Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nexia zamena sijalice na instrument tabli

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Siniša
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.12.2012

NEXIA - Nexia zamena sijalice na instrument tabli Empty
PočaljiNaslov: Nexia zamena sijalice na instrument tabli   NEXIA - Nexia zamena sijalice na instrument tabli EmptyNed Dec 23 2012, 19:37

Pozdrav,imam nexiu 96 godiste,1500cc,55KW,pregorele su mi sijalice na prekidacima za ventilator,usmerivac toplo-hladno. Koja sijalica ide i kako je zameniti jer ne vidim nigde sraf za zamenu?
Unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

NEXIA - Nexia zamena sijalice na instrument tabli Empty
PočaljiNaslov: Re: Nexia zamena sijalice na instrument tabli   NEXIA - Nexia zamena sijalice na instrument tabli EmptyNed Dec 23 2012, 19:51

Ako se dobro secam,idu dve sijalice sa fasungom (princip na okret).Treba da skines onaj okvir koji ide oko tog sklopa i oko plejera pa ces videti sta i kako (mislim da samo treba srafcigerom nategnuti te zabice na plastici).Takodje,ispred suvozacevih nogu skines plasticni poklopac i otkacis sajlu klapne za ventilaciju da bi mogao taj sklop da izvuces napolje i dodjes do sijalica.
Nazad na vrh Ići dole
 
Nexia zamena sijalice na instrument tabli
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nexia zamena sijalice
» Замена сијалица на инструменттабли Ланоса
» "check" na instrument tabli ?
» SIGNALIZACIJA NA INSTRUMENT TABLI
» zamena sijalice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nexia & Espero-
Skoči na: