Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Razmak rupa na felni

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Gogy
Početnik
Početnik
Gogy


Broj poruka : 41
Datum upisa : 08.01.2013
Godina : 40
Lokacija : Svilajnac

Razmak rupa na felni Empty
PočaljiNaslov: Razmak rupa na felni   Razmak rupa na felni EmptyUto Mar 05 2013, 13:39

Poz drugari,imam pitanje vezano za razmak rupa na felni ,kupio bih alu,felne pa ako neko zna tacan razmak i sirinu rupe neka napise.pozZz
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Razmak rupa na felni Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmak rupa na felni   Razmak rupa na felni EmptyUto Mar 05 2013, 16:46

Gogy ::
Poz drugari,imam pitanje vezano za razmak rupa na felni ,kupio bih alu,felne pa ako neko zna tacan razmak i sirinu rupe neka napise.pozZz

pozdrav, prvo koj vozis auto? ako je nubira ili lanos promer je 4x100 ako je leganza 5x114.3, matiz 4x114.3....
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Razmak rupa na felni Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmak rupa na felni   Razmak rupa na felni EmptyUto Mar 05 2013, 20:06

Nisam ni gledao,ni znao.Imam 2 seta celicnih felni ali dobro je znati,korisna informacija.Znaci za nubiru standard 4x100 za 14 .Nubira 1 i 2 predpostavljam da je isto
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Razmak rupa na felni Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmak rupa na felni   Razmak rupa na felni EmptyUto Mar 05 2013, 20:15

Megasp ::
Nisam ni gledao,ni znao.Imam 2 seta celicnih felni ali dobro je znati,korisna informacija.Znaci za nubiru standard 4x100 za 14 .Nubira 1 i 2 predpostavljam da je isto

Isto sve...
Nazad na vrh Ići dole
Gogy
Početnik
Početnik
Gogy


Broj poruka : 41
Datum upisa : 08.01.2013
Godina : 40
Lokacija : Svilajnac

Razmak rupa na felni Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmak rupa na felni   Razmak rupa na felni EmptyUto Mar 05 2013, 21:22

Jes nisam napisao sta vozim,vozim Nubiru 2000g,znaci 4x100 R14,hvala na informaciji .poz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razmak rupa na felni Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmak rupa na felni   Razmak rupa na felni Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Razmak rupa na felni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ET velicina fabrickih alu felni Tacuma?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: