Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Matiz - pomoc hitno

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
dekis
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.02.2011

matiz - Matiz - pomoc hitno Empty
PočaljiNaslov: Matiz - pomoc hitno   matiz - Matiz - pomoc hitno EmptySre Feb 23 2011, 21:12

Pre par dana kupio sam na jednom placu Matiza za suprugu (dvojka, 2003 godiste), ispala je dobra cena, ali naravno sa razlogom... nije bio u funkciji ni pet dana. Isao sam kod 5 (toboze) majstora sveznalica... na dijagnostici pokazuje da ne radi prvi cilindar na bombini, kupim novu... nije to. Potom ga je gledalo par elektronicara koji su, nadam se utvrdili da je kompjuter u pitanju. Do sada sam samo na dijagnostike i delove dao 200 eur i jos tapkam u mestu. Moje pitanje.... moze li se negde kupiti polovan kompjuter sa ugradnjom naravno.
Nazad na vrh Ići dole
Mixy
Početnik
Početnik



Broj poruka : 47
Datum upisa : 26.10.2010
Godina : 32
Lokacija : BG

matiz - Matiz - pomoc hitno Empty
PočaljiNaslov: Re: Matiz - pomoc hitno   matiz - Matiz - pomoc hitno EmptySre Feb 23 2011, 21:48

a odakle si?
Nazad na vrh Ići dole
http://bms.co.rs/
dekis
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.02.2011

matiz - Matiz - pomoc hitno Empty
PočaljiNaslov: Re: Matiz - pomoc hitno   matiz - Matiz - pomoc hitno EmptyČet Feb 24 2011, 18:29

Mixy ::
a odakle si?
Jagodina...
Nazad na vrh Ići dole
Danicaaaa
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.04.2012

matiz - Matiz - pomoc hitno Empty
PočaljiNaslov: Re: Matiz - pomoc hitno   matiz - Matiz - pomoc hitno EmptyPon Jun 18 2012, 10:59

Ljudi, treba mi pomoc!

Polomio mi se onaj plasticni deo u koji se stavlja pojas, pa me zanima da li je to isto za svaki automobil i ako nije, gde to mogu da nabavim?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





matiz - Matiz - pomoc hitno Empty
PočaljiNaslov: Re: Matiz - pomoc hitno   matiz - Matiz - pomoc hitno Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Matiz - pomoc hitno
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Motor podizača stakla - hitno!
» brza pomoc za matiz!
» Hitno!!!! Kompjuter Nubira II
» HITNO POTREBAN SAVET
» HITNO POTREBAN MAJSTOR

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Matiz-
Skoči na: