Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Opel Ecotec x20xev u Nubiru 2.0

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Chevy
Član
Član
Chevy


Broj poruka : 115
Datum upisa : 04.08.2011

Opel Ecotec x20xev u Nubiru 2.0 Empty
PočaljiNaslov: Opel Ecotec x20xev u Nubiru 2.0   Opel Ecotec x20xev u Nubiru 2.0 EmptyPet Sep 04 2015, 15:36

Poz svima,


dugo me nije bilo pa je sad vreme da se aktiviram. Crkao mi je motor na kolima pa mi je najisplativija varijanta da promenim motor. S obzirom da je tesko naci motor 2.0 za nubiru opredelio sam se da stavim motor sa Opel Vektre B. U pitanju je 2.0 16v x20xev motor. Ima li neko iskustva sa menjanjem motora. Cuo sam se sa covekom iz Sabca koji mi je rekao da je stavio u Daewoo Takumu motor iz Vektre b x20xev bez ikakvih dodatnih petljanja oko elektrike i instalacija. Slobodno se svi ukljucite u temu jer plan mi je da dok ne skupim 300e za menjanje radim generalno sredjivanje limarije. Sitna ulubljenja, led instalacija stopaljki, farova itd.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Opel Ecotec x20xev u Nubiru 2.0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opel Ecotec x20xev u Nubiru 2.0   Opel Ecotec x20xev u Nubiru 2.0 EmptyNed Sep 06 2015, 09:25

nubira i jeste vektra b al zamalo,vecina delova na oko deluje isto ali fali malo.Ako mozes vidi koliko kosta i carinjenje motora ako ces legalno sve,i najbolje je da ti radi odnosno ugradi onaj ko tti i prodaje.Bas me zanima izvestaj .Ja  bih radije stavio od opel astre 1.7 isuzu dti.Kosta investicija srecni radovi.
Nazad na vrh Ići dole
 
Opel Ecotec x20xev u Nubiru 2.0
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prodajem Nubiru
» Pragovi za nubiru gde ima?
» Lajsne za nubiru?
» Ksenonke u nubiru.
» termostat za nubiru

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: