Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Elektricni retrovizor

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Elektricni retrovizor Empty
PočaljiNaslov: Elektricni retrovizor   Elektricni retrovizor EmptyNed Dec 07 2014, 17:30

Prije je radio retrovizor dole i gore i lijevo i desno...a sada radi samo lijevo i desno...znate li uzrok i kako se treba ukloniti kvar?Hvala unaprijed!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
Boca
Član
Član



Broj poruka : 106
Datum upisa : 29.03.2011
Lokacija : Beograd - NBGD

Elektricni retrovizor Empty
PočaljiNaslov: Re: Elektricni retrovizor   Elektricni retrovizor EmptyNed Dec 07 2014, 17:55

Deslio mi se identično. Dugo nisam koristio taj prekidač, a onda sam čisto iz dosade jednom prilikom pokušao da pomerim levi retrovizor i nije hteo
gore-dole, a hteo je levo-desno. Onda sam pokušao još nekoliko puta i proradio je bez problema. Od tada ga više nisam ni dirao, a sećam se da sam
tada pomislio da su u pitanju bili samo zaprljani kontakti, jer se retko koristi prekidač.
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Elektricni retrovizor Empty
PočaljiNaslov: Re: Elektricni retrovizor   Elektricni retrovizor EmptyNed Dec 07 2014, 18:14

Hvala na odgovoru znaci...trebam skinuti prekidac i staviti wd 40...ali kako radi ovaj lijevi retrovizor fino a desni ne radi kako treba?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
Sponsored content





Elektricni retrovizor Empty
PočaljiNaslov: Re: Elektricni retrovizor   Elektricni retrovizor Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Elektricni retrovizor
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Elektricni retrovizor
» Retrovizor unutrašnji
» unutrasnji retrovizor
» Stako - Ogledalo za retrovizor daewoo kalos 2004.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: