Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora???

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Gonzo
Početnik
Početnik



Broj poruka : 22
Datum upisa : 25.12.2011
Godina : 52
Lokacija : Banja Luka RS

Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? Empty
PočaljiNaslov: Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora???   Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? EmptyČet Feb 14 2013, 20:52

Ćao svima, nije me bilo odavno pa reko ajde da podjelim sa vama svoj novi problem na Kalosu.

U zadnje vrijeme počeo je da mi otkazuje prekidač za podizanje/spuštanje prozora desnih vrata na Kalosu, pa me interesuje da li može da se popravi ili mora da se mijenja!?
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora???   Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? EmptyČet Feb 14 2013, 21:10

Zavisi sta je ?Ako je da nekad radi nekad ne radi onda je najverovatnije do kontakta na samom prekidacu koji treba osmirglati i obezbediti dobar kontakt,drugo da je negde zica u prekidu.A ako se sporo spusta i jos sporije podize obicno e otisla vodjica ,plastican deo se iskrivio moras da skidas tapacirung da bi video.U svakom slucaju moras da uradis nesto da bi video je li dotoga.Eto ti smernice za pocetak
Nazad na vrh Ići dole
veselinovic
Član
Član



Broj poruka : 175
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 59
Lokacija : Istocno Sarajevo

Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora???   Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? EmptySub Feb 16 2013, 08:18

Probaj naprskati prekidac nekim kontakt sprejem.
Moze i WD40, moze karburator cleaner, moze....
I obavezno prskanje uz istovremeno drndanje prekidaca ( bez kontakta da ne zezas motor)
Nazad na vrh Ići dole
daewo tuzla
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 05.10.2011

Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora???   Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? EmptyNed Apr 28 2013, 18:46

Ja imam sisto problem na desnim vratima, prekidac radi za dizanje al ne i za spustanje, mijenjao sam prekidace i nista, kablove u vratima ispitao, od kablova kod zgloba vrata pa prema vratima, i sve uredu, da li neko zna u cemu bi mogao biti problem.. Moram napomenut da sam osigurace provjerio i svi su uredu. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora???   Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? EmptyNed Apr 28 2013, 20:29

Tuzla imao sma ja taj isti probem na nubiri i problem je bio do samog prekidaca i mase.Elektricar mi sredio za 200 din
Nazad na vrh Ići dole
Markonije23
Početnik
Početnik
Markonije23


Broj poruka : 79
Datum upisa : 06.08.2012
Godina : 44
Lokacija : Beograd

Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora???   Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? EmptyPon Apr 29 2013, 06:35

Skini tapacirung i naprskaj gumene vodjice kuda klizi prozor silikonskim sprejom (onaj za sjaj plasticnog enterijera), isprskaj i vodjice gornjeg dela vrata, levo i desno kuda klizi prozor. A prekidac naprskaj WD-om, tako sam ja resio isti problem.
Nazad na vrh Ići dole
Gonzo
Početnik
Početnik



Broj poruka : 22
Datum upisa : 25.12.2011
Godina : 52
Lokacija : Banja Luka RS

Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora???   Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? EmptyUto Maj 28 2013, 14:51

Hvala veselinovicu,.... Dobri stari WD40,... Dobro našpricao i cimao prekidač gore-dole bez kontakta,... Nakon par ponavljanja radi kao nov cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora???   Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora??? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Popravka prekidača za podizanje/spuštanje prozora???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» spustanje
» Prekidaci za elektricne prozore

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Održavanje i servisi-
Skoči na: