Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Daewoo Espero pomoc pri kupovini!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
banne87
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 04.10.2012
Lokacija : Batajnica

daewoo - Daewoo Espero pomoc pri kupovini! Empty
PočaljiNaslov: Daewoo Espero pomoc pri kupovini!   daewoo - Daewoo Espero pomoc pri kupovini! EmptyČet Okt 04 2012, 21:04

Pozdrav svima od Baneta!
Sutra idem da pogledam jedan Daewoo Espero link tog automobila [You must be registered and logged in to see this link.]
Vlasnik kaze da je Espero u dobrom stanju, ali da je stajao godinu dana i da bi trebalo uraditi veliki servis.
Zanima me ovako sa slika kako vam se cini auto, koja mu je realna vrednost u ovom stanju, i koliko bi me kostao veliki servis sve sa delovima i rikama majstora?
I na sta da obratim najvise paznju sutra kada budem pregledao i probao auto?
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Espero pomoc pri kupovini! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Espero pomoc pri kupovini!   daewoo - Daewoo Espero pomoc pri kupovini! EmptyČet Okt 04 2012, 22:06

Evo ja da ti napisem nesto posto imam jednog takvog samo jaci motor...
Probacu da ti dam neke smernice a tebe ako zanima jos nesto konkretno - pitaj
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Espero pomoc pri kupovini! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Espero pomoc pri kupovini!   daewoo - Daewoo Espero pomoc pri kupovini! EmptyČet Okt 04 2012, 22:14

dakle ovako, generalno dobar auto za malo para, koji se tesko prodaje Smile Slabe tacke, instrument tabla, ne vidi se na slikama ali zna dobro da se podklobuci i dobije neke braon fleke, elektro instalacije, znaci ako svetli lampa od abs-a velika verovatnoca da su ti negde zice u prekidu, keder na gepeku - pogledaj kad podignes patos ima li fleka od vode, kadice na vratima - postoji guma na dnu vrata koja sluzi nemam pojma cemu, ali zadrzava vlagu i gotovo da su svi tu korodirali. Generalno plastika u unutra je losijeg kvaliteta tako da te ne cudi neko pucketanje i skripanje kad budes probao auto. Nebo zna da se ofuca na krajevima, iznad soferke i skroz pozadi, ponovo zato jer su te plasticne lajsne lose pa se izvitopere i ne drze ga vise pa krene da pada. Sto se tice motora uglavnom svi balave gore na dihtungu poklopca ventila. Ne znam kako se pokazao taj 1.8 ali ovaj 2.0 koji je kod mene je prava mazga, menjas ulje i ne mislis. I mislim da ovaj auto stoji i malo vise od godinu dana.
Nazad na vrh Ići dole
banne87
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 04.10.2012
Lokacija : Batajnica

daewoo - Daewoo Espero pomoc pri kupovini! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Espero pomoc pri kupovini!   daewoo - Daewoo Espero pomoc pri kupovini! EmptyPet Okt 05 2012, 10:06

Hvala ti na odgovoru.
Reci mi jel znas koliko kosta veliki servis sa delovima i majstorom?
Nazad na vrh Ići dole
Markonije23
Početnik
Početnik
Markonije23


Broj poruka : 79
Datum upisa : 06.08.2012
Godina : 44
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Espero pomoc pri kupovini! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Espero pomoc pri kupovini!   daewoo - Daewoo Espero pomoc pri kupovini! EmptyPet Okt 05 2012, 14:46

Evo i ja da prokomentarisem malo, sve gore navedeno stoji sto je bokilava napisao. Delovi za veliki servis su oko 100EU + majstor oko 40-50 = 150EU. Sto se tice konkretnog auta iz oglasa, bez ugradjenog plina i neregistrovan, ja bi dao najvise 1000EU. Ja imam Espera 1.5, jeste da losije vuce ali je pouzdan i mali potrosac ( 8l na otvorenom, u gradu do 10l). Konkretno, glavna mana im je limarija i to donji delovi vrata. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
banne87
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 04.10.2012
Lokacija : Batajnica

daewoo - Daewoo Espero pomoc pri kupovini! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Espero pomoc pri kupovini!   daewoo - Daewoo Espero pomoc pri kupovini! EmptyPet Okt 05 2012, 19:44

@Markonije23 Hvala i tebi na odgovoru.
Sutra idem da ga pogledam, pa javljam kako sam prosao.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





daewoo - Daewoo Espero pomoc pri kupovini! Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Espero pomoc pri kupovini!   daewoo - Daewoo Espero pomoc pri kupovini! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Daewoo Espero pomoc pri kupovini!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» POMOĆ Daewoo Kalos 1.2 2003
» Daewoo Espero
» Filter goriva
» DAEWOO LEGANZA, LANOS, NUBIRA, NEXIA, MATIZ, ESPERO DELOVI
» Pomoc

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nexia & Espero-
Skoči na: