Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 pumpa za gorivo?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

pumpa - pumpa za gorivo? Empty
PočaljiNaslov: pumpa za gorivo?   pumpa - pumpa za gorivo? EmptyUto Feb 26 2013, 14:32

Jutros da upalim mog lanosa dadoh kontakt i vidim nesto mi cudno,NECUJEM ZVUK PUMPE.Nikad mi se to nije desavalo ranije,ali svejedno reko da okrenem kljucem,On upali odmah ali truc truc ugasi se.Ja ponovim i kao da cujem neke zvukove "prelivanja" goriva pod haubom i cujem onda i kratke sumove od pumpe kao da pokusava da dodje do daha i da nabije pritisak ali je nesto muci.I tako mi se ugasila tri puta,sve bez pravog zvuka "punjenja"goriva.Nakon toga proradi i evo do sad mi je sve radilo normalno,cuje se i pumpa .Pokusacu malo kasnije da vidim.Lici mi kao da nije imala kontakt,nesto u vezi struje.Pre neki dan mi ostanu ukljucena sva cetiri migavca ali netrepucu vec stoje upaljeni.I drndaj prekidac,drndaj alarm ma nista.Taman podigo haubu da skinem klemu kad ono samo iskljuci.Yebi ga tripujem da mi je sad to vezano nesto jedno sa drugim,kao da su gremlini
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

pumpa - pumpa za gorivo? Empty
PočaljiNaslov: Re: pumpa za gorivo?   pumpa - pumpa za gorivo? EmptyUto Feb 26 2013, 22:12

Gremlini nego sta.Htedoh da kazem da proveris samu pumpu.Moja stara je radila ali kako kad nekad truc truc nekada ok,kada je izvadjena problem je bio kao da prekida pa neravnomerno baca gorivo pa sam zamenio sa polovnom original i sve je ok.A zaista moze imati i veze sa strujom sto kazes to sa migavcima da ostane ukljucen non stop.Mozda te zeza automat migavca?
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

pumpa - pumpa za gorivo? Empty
PočaljiNaslov: Re: pumpa za gorivo?   pumpa - pumpa za gorivo? EmptySre Feb 27 2013, 21:08

Evo danas sam upalio bez problema jbm li ga.Ko zna sta je tu sve.Moracu na dijagnostiku ovo koji dan pa cu videti.Inace forum je bas utanjio samo par ljudi dnevno udje.TO ZNACI DA SU MAKINE ISPRAVNE
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

pumpa - pumpa za gorivo? Empty
PočaljiNaslov: Re: pumpa za gorivo?   pumpa - pumpa za gorivo? EmptyČet Feb 28 2013, 17:08

I danas mi se ugasi u voznji. na 3000 obrtaja ko da ga grom pogodi.Medjutim ponovo zaverglam upali iz prve i dovezo sam kuci.Cekam red kod majstora a sizim.Nemoze pre vikenda.
Nazad na vrh Ići dole
djoleprolece
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.01.2012

pumpa - pumpa za gorivo? Empty
PočaljiNaslov: Re: pumpa za gorivo?   pumpa - pumpa za gorivo? EmptyČet Feb 28 2013, 20:33

proveri rele pumpe...
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

pumpa - pumpa za gorivo? Empty
PočaljiNaslov: Re: pumpa za gorivo?   pumpa - pumpa za gorivo? EmptyPet Mar 15 2013, 20:48

Nije do releja , imao sam isti problem sa tuc tuc radi . Promeni ulozak pumpe , oko 3500RSD
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

pumpa - pumpa za gorivo? Empty
PočaljiNaslov: Re: pumpa za gorivo?   pumpa - pumpa za gorivo? EmptyUto Mar 19 2013, 16:40

Evo drustvo,da se javim.Bio sam malo na putu imao neku svadbu u Hercegovini.Eto predjoh 1200 km u cugu bez problema.Pre nego sto sam krenuo povadio sam sve releje i osigurace i prebrisao.Izgleda da se neka vlaga bila uvukla svuda i da je to zezalo,tako da mi nigde na putu nije ni stucnuo.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

pumpa - pumpa za gorivo? Empty
PočaljiNaslov: Re: pumpa za gorivo?   pumpa - pumpa za gorivo? EmptyUto Mar 19 2013, 19:07

Mada uvek treba poci od najvece gluposti pre kupovine delova na " rece mi jedan co'ek "
voznja
Nazad na vrh Ići dole
Pozitivan
Član
Član
Pozitivan


Broj poruka : 241
Datum upisa : 21.06.2011

pumpa - pumpa za gorivo? Empty
PočaljiNaslov: Re: pumpa za gorivo?   pumpa - pumpa za gorivo? EmptySre Avg 31 2016, 07:08

bre kruno ti pricas sa duhovima ili imas halucinacije
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

pumpa - pumpa za gorivo? Empty
PočaljiNaslov: Re: pumpa za gorivo?   pumpa - pumpa za gorivo? EmptySre Avg 31 2016, 20:11

kruno ::
pa nista ja ne haluciniramevo pogledaj na rubrici uopoznavanje odnosno ono predstavite svoje autoi lejpo covjek navodi konjazu... i sad to znaci koliko imas konja u anutu ..jel tako ... epa vidi avataar od radojice konjsko dupe muviri iz stakkla nba autu ... pa ga zato pitam koliko je njih u kolima ... hahahahhahahahahaha reko kolka vam je konjaza heheheh jer viizgkleda nsite culi za kilowate nego sve jos mjerite sa konjima, laktovima u bubrege, palcima u oko ... pa reko radan mora znati koliko je konja kod njega u autu ... jedan je tamo definitivno heheheheh e sad, ko je ko u tom autu to je druga prica heheheheh
Ma bre keva ti bila na zadnjem sedištu pa bila neka navala...Vidiš i kroz šoferku su upadali Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pumpa - pumpa za gorivo? Empty
PočaljiNaslov: Re: pumpa za gorivo?   pumpa - pumpa za gorivo? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
pumpa za gorivo?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pumpa za gorivo
» pumpa za gorivo za takumu 2.0 16v CDX
» PUMPA za GORIVO Daewoo Nubira
» Dizne za gorivo
» Koje gorivo?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: