Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Брегаста...

Ići dole 
+6
dixy
pingvin
Pepelar
daki_nis
Radan
Fic177
10 posters
AutorPoruka
Fic177
Početnik
Početnik



Broj poruka : 22
Datum upisa : 25.05.2011

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Брегаста...   Брегаста... EmptySre Maj 25 2011, 19:10

Поздрав свима,пре свега да Вас све поздравим пошто сам нов на форуму а и од недавно сам власник Daewoo Lanos-a 1.4 SE 1998. god.

И ето уместо да се на форум пријавим да покупим пар савета,искустава ја морам прво да питам неке ствари.

Нисам ни прешао 600 км пукао је шаф који држи брегасту,она се искривила тако да је било потребно комплетно кућиште и брегаста да се мења.Један вентил такође...Мајстор ми је рекао да је до тога дошло због лошег уља,стварао се муљ,и стварно кад ми је показао шта је све испало из брегасте то је страшно.Купим на ауто отпаду половну брегасту и кућиште,доста неких делова у продавници да обавим и сервис кад већ све то ради...Намести ми мајстор све,ауто преде ко маче,мени кез на лицу.Прешао сам 50 км кад стаде.На верглање не окреће се зупчаник који је на брегастој тако да ни онај главни каиш не мрда...И тако сад ја после 650 км и 300 додатних евра непланираних имам ауто који је и даље неисправан.Иначе мајстор је добар и поуздан јер ми је кум.Сутра долази да погледа...Иначе велики сервис рађен јесенас...

Да ли је неко имао сличних проблема?Начуо сам да они могу да имају проблема са брегастом...Ако је неко имао исте проблеме како их је решио и8 на шта обратити првенствено пажњу?

У сваком случају чуо сам да је нова брегаста и кућиште 230 евра тако да ми ни то не гине ако је опет она зарибала...

Извините што сам први пут овде и одмах кукам Smile Надам се да ћу и лепих ствари поделити што се овог аута тиче ако Бог да!

Поздрав свим форумашима!
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptySre Maj 25 2011, 19:53

Pozdrav druze.Muke nase sa polovnjacima jbg.Nista bez novih delova da ti ja kazem,sve to sto je polovno,sve je to rizicno.
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptyČet Maj 26 2011, 07:17

Radan ::
Pozdrav druze.Muke nase sa polovnjacima jbg.Nista bez novih delova da ti ja kazem,sve to sto je polovno,sve je to rizicno.

Pozdrav, e vidis mislim da ti je tu greska sto tako mislis. Novi delovi su svi kopije retko sta imas da kupis original a i ako ima ne pitaj za cenu. polovna bregasta sa kucistem ti je 40-50e i to sto se desilo lepo ti je kum rekao zasto se desilo. A sad taj novi problem sto imas ce biti da je pukao zupcasti kais. To je onaj novi deo sto si stavio jesenas pa sat vi vidite sta je bolje. Ja na moju nubiru jos nijednom nisam stavio nov zupcasti kais. Kad mi stigne neki slovenac za rasturanje ja skinem kais vidim ga kakav je i ostavim na stranu ne bacam. Inace drug mi je skoro zamnio novu vodenu pumpu kupljenu u BEO TASU i posle 5.000km iskrivila se remenica i izbacila zupcasti kais i pokrivio 11 ventila. Ono sto kupis novo kupio si macku u dzaku a sto kupis polovno ili radi ili crkne ako je nesto drugo uzrok problema. To je bar moje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Fic177
Početnik
Početnik



Broj poruka : 22
Datum upisa : 25.05.2011

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptyČet Maj 26 2011, 13:34

Шта је нови проблем...Па исти као и стари!Отишла је брегаста поново,заварила буквално на оном централном делу кућишта...Не добија уље изгледа како треба,и мајстор нема појма зашто...Изгледа да на једном подизачу фали неки поклопац али је сад питање дал је до тога.Срећом вентили се нису покривили.Нових 150 евра на оних 300 а са аутом сам укупно прешао од када сам га купио 650 км...Ако којим случајем неко зна узрок овоме слободно нека пише.
Nazad na vrh Ići dole
Pepelar
Početnik
Početnik
Pepelar


Broj poruka : 2
Datum upisa : 19.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Zajecar

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptyČet Maj 26 2011, 19:23

Jadan ti prijatelju, nemoj da se naljutis sto cu ti reci, ali mozda je bolje da promenis majstora da nebi menjao kuma, ipak kum nije dugme, sve jedno i da ti kum nastavi sa popravkama imas dva moguca resenja, da ponovo spakujes glavu motora sa drugim delovima (polovnim ili novim zavisno od budzeta) i da nekim sredstvom isperes motor, mislim na unutrasnje ispiranje motora koje ce mozda otčepiti (odgusiti) kanale za dotok ulja do bregaste, ili ceo motor podvrgnuti nekom agresivnijem čišćenju od taloga nastalog od starog ulja, ukoliko dolazi do otkaza zbog nedovoljnog podmazivanja lezajeva bregaste, mozda je i nesto drugo u pitanju...
Nazad na vrh Ići dole
https://facebook.com/vladan.zdravkovic1
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptyČet Maj 26 2011, 20:29

Jos nisam sreo coveka koji stavlja polovan zupcasti prilikom servisa.I sta hoces da kazes da deo koji si kupio u Beo Tasu laznjak i da je zbog toga sjebo auto.Te jebacine se i desavaju sto "majstori"budze i ne ugradjuju originalne delove koji imaju garanciju,vec kao ti skidaju sa polovnjaka pa prodaju auto i onda blago onom ko ga kupi nezna odakle da pocne.Brate mozes polovnu felnu da stavis na auto ali polovan zupcasti ,polovnu pumpu ma daj...
Nazad na vrh Ići dole
pingvin
Početnik
Početnik
pingvin


Broj poruka : 6
Datum upisa : 12.05.2011

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptyČet Maj 26 2011, 22:47

Radan ::
Jos nisam sreo coveka koji stavlja polovan zupcasti prilikom servisa.I sta hoces da kazes da deo koji si kupio u Beo Tasu laznjak i da je zbog toga sjebo auto.Te jebacine se i desavaju sto "majstori"budze i ne ugradjuju originalne delove koji imaju garanciju,vec kao ti skidaju sa polovnjaka pa prodaju auto i onda blago onom ko ga kupi nezna odakle da pocne.Brate mozes polovnu felnu da stavis na auto ali polovan zupcasti ,polovnu pumpu ma daj...

Pre 4 godine imao sam problem sa zupčastim kaišem (ujedno mi je to i najveći kvar na autu do sada) ... u servisu lepo stavili nov i posle pređenih ~8000km pukne i pokrivi par klipova. Sreća pa sam sve popravke u servisu upisivao u servisnu knjižicu i tražio od njih da udare njihov pečat u nju, te sam super prošo (čitaj ... sve o njihovom trošku - zamena klipova, ravnanje glave, zamena kaiša, španera...). Zato najbolje u servis, nek se upišu u knjižicu, pečatiraju i mirna bačka. Jes da je možda nešto skuplje, al' ti mirna glava.
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptyPet Maj 27 2011, 07:29

Radan ::
Jos nisam sreo coveka koji stavlja polovan zupcasti prilikom servisa.I sta hoces da kazes da deo koji si kupio u Beo Tasu laznjak i da je zbog toga sjebo auto.Te jebacine se i desavaju sto "majstori"budze i ne ugradjuju originalne delove koji imaju garanciju,vec kao ti skidaju sa polovnjaka pa prodaju auto i onda blago onom ko ga kupi nezna odakle da pocne.Brate mozes polovnu felnu da stavis na auto ali polovan zupcasti ,polovnu pumpu ma daj...

pa vidis ja drzim daewoo otpad i sam sebi menjam delove tako da nema ko da mi zameni u servisu kako ti kazes. imam racun iz beo tasa kad je kupljena pumpa a mogu i da ti slikam da vidis na sta lici posle par hiljada kilometara. ladno se iskrivila remenica i zbacila zupcasti i to sam posao po auto jedan u zajecar pa mi kod svrljiga se to desilo. meni ne treba da mi niko vraca pare jebes 3.500din ali sad cela glava(koju inace imam i ne kosta me nista), dihtung glave, pa druga pumpa, pa drugi zupcasti jer je obrisao 1-2 zuba, pa rad... stavio sam pumpu koja je kao nova sa nubire sto sam dovezao iz slovenije i zupcasti kais i evo presao skoro 8.000km i nista. nije mi bitno dal je deo nov ili polovan meni je bitno da auto ide jer stalno idem na put i ne mogu da se slepam i zovem nekog u pola noc. ja znam sta mogu da stavim polovno a sta ne jer se bavim time, ako ti neznas pa teras auto kod majstora to je drugo a tebe radane nedao bog da te zadesi neki put nesto tako pitacu te onda dal ces da imas isto misljenje
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptyPet Maj 27 2011, 07:31

Fic177 ::
Шта је нови проблем...Па исти као и стари!Отишла је брегаста поново,заварила буквално на оном централном делу кућишта...Не добија уље изгледа како треба,и мајстор нема појма зашто...Изгледа да на једном подизачу фали неки поклопац али је сад питање дал је до тога.Срећом вентили се нису покривили.Нових 150 евра на оних 300 а са аутом сам укупно прешао од када сам га купио 650 км...Ако којим случајем неко зна узрок овоме слободно нека пише.

proveri ti i vodjice ventila kakve su da ne zaglavi neki ventil pa da je polomi to se skoro desilo coveku i menjao 2 bregaste i na kraju vodjice nisu bile dobre
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptyPet Maj 27 2011, 15:33

Slazem se sa dakijem.

Mislim da su pojedini polovni delovi bolji od novih-bukvalno. Elektricno ogledalo koje sam kupio u Beotasu em nije imalo isti konektor kao na autu, em nije ni tog kvaliteta kao staro. Losa plastika, vidi se iz aviona, a kazu original iz koreje.

Takodje i elektricni EGR ventil koji sam menjao uzeo sam polovni (6000 kod Ratka sa Veternika) a nov u prodavnici 26.000 i to jos ako uspeju da nadju, za sta sami su rekli mala je sansa.

E sad verovatno nije isto sa svim delovima, pogotovo sa onima koji se habaju, ali oni koji nisu u stalnom pokretu su sigurno podjednako dobri.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptyPet Maj 27 2011, 21:39

Pogledaj Daki malo forum pa ces videti kakvih sam sve problema imao.Majstore zupcasti ima svoj vek trajanja i da je nov moze biti star,u pitanju je godina proizvodnje.A sto se tice polovnih delova naravno da ces da uzmes polovan retrovizor,branik,far itd ali nemoze braco sve polovno.Eto kaze covek gore u servisu su mu priznali sve,a da je ugradjivo polovno kod divce majstora k...c bi priznao.Kvalitet delova naravno da nije isti danas i pre deset godina ni za Mercedes.Meni je bitno kad uradim servis da imam garanciju 30.000,a ne da nadodajem cifru na cifru.Uostalom svako ima svoja iskustva.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptyPet Maj 27 2011, 21:49

daki_nis ::
Radan ::
Jos nisam sreo coveka koji stavlja polovan zupcasti prilikom servisa.I sta hoces da kazes da deo koji si kupio u Beo Tasu laznjak i da je zbog toga sjebo auto.Te jebacine se i desavaju sto "majstori"budze i ne ugradjuju originalne delove koji imaju garanciju,vec kao ti skidaju sa polovnjaka pa prodaju auto i onda blago onom ko ga kupi nezna odakle da pocne.Brate mozes polovnu felnu da stavis na auto ali polovan zupcasti ,polovnu pumpu ma daj...

pa vidis ja drzim daewoo otpad i sam sebi menjam delove tako da nema ko da mi zameni u servisu kako ti kazes. imam racun iz beo tasa kad je kupljena pumpa a mogu i da ti slikam da vidis na sta lici posle par hiljada kilometara. ladno se iskrivila remenica i zbacila zupcasti i to sam posao po auto jedan u zajecar pa mi kod svrljiga se to desilo. meni ne treba da mi niko vraca pare jebes 3.500din ali sad cela glava(koju inace imam i ne kosta me nista), dihtung glave, pa druga pumpa, pa drugi zupcasti jer je obrisao 1-2 zuba, pa rad... stavio sam pumpu koja je kao nova sa nubire sto sam dovezao iz slovenije i zupcasti kais i evo presao skoro 8.000km i nista. nije mi bitno dal je deo nov ili polovan meni je bitno da auto ide jer stalno idem na put i ne mogu da se slepam i zovem nekog u pola noc. ja znam sta mogu da stavim polovno a sta ne jer se bavim time, ako ti neznas pa teras auto kod majstora to je drugo a tebe radane nedao bog da te zadesi neki put nesto tako pitacu te onda dal ces da imas isto misljenje
Eh cuj jebes 3500,pa brate vratis mu i tacka ako imas racun da si kupio kod njega.Ako je do nje ja bi mu lepo vratio brzom postom na njegov trosak i trazio drugu.Milan ce ti sigurno poslati drugu ako je to u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 55
Lokacija : sremska mitrovica

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptySub Maj 28 2011, 05:10

e ovo postaje zanimljivo.istina je uvek negde izmedju.pre par godina na hondi cbr koju sam malo sredjivao sve novo sve ok vozim 1,2 i ubrzava lepo i odjednom muuuuuuuuuuuuu,pada broj obrtaja i da ga jebes ni pip.danima rasturao sve zivo.legnem ja sa zenom i nemos zaspati pa koji je k... i dosetim se glupost najobicnija stavio novi filter vazduha koji je redak uvlaci vazduh ko mlaznjak.ustanem ja oko 3 ujutru uzmem cistu belu pamucnu maramicu za balce umotam filterlepo spakujem sednem ide kao lud umesto muuuuuuuu samo bzzz,bzzz,bzzz u tri kocke staze izmenjam sve brzine. naravno da nisam za polovno ali nesto i moza kais ne bi.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptySub Maj 28 2011, 13:56

joca ::
e ovo postaje zanimljivo.istina je uvek negde izmedju.pre par godina na hondi cbr koju sam malo sredjivao sve novo sve ok vozim 1,2 i ubrzava lepo i odjednom muuuuuuuuuuuuu,pada broj obrtaja i da ga jebes ni pip.danima rasturao sve zivo.legnem ja sa zenom i nemos zaspati pa koji je k... i dosetim se glupost najobicnija stavio novi filter vazduha koji je redak uvlaci vazduh ko mlaznjak.ustanem ja oko 3 ujutru uzmem cistu belu pamucnu maramicu za balce umotam filterlepo spakujem sednem ide kao lud umesto muuuuuuuu samo bzzz,bzzz,bzzz u tri kocke staze izmenjam sve brzine. naravno da nisam za polovno ali nesto i moza kais ne bi.
Joco drago mi je sto si to sredio,ali drugi put kad nebudes mogo zaspati,prvo ti snajku odradi bleh ,pa onda sve ostalo.Sala.A vidis kakva glupost moze da zajebava coveka.
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptyNed Maj 29 2011, 09:11

Radan ::
daki_nis ::
Radan ::
Jos nisam sreo coveka koji stavlja polovan zupcasti prilikom servisa.I sta hoces da kazes da deo koji si kupio u Beo Tasu laznjak i da je zbog toga sjebo auto.Te jebacine se i desavaju sto "majstori"budze i ne ugradjuju originalne delove koji imaju garanciju,vec kao ti skidaju sa polovnjaka pa prodaju auto i onda blago onom ko ga kupi nezna odakle da pocne.Brate mozes polovnu felnu da stavis na auto ali polovan zupcasti ,polovnu pumpu ma daj...

pa vidis ja drzim daewoo otpad i sam sebi menjam delove tako da nema ko da mi zameni u servisu kako ti kazes. imam racun iz beo tasa kad je kupljena pumpa a mogu i da ti slikam da vidis na sta lici posle par hiljada kilometara. ladno se iskrivila remenica i zbacila zupcasti i to sam posao po auto jedan u zajecar pa mi kod svrljiga se to desilo. meni ne treba da mi niko vraca pare jebes 3.500din ali sad cela glava(koju inace imam i ne kosta me nista), dihtung glave, pa druga pumpa, pa drugi zupcasti jer je obrisao 1-2 zuba, pa rad... stavio sam pumpu koja je kao nova sa nubire sto sam dovezao iz slovenije i zupcasti kais i evo presao skoro 8.000km i nista. nije mi bitno dal je deo nov ili polovan meni je bitno da auto ide jer stalno idem na put i ne mogu da se slepam i zovem nekog u pola noc. ja znam sta mogu da stavim polovno a sta ne jer se bavim time, ako ti neznas pa teras auto kod majstora to je drugo a tebe radane nedao bog da te zadesi neki put nesto tako pitacu te onda dal ces da imas isto misljenje
Eh cuj jebes 3500,pa brate vratis mu i tacka ako imas racun da si kupio kod njega.Ako je do nje ja bi mu lepo vratio brzom postom na njegov trosak i trazio drugu.Milan ce ti sigurno poslati drugu ako je to u pitanju.

Pa ne prave ih ni oni pa da se svadjam sa njima i vracam pumpu, ali nije ni problem samo u pumpi jebes 3.500din ko ce da plati glavu, dihtunge, majstoriju...??? to je mnogo vise od 3.500din. zato stavim od slovenca sto doteram za delove i mirna mi glava
Nazad na vrh Ići dole
Fic177
Početnik
Početnik



Broj poruka : 22
Datum upisa : 25.05.2011

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptySre Jun 01 2011, 15:06

Ево после мало дужег времена да и ја поделим са вама шта се у међувремену догодило...

Као што сам и у првом посту написао лоше уље је довело до тога да се у картеру гомила муљ који је проузроковао запушење сита (не знам тачно да објасним али верујем да ће те разумети) па је самим тим био слаб доток уља,то јест уље је слабо долазило до брегасте...

Мотор скроз опран,то јест картер,сито очишћено,замењен и тај један подизач,стављена друга брегаста и кућиште,промењен зупчасти каиш и уље.Цела мајсторио од почетка је коштала 400 евра (била би 100 евра мање да није се једна брегаста сјебала након прве оправке).Наравно урачунат и рад мајстора + још неки делови,мислим да је и водена пумпа замењена (записао сам у свеску али ми је она остала у колима).Већ пар дана кола иду добро да куцнем у дрво и даће Бог да ћу се овде јављати од сада само са похвалама а не проблемима.

Ако још некога занима нешто,а да знам или мој мајстор,нека пише!

Поздрав свима и хвала на саветима и препорукама!
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 67
Lokacija : Beograd

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptySre Jun 08 2011, 10:27

evo citam ovo stari novi delovi pa me baciste u razmisljanje imam kalos radi ko sat al dosao do 60000km pa bi trebalo da se menja zubcasti
spaner i vodena pumpa verovatno preko 100evra sa rukama i ako su losi delovi od dobrog mogu da dobijem ko zna ali sta ako ode kais
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
pingvin
Početnik
Početnik
pingvin


Broj poruka : 6
Datum upisa : 12.05.2011

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptySre Jun 08 2011, 14:52

@zeks
da se ja pitam, ne bi menjo pumpu ako radi Very Happy ... al u svakom slucaju sta god da radis, moja preporuka ti je da svaki servis upisujes u servisnu knjizicu, za zlu ne trebalo Wink . Ako nemas knjizicu, trazi od servisa da ti je otvore, trebalo bi da imaju.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptySre Jun 08 2011, 18:48

Pa servisi preporucuju da se menja pumpa ali ni ja je nisam menjao i nemam problema.Ma tesko da ce ti nov kais puci,sta ti je covece.To lepo kao sto rece Pingvin,otvoris servisnu i lepo stavis podatke i servis mora da odgovara za odradjeni posao,nema to sta ako mi pukne.Jbg nebi nigde onda covek smeo ,dalje od garaze.Ako nedaj boze zupcasti pukne moze biti iz dva razloga ili je star i izjandjao ili je majstor nesto zezno.
Nazad na vrh Ići dole
basamici
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 09.02.2011

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptyUto Avg 14 2012, 19:53

Pozdrav,
posto i ja imam problem sa bregastom prikljucicu se ovoj temi. A imam Lanosa 1.4SE 2002 godiste kupio sam ga 2008 i radio je extra do skoro. Pocelo je da mi se cuje kao da cekica(kao dizelas) i da mi na ler gasu menja rad. Odem kod majstora on posimlja na klackalicu ventila. Otvorimo kad ono na cetvrtom klipu onosno na ventilima pojedeni bregovi na osovini. Skinemo osovinu zapusili su se kanali kroz begastu koji treba da podmaziju te klackalice. Posto nemogu da nadjem odmah bregastu a treba mi auto ko za inat( selim se Mad ) vraticu staru malo je ispolirati ali moram naci drugu.
Treba mi pomoc da nadjem bregastu, zna li ko gde mogu da je nadjem polovnu ili da trazim novu( ali to mi nikako ne pase sad)?
Hvala vam unapred dobri ljudi!
Pozdrav iz Loznice!
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... EmptyUto Avg 14 2012, 22:45

Jel ti i kod komsije kad dodjes prvo pitas jel ima kafe ili kazes prvo dobar dan Smile
i kako je moguce da si nasao temu o bregastoj a nisi nasao bar dve u kojoj se pominju prodavnice, servisi, otpadi, delovi polovni i novi...
Tamo imas telefone, provrti par komada i verovatno ces naci nesto sto ti odgovara Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Брегаста... Empty
PočaljiNaslov: Re: Брегаста...   Брегаста... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Брегаста...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: