Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Vetrobransko staklo...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Vetrobransko staklo... Empty
PočaljiNaslov: Vetrobransko staklo...   Vetrobransko staklo... EmptyPon Jul 05 2010, 17:54

Imam problem na Nubiri sa vetrobranskim staklom, naprslo je, u duzini od nekih 30cm. Verovatno cu morati da zamenim novim.
Da li znate gde je najpovoljnije zameniti staklo?
S obzirom da sam ja iz Smedereva, bilo bi zgodno da me posavetujete gde recimo u BG ima dobar servis, mozda neki kontakt telefon ili web sajt.
Razmisljam mozda i o varijanti nabavke polovnog vetrobranskog stakla, naravno celog. Pa u tom slucaju ako znate neki autootpad, gde moze da se nadje dobro ocuvano staklo.

Hvala unapred!

Pozdrav svima... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Oggy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 40
Datum upisa : 18.06.2010

Vetrobransko staklo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vetrobransko staklo...   Vetrobransko staklo... EmptyNed Jul 11 2010, 14:17

Moje iskustvo prilikom loma vetrobrana...
U Euroglasu su rekli da imaju za 300eur, medjutim to staklo nije imalo grejac.
U Karglasu su imali original za 1300eur Shocked i rok isporuke 14dana
Na kraju sam u Auto Trendu (zastupnik za Daewoo a sad i za Chevrolet) uzeo original za 350eur sa cekanjem 20dana.

S`obzirom da je moje tonirano , sa grejacem i senzorom kise 350e, tvoje ne bi trebalo da bude preko 200. Zato se ne zamajavaj sa servisima vec naruci original, mozes kao i ja mozda da prodjes i jeftinije...
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Vetrobransko staklo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vetrobransko staklo...   Vetrobransko staklo... EmptyNed Jul 11 2010, 15:24

Hm... meni su nudili zamenu dakle prednjeg stakla po ceni od 150 eura, sa sve rukama. Stakle su nudili po ceni od 115 eura.
Znaci prednje staklo, nema grejace, nema nista... tonirano gore pri vrhu, zbog sunca...
Nazad na vrh Ići dole
Oggy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 40
Datum upisa : 18.06.2010

Vetrobransko staklo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vetrobransko staklo...   Vetrobransko staklo... EmptyNed Jul 11 2010, 15:32

Pa to je razumna cena. Bar po meni...
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Vetrobransko staklo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vetrobransko staklo...   Vetrobransko staklo... EmptyNed Jul 11 2010, 18:00

Ma meni je i to doslo mnogo, al doduse kad vidim kako je tebi bilo ovo i nije tako strasno...
Nazad na vrh Ići dole
ivan85_zmaj
Član
Član
ivan85_zmaj


Broj poruka : 484
Datum upisa : 09.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Smederevo

Vetrobransko staklo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vetrobransko staklo...   Vetrobransko staklo... EmptyUto Jul 13 2010, 19:38

Neznam koliko se isplati i koliko recimo moze da kosta na nekom otpadu, da se nadje celo i dobro a polovno staklo...
Koliko bi kao takvo moglo da kosta? I zna li neko ko recimo moze da prodaje tako ta vetrobranska stakla?!

Pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vetrobransko staklo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vetrobransko staklo...   Vetrobransko staklo... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vetrobransko staklo...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Krov i suvozačko staklo
» LANOS 1.5 Grejac za zadnje staklo ne radi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Održavanje i servisi-
Skoči na: