Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Izlaz za zadnji zvucnici

Ići dole 
+2
Megasp
LANOS TNG
6 posters
AutorPoruka
LANOS TNG
Početnik
Početnik
LANOS TNG


Broj poruka : 30
Datum upisa : 21.05.2013
Godina : 39
Lokacija : Stip,Makedonija

Izlaz za zadnji zvucnici Empty
PočaljiNaslov: Izlaz za zadnji zvucnici   Izlaz za zadnji zvucnici EmptySub Jun 08 2013, 07:59

Zdravo svima Smile

Moj Lanos ima zvucnike samo napred na vrata, pozadi nemam ali ima prostor za elipsne male zvucnike. Gledao sam na forum ali nisam mogo da nadzem pa zato ocu da potrazim pomos. Naso sam semu za moje radio da nadzem koji izlazi su za zadnji zvucnici. Pomerio sam radio i primetio da izlaze zice iz njega za zadnje zvucnike. Moj problem je sto nikako ne mogu da otkrijem gde te zice zavrsavaju i ako treba da ih produzim i priklucim zvucnike.Pozadi u gepek sam otvarao plastike sa obe strane i nigde nisam mogo da nadjem te zice.Ispod suvozacko sediste ima i jedna kutija,mozda su tamo,ne znam.Ako neko zna hvala unapred Smile
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Izlaz za zadnji zvucnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlaz za zadnji zvucnici   Izlaz za zadnji zvucnici EmptyNed Jun 09 2013, 18:24

mozda su nekad bili zvucnici pa ih neko izvadio.Pogledaj da nisu upali unutra gde treba da stoje zvucnici.Ako nista ne uradis novu instalaciju stavi
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Izlaz za zadnji zvucnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlaz za zadnji zvucnici   Izlaz za zadnji zvucnici EmptyNed Jun 09 2013, 19:01

Друже ајмо овако, ја се одавно мерачим да заменим звучнике на мом Ланосу и мислим да ћу то урадити у неко скорије време тако да ћу погледати куда до задњих звучника иду водови па ти јављам. Ако ухватим мало слободног времена да то погледам и пре замене погледаћу и јављам ти да би их нашао јер као и Мегасп ипак мислим да је у ауту било звучника и да постоје водови те да је неко пре тебе скинуо звучнике и негде склонио водове.
Nazad na vrh Ići dole
LANOS TNG
Početnik
Početnik
LANOS TNG


Broj poruka : 30
Datum upisa : 21.05.2013
Godina : 39
Lokacija : Stip,Makedonija

Izlaz za zadnji zvucnici Empty
PočaljiNaslov: :)   Izlaz za zadnji zvucnici EmptyPon Jun 10 2013, 06:49

Dobro jutro,prvo zelim svima prijatnu radnju nedelju Wink

Ja kako bih nasao te zavrsetke vadio sam plastike u gepek i naso sam tu gornju plastiku gde treba da se zasrafi zvucnik, tako sam naucio i da za pozadi idu mali elipsni zvucnici,ali zice nigde nije bilo.Pa zatoa sam izvadio semu da vidim koje zice su za zadnji zvucnici i trazio te zice,ali do sada bezuspesno Very Happy

Na suvozacku stranu sam vadio i stranicne plastike sto se nalaze iznad praga - i tamo nema nista.Zice ima 100% samo dali idu preko sredine auta pored menjaca ili mozda u tu kutiju ispod suvozackeg sedista.Ne znam.

U zadnje vreme nemam ni mn slobodno vreme da se zanimavam za ovakve sitnice posto ovaj vikend sam menjao druk lager,lamelu i korpu, a ostaje mi jos kocnice da sredim za onaj problem u posebnu temu ( juce smo ispitivali i najverojatnije je vakum,stavi cu drugi polovni da vidam dali je tako ).
Nazad na vrh Ići dole
rajko1989
Početnik
Početnik



Broj poruka : 41
Datum upisa : 24.01.2012
Godina : 35
Lokacija : Beograd Cacak Vlasteljice

Izlaz za zadnji zvucnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlaz za zadnji zvucnici   Izlaz za zadnji zvucnici EmptySub Jun 15 2013, 20:54

Prijatelju kablovi za zvucnike nikada ne idu po sredini vec samo uz pragove,kuda ide i el. instalacija smaog auta...imaju i nosaci snopa odmah ispod praga pa duz celog auta,to je jedino mesto kuda ces dovesti signal za zvucnike.A ako nema kabla za zvucnike,onda odes do prodavnice i kupis kabla za zvucnike nekih 10m(okvirno i od radia uzmes i provuces na desnu stranu iza kasete za stvarcice,pa ispod tepiha sve ispod praga..onda ispod zadnjeg sedista i u gepek...e sada u gepeku provuces kabal iza one plastike za koseve i odmah gore izadjes na zvucnik a za levu stranu auta ides ispod zadnjeg sedista isto do levog zvucnika lepo povezes i to je to... sto bi se zezao ako vec nema kabla skinuli neki mangupi   piratpiratpirat    bravobravobravo
Nazad na vrh Ići dole
goranmap
Početnik
Početnik
goranmap


Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Bosilegrad

Izlaz za zadnji zvucnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlaz za zadnji zvucnici   Izlaz za zadnji zvucnici EmptyPet Nov 15 2013, 12:37

Znam da odavno niko nije pisao u ovoj temi, ali nakon što sam pročitao tekst, morao sam da proverim i napišem svoje iskustvo. Pre nekoliko dana, proverio sam na mom Lanosu za te žice i video sam da one postoje. Nakon što sam odšrafio plastiku, ispod koje bi trebalo da je zvučnik i onu sa strane gepeka, provirile su žice sa plastičnim konektorom. Sada mi ostaje jos i da nabavim zvučnike!
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
LANOS TNG
Početnik
Početnik
LANOS TNG


Broj poruka : 30
Datum upisa : 21.05.2013
Godina : 39
Lokacija : Stip,Makedonija

Izlaz za zadnji zvucnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlaz za zadnji zvucnici   Izlaz za zadnji zvucnici EmptyPet Nov 22 2013, 13:50

goranmap ::
Znam da odavno niko nije pisao u ovoj temi, ali nakon što sam pročitao tekst, morao sam da proverim i napišem svoje iskustvo. Pre nekoliko dana, proverio sam na mom Lanosu za te žice i video sam da one postoje. Nakon što sam odšrafio plastiku, ispod koje bi trebalo da je zvučnik i onu sa strane gepeka, provirile su žice sa plastičnim konektorom. Sada mi ostaje jos i da nabavim zvučnike!
Pozdrav!
Zdravo,
molim te kazi mi kakav ti je lanos,4 ili 5 vrati?
Posto moj ima 5 vrati,te plastike sam vadio ali nigde zice...mozda su negde usput prekinute,to treba naknadno i detalno da ispitam (nekad kad ce biti toplije i duzi dan Smile )
Nazad na vrh Ići dole
goranmap
Početnik
Početnik
goranmap


Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Bosilegrad

Izlaz za zadnji zvucnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlaz za zadnji zvucnici   Izlaz za zadnji zvucnici EmptySub Nov 23 2013, 18:09

Pozdrav prijatelju!
Moj Lanos je isto ko tvoj (mislim), sa 5 vrata, 1.5 SX 1999. godiste!

Izlaz za zadnji zvucnici Daewoo-l

Nakon sto sam odsrafio te plastike video sam zice, pa sad ne znam zasto ih kod tebe nema. Ja sam i ranije cuo da su u Lanosu ostavljene zice za zadnji zvucnici, pa sam i zato proverio. Kad imam vremena slikacu sve to i postavicu slike ovde!
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
goranmap
Početnik
Početnik
goranmap


Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Bosilegrad

Izlaz za zadnji zvucnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlaz za zadnji zvucnici   Izlaz za zadnji zvucnici EmptySre Dec 04 2013, 21:59

LANOS TNG::

Prijatelju, nadam se da te nisam slagao u vezi tih izlaza za zadnje zvucnike! Evo kako izgleda taj konektor, nemam neki zvucnik da probam da li je to to ili je to izlaz za nesto drugo, ali probacu uskoro!

Izlaz za zadnji zvucnici Dscn2095

Izlaz za zadnji zvucnici Dscn2097

Mozda ce neko drugi sa foruma, na osnovu slike, reci da li je to taj izlaz ili nesto drugo! Ja necu tvrditi 100 % dok ne probam sa nekim zvucnikom, a probacu! Very Happy
Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Izlaz za zadnji zvucnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlaz za zadnji zvucnici   Izlaz za zadnji zvucnici EmptyČet Dec 05 2013, 15:57

To je konektor za zvučnike. Kablovi su tu, samo skini plastike, sigurno su se zavukli negde
Nazad na vrh Ići dole
goranmap
Početnik
Početnik
goranmap


Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.04.2013
Godina : 39
Lokacija : Bosilegrad

Izlaz za zadnji zvucnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlaz za zadnji zvucnici   Izlaz za zadnji zvucnici EmptyNed Dec 08 2013, 15:21



Evo nasao sam malo vremena i probao taj konektor. Dakle, sad mogu tvrditi 100 % da je to izlaz za zadnje zvucnike. Medjutim, konektor postoji samo s leve strane gepeka (vozaceve strane) s druge strane ga nema ili ga ja nisam mogao naci. Ali to je lako, samo dve zice i sprovedes ispod plastike.
Nadam se da sam s ovim nesto i nekom pomogao!
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Izlaz za zadnji zvucnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlaz za zadnji zvucnici   Izlaz za zadnji zvucnici EmptyNed Dec 08 2013, 21:32

ma i drugi je tu negde samo se zavukao,nema veze konektor samo nastavis zicama i sviraj.Izgleda da moras skidati plastike da vidis gde se zavuklo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izlaz za zadnji zvucnici Empty
PočaljiNaslov: Re: Izlaz za zadnji zvucnici   Izlaz za zadnji zvucnici Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Izlaz za zadnji zvucnici
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Lanos zvucnici
» Zadnji most (torzija)
» amortizeri
» zadnji lezaj za tacumu 1.8
» polovni delovi espero,nubira,nexia,leganca,kalos...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: