Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
1joe2joe
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.02.2013

Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!! Empty
PočaljiNaslov: Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!!   Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!! EmptyUto Mar 19 2013, 13:03

Pozdrav svima. Radi se o Takumi 2.0 i 2001. god. koja odjedanput nije htela da upali. Kod prvog majstora dijagnostika pokazivala da hvali 0,5v, merio je napon na akumulatoru koji je bio 13,8v i reče da je najverovatnije akumulator jer posle reseta auto odmah upali ali ako se ugasi posle 5 min. opet neće da pali. Kupim ja akumulator međutim isto samo vergla i ništa. Drugi majstor koji inače nema dijagnostiku reče da neide napon na pumpu za gorivo, mada se čuje pumpa kada se da kontakt i da je najverovatnije kompijuter u pitanju. Kod trećeg dijagnostika pokazuje da je kompijuter pobrljavio. Sad je trenutno kod desetog majstora i neverujem da će i on rešiti problem. Naglasio bih da nijedan od navedenih majstora nema ovlašćenu dijagnostiku za Tacumu pošto živim u Boru, da auto odmah pali kada se resetuje preko dijagnostike i da sam tri meseca pre problema radio veliki servis takođe u Boru. Pomagajte ljudi pošto neznam više šta da radim!!!
Nazad na vrh Ići dole
veselinovic
Član
Član



Broj poruka : 175
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 59
Lokacija : Istocno Sarajevo

Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!!   Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!! EmptyUto Mar 19 2013, 14:47

naravno pogledali ste masu motora i masu kompjutera.
Nisam siguran za taj model, ali mislim da je masa kompa na masi motora.
Kad god brljavi ja dodam jednu zicku za masu motora.
Nazad na vrh Ići dole
ceki
Početnik
Početnik
ceki


Broj poruka : 39
Datum upisa : 16.07.2012
Godina : 58
Lokacija : Ljig

Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!!   Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!! EmptyUto Mar 19 2013, 16:17

Ja znam da ti moze pomoci
Dejan iz Mrcajevaca (autoelektricar)
064/23-29-107

Nije ti bas blizu ali ...
Nazad na vrh Ići dole
1joe2joe
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 22.02.2013

Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!!   Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!! EmptyUto Mar 19 2013, 16:32

Znam za Dejana, pročitao iz predhodnih postova ali auto nemože da upali tj. nisam siguran da je ECU u pitanju a da baš čovek dođe do Bora neverujem u to, u svakom slučaju hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!!   Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kompijuter u Takucumi tj. ECU pobrljavio!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kompijuter
» Kompijuter
» kompijuter za matiza 2004
» kompijuter za matiza 2004

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: