Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 pištanje uređaja za gas

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Marko-Inđija
Početnik
Početnik
Marko-Inđija


Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.01.2012
Lokacija : Indjija

pištanje uređaja za gas Empty
PočaljiNaslov: pištanje uređaja za gas   pištanje uređaja za gas EmptySre Feb 20 2013, 17:03

Sigurno se svima desilo koji imaju sekvent uredjaj za gas da ostanu bez plina, tada se čuje pištanje u kabini na pokazivaču nivoa goriva. Kod mene je problem što sada pišti dok je taster uključen da vozilo radi na gas, ali to pištanje je tako energično i panično da je strašno.Dok je dat kontakt ključem on se rastadndrče. Ima li neko ideju šta bi moglo biti.
Nazad na vrh Ići dole
Blackeyed
Član
Član



Broj poruka : 165
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Kać/Novi Sad

pištanje uređaja za gas Empty
PočaljiNaslov: Re: pištanje uređaja za gas   pištanje uređaja za gas EmptyČet Feb 21 2013, 04:21

Ne znam koji sekvent imas, moze biti da te upozorava da je vreme za servis (menjanje filtera). Kod mene je to namesteno na 15000km.
Nazad na vrh Ići dole
Marko-Inđija
Početnik
Početnik
Marko-Inđija


Broj poruka : 10
Datum upisa : 15.01.2012
Lokacija : Indjija

pištanje uređaja za gas Empty
PočaljiNaslov: Re: pištanje uređaja za gas   pištanje uređaja za gas EmptyČet Feb 21 2013, 17:14

AC sekvent gas, poljsko čudo. Nisam siguran da je namešteno za servis, jedino ako mu se to podrazumeva ali valjda bi mi rekao ovaj kada je nameštao. Kako stoje stvari ako rikne senzor za temperaturu ili senzor pritiska? Ima li ko pojma oko toga?
Nazad na vrh Ići dole
Blackeyed
Član
Član



Broj poruka : 165
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Kać/Novi Sad

pištanje uređaja za gas Empty
PočaljiNaslov: Re: pištanje uređaja za gas   pištanje uređaja za gas EmptyPet Feb 22 2013, 06:34

AC je odlična firma, kod mene je takođe njihov računar i podešen je kako sam već rekao.

Što ne pogledaš uputstvo za tvoj računar pa vidi u kojim slučajevima pišti:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pištanje uređaja za gas Empty
PočaljiNaslov: Re: pištanje uređaja za gas   pištanje uređaja za gas Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
pištanje uređaja za gas
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Takuma Pistanje bez prestanka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Autogas (LPG)-
Skoči na: