Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Rasturanje u delove

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
laki
Početnik
Početnik



Broj poruka : 8
Datum upisa : 21.06.2010

Rasturanje u delove Empty
PočaljiNaslov: Rasturanje u delove   Rasturanje u delove EmptyUto Apr 30 2013, 14:55

Pozdrav

Interesuje da li ima potraznje za polovnim delovima za Daewoo vozilama? Nubira, Lanos...
Posto imam prostora, znanja, a treba mi neki dodatni poslic, sta vi mislite o tome, rasturanje vozila u delove?

Recimo ovakva vozila


[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
EMCOKAS
Početnik
Početnik



Broj poruka : 15
Datum upisa : 01.06.2012
Godina : 41
Lokacija : Priboj

Rasturanje u delove Empty
PočaljiNaslov: da   Rasturanje u delove EmptyUto Apr 30 2013, 15:24

To ti je odlicn ideja ako imas vremena i prostora naravno i para da uzmes par ovakvih auta na stranim tablama ,samo racunaj
naravno da ce se ti delovi polako prodavati pa malo treba vremena pre nego ostvaris zaradu ali ideja je ok sasvim a i imacemo vise delova smeh
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Rasturanje u delove Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasturanje u delove   Rasturanje u delove EmptyUto Apr 30 2013, 19:24

I da imamo popust bravo P a sigurno se vise izvuce para iz rasturenog nego iz celog,ali je potrebno i vreme dok se sve rasproda
,a uglavnom ljudi traze iste delove.E ima i bezobraznih pa klempaju ali lako se nadje drugi ima ljudi.Ako imas da ti neko ili ti doteruje aute samo napred,
nije problem rasturati.Pogotovu ako imas prostora.I mozes da uspes ako su ti delovi ok i ako imas ok cenu.Ja sam dosta izmenjao na mojoj nubiri i ima delova
skupih a i realnih cena.A eto ranije sam od ratka iz ns uzimao delove bilo je ok i deo i cena,a posle mi uvalio 2 viljuske i zdravo vise se ne saradjuje sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rasturanje u delove Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasturanje u delove   Rasturanje u delove Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rasturanje u delove
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ko u obrenovcu prodaje polovne delove za daewoo?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Prodavnice i servisi-
Skoči na: