Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako ste saznali za sajt?

Ići dole 
+19
Goran - mugi
benzinac
tosha
primo 1
matrix
stefanudrea
14henry
Pozitivan
COLAK666
dexns
manijac
dixy
zilevig
ivan85_zmaj
zeks
kristijan.l
joca
serhio011
metrocop
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Kako ste saznali za sajt? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za sajt?   Kako ste saznali za sajt? - Page 2 EmptyUto Nov 08 2011, 08:17

Ja kucam [You must be registered and logged in to see this link.] pa kucam Daewoo Tacuma...i eto nadjem taj odlican sajt!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
primo 1
Početnik
Početnik
primo 1


Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.06.2012
Godina : 57
Lokacija : Novi Sad

Kako ste saznali za sajt? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Lako   Kako ste saznali za sajt? - Page 2 EmptySub Jun 23 2012, 23:08

Za sajt sam saznao tako što me interesuje kupovina automobila, najverovatnije Nubire. Čuo sam o par poznanika dosta lepih mišljenja, ali me je zanimalo i šta ima na netu. Zato sam u google ukucao upit ''Nubira iskustva'' i jedan od prvih pogodaka bio je ovaj sajt. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Kako ste saznali za sajt? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za sajt?   Kako ste saznali za sajt? - Page 2 EmptyNed Okt 21 2012, 13:06

Uz veliki pozdrav svima a bez namere da budem smarač hajde da ovde kažem neku reč kada se već iz neznanja i nepažnje nisam predstvio pri ulaku na forum. Forum sam našao na Google-u nakon kupovine svog Lanosa maja prošle godine. U startu mi se učinilo da je forum ,,mrtav'' pa sam samo povremeno ,,bacao oko'' a pre otprilike mesec dana sam odlučio da se registrujem. Već na prve moje postove jako dobre i korisne odgovore-komentare su poslali Dixy, Blackeyed, Bokilava i još neki i tom prilikom bili jako korektni i predusretljivi zbog čega mi se forum dopao pa sam sada tu i trudiću se da i ja pomognem gde i koliko mogu.
Nazad na vrh Ići dole
benzinac
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 23.10.2013

Kako ste saznali za sajt? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za sajt?   Kako ste saznali za sajt? - Page 2 EmptySre Dec 04 2013, 07:14

Google i samo google:driving:
Nazad na vrh Ići dole
Goran - mugi
Član
Član
Goran - mugi


Broj poruka : 116
Datum upisa : 10.06.2013

Kako ste saznali za sajt? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za sajt?   Kako ste saznali za sajt? - Page 2 EmptySre Dec 04 2013, 07:21

Isto. daewoo tacuma i izletešte vi.
registrovao sam se i na chervolet ali slabo ide tamo.
Nazad na vrh Ići dole
Zex Lanos 1.6 16v
Početnik
Početnik
Zex Lanos 1.6 16v


Broj poruka : 18
Datum upisa : 14.01.2014
Godina : 56
Lokacija : Kragujevac

Kako ste saznali za sajt? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za sajt?   Kako ste saznali za sajt? - Page 2 EmptySre Jan 15 2014, 19:49

Malo Googlao i izgooglao bravo .
Nazad na vrh Ići dole
AStamenković
Početnik
Početnik
AStamenković


Broj poruka : 14
Datum upisa : 25.04.2014

Kako ste saznali za sajt? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za sajt?   Kako ste saznali za sajt? - Page 2 EmptyUto Maj 06 2014, 21:39

Internet pretraga, naravno. Tražio i našao šta sam hteo. Moja logika - ako imam neki problem, već ga je neko ranije imao i rešio. Ako ne pomažemo jedni drugima i međusobno se ne poštujemo, pa ko će nam pomagati i poštovati nas? Trunka dobre volje i svima će nam biti bolje!
Nazad na vrh Ići dole
Korf Bania
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.11.2014
Godina : 63
Lokacija : Hrvatska

Kako ste saznali za sajt? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za sajt?   Kako ste saznali za sajt? - Page 2 EmptyNed Nov 09 2014, 12:19

Kako sam saznao za site? Preko interneta,zanimljiva tematika za one koji imaju vozila Daewoo.Site je lepo urađen a i dobro.
Nazad na vrh Ići dole
ML19
Početnik
Početnik
ML19


Broj poruka : 92
Datum upisa : 04.11.2016
Godina : 28
Lokacija : SRB

Kako ste saznali za sajt? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za sajt?   Kako ste saznali za sajt? - Page 2 EmptySre Nov 09 2016, 18:26

na Google pretrazivacu kucao stvari vezane za moj Espero i eto Daewoo Srbija! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako ste saznali za sajt? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako ste saznali za sajt?   Kako ste saznali za sajt? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako ste saznali za sajt?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Los sajt
» Regulator usmeravanja vazduha u kabini
» (Tut) kako promeniti sat u nexii 1.5 16v
» Pomoc.Crkla benzinska potapajuca pumpa
» Kako se zove ova plastika?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Daewoo Srbija :: Predstavljanje-
Skoči na: