Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 pozdrav od mene i moje tacume...:)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
norboo
Početnik
Početnik



Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.12.2012

pozdrav od mene i moje tacume...:) Empty
PočaljiNaslov: pozdrav od mene i moje tacume...:)   pozdrav od mene i moje tacume...:) EmptyPet Dec 14 2012, 10:52

zdravo drustvo.evo i mene na vasem forumu.imam daewoo tacumu 2002 godiste.kupio ga 2008.....odlucio sam se tako sto moji rodjacu u svajcarskoj posedjuju jednu od 2000 godine..i jako mi se dopalo udobna voznja snjime....pouzdan.ogroman prostor .
jedini kvar dosad sto sam imao na autu je cilindar kvacila.i prednji stabilizatori..(da zakucam u drvo)...servis sto se tice svecica ulja i filtera sam ja menjao dosad.al na prolece cu ako bog da odneti na veliki servis..u novi sad.cuo sam za pouzdan servis na futoskom putu Aca se zove.kazu da je dosta povoljan sa cenama i da rade daewoo
i atako..ja mislim da sam dosta napisao za pocetak...
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

pozdrav od mene i moje tacume...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od mene i moje tacume...:)   pozdrav od mene i moje tacume...:) EmptyPet Dec 14 2012, 16:45

Dobrodosao.dobra je takuma.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

pozdrav od mene i moje tacume...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od mene i moje tacume...:)   pozdrav od mene i moje tacume...:) EmptySub Dec 15 2012, 09:03

Pozdrav i dobrodošao! claping
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

pozdrav od mene i moje tacume...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od mene i moje tacume...:)   pozdrav od mene i moje tacume...:) EmptySub Dec 15 2012, 12:03

Pozdrav i dobrodošao na forum! Samo održavaj Takumu i služiće te dugo i pouzdano! pozdrav od mene i moje tacume...:) 315501
Nazad na vrh Ići dole
gebee&co
Početnik
Početnik



Broj poruka : 44
Datum upisa : 03.03.2012
Godina : 57
Lokacija : Jagodina

pozdrav od mene i moje tacume...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od mene i moje tacume...:)   pozdrav od mene i moje tacume...:) EmptySub Dec 15 2012, 18:41

Pozdrav i z Jagodine i dobro došao.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pozdrav od mene i moje tacume...:) Empty
PočaljiNaslov: Re: pozdrav od mene i moje tacume...:)   pozdrav od mene i moje tacume...:) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
pozdrav od mene i moje tacume...:)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Evo i mene
» Kupovina Tacume
» step motor kod daewoo tacume 1.6 16v
» Pozdrav
» POZDRAV

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Daewoo Srbija :: Predstavljanje-
Skoči na: