Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Lanos balans stangla

Ići dole 
AutorPoruka
veteran
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Datum upisa : 26.11.2010

Lanos balans stangla Empty
PočaljiNaslov: Lanos balans stangla   Lanos balans stangla EmptyNed Nov 28 2010, 15:09

Mozda se nekom dogodilo slicno.Radi se o Lanosu 1600 ccm, 2000 god.Nedavno sin ga vozio i spadne mu levi prednji tocak (bile alu felne a katki srafovi- sreca tek je kretao). Prilikom pregleda trapa posle toga primeceno da se balans stangla pomera u stranu za vise od 1 cm. Majstor kaze da su gumice balans stangle dobre, a i da one ne mogu nikako da stegnu ili fiksiraju bal. stanglu, ali ne moze da utvrdi zasto se to desava. Posle toga isao na centiranje trapa i tamo kazu da to nije nista i da ne smeta, mada ja mislim da to nije u redu jer hoce da cese nosac amortizera.Inace primetio sam da balans stangla na spoju sa stabilizatorom ima elipsastu rupu ( sto navodi da je moguce pomeranje ili zbog stelovanja stabilizatora ?).Svaka ideja je dobrodosla. Hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
 
Lanos balans stangla
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tacuma balans stangla
» DAEWOO LEGANZA, LANOS, NUBIRA, NEXIA, MATIZ, ESPERO DELOVI
» lanos pomoc oko ler gasa ....
» Lanos 1.4 po meni troši previše
» Problem sa stabinoscu i vesanjem....LANOS..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: