Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 KONCERT DINO MERLINA 25. novembar 2011

Ići dole 
AutorPoruka
donVaske
Početnik
Početnik
donVaske


Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.07.2011

KONCERT DINO MERLINA 25. novembar 2011 Empty
PočaljiNaslov: KONCERT DINO MERLINA 25. novembar 2011   KONCERT DINO MERLINA 25. novembar 2011 EmptyPet Okt 21 2011, 10:18

25.11.2011. - 26.11.2011.
DINO MERLIN - Концерт РАСПРОДАТ !

ДИНО МЕРЛИН, једна од највећих и најпопуларнијих музичких звезда Балкана, након двадесет година поново наступа у Београду.
Дуго очекивани концерти овог музичког уметника одржаће се у петак 25. и 26. новембра 2011. са почетком у 20 часова.
Први концерт Дина Мерлина у Београду, заказан за 25.новембар у Арени, распродат је за само четири дана и тиме су постављени нови рекорди.
Редови који су се направили испред благајне Београдске арене, као и чињеница да је за 4 сата продато више од 2500 карата, само су доказ колико је Дино Мерлин популаран у Србији и колико се дуго чекало на његов концерт.
На задовољство свих оних који нису стигли да обезбеде улазнице за овај велики музички спектакл, организатори концерта и менаџмент уметника портврдили су да ће се Дино Мерлин појавити на сцени Београдске арене и следећу ноћ - у суботу 26. новембра!
KONCERT DINO MERLINA 25. novembar 2011 Dino-Merlin
"Сретан сам што ми је публика у Србији овим показала колико им је стало. Ради свих оних фанова који нису стигли да набаве улазнице, одлучио сам да одржим још један концерт у Београду. Моја публика заслужује најбоље и зато ћу дати свој максимум. Видимо се 25. и 26. новембра", поручио је Дино Мерлин.
Сви они који нису стигли да купе карте за први концерт, у прилици су да то учине за други од понедељка, 17.октобра, и то путем wеб сајта [You must be registered and logged in to see this link.] или на продајним местима Цард Сервице-а: ТЦ Ушће-инфо пулт, Билет Центар, књижаре Вулкан и Делфи, по ценама:

2200 дин. за фан пит

2000 дин. за партер

од 1800 - 2500 дин. за трибине.

Музичка каријера овог уметника почиње 1983.године када је основао поп-рок групу МЕРЛИН у којој пева и за коју пише текстове и музику, чиме постаје један од најмаркантнијих фронтмена на подручју бивше Југославије.
Своју соло каријеру започиње 1991.године и од тада на регионалној музичкој сцени слови за једног од највећих аутора и музичких звезда.
Од 1991.године до данас снимио је неколико албума, од којих је неколико компилација и концертних издања. Албум „Средином" (2000) један је од најпродаванијих на подручју целе југоисточне Европе у последњих десет година.
Три пута заредом пуни олимпијски стадион Кошево у Сарајеву. Излазак његовог задњег албума „Испочетка" у лето 2008.године обележен је спектаклом којем је присуствовало преко 60 000 људи. Турнеја која прати овај албум још увек траје, а у склопу ње организује се и београдски концерт.
Каријеру ДИНА МЕРЛИНА обележиле су антологијске песме, од којих ћемо многе чути и у Београдској арени. Уз хитове са актуелног албума „Испочетка" биће то ретроспектива његовог дугогодишњег стваралаштва. Публици у Београду ДИНО МЕРЛИН ће извести и неке песме које ће се наћи на његовом новом албуму.

Ja moram ici, znaci haos, a nigde nema karata, molim Vas raspitajte se kod drustva da li neko prodaje karte ili zna nekoga ko prodaje!


EDIT POSTA: Nasao sam krate, sve je kul Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
KONCERT DINO MERLINA 25. novembar 2011
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rođendani i ostala slavlja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: