1.5 SOHC iz '97, 211 000km, radi ko sat. Nema plin a dokle je kod mene nece ni imati, benzin trosi 12 l grad 7-8 put.Godisnje me kosta (benzin, ulje delovi, majstori, registracija,... sve) = 900 eur. Kod nas u MKD nabavices ga za 1800 eur. dobro ocuvan sa full opremom. Ako neko moze da nadze boljeg auta za te pare dajem mu lanosa.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty
PočaljiNaslov: Re: Kilometraža na vašim daewoo automobilima   Kilometraža na vašim daewoo automobilima Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kilometraža na vašim daewoo automobilima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Napravljena kilometraza
» Daewoo Veritas
» daewoo tacuma 2.0 16v cdx
» ABS Daewoo Nubira 99' cdx
» daewoo leganza 2.0 16v

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: