Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Gumice ventila(tefloni),paljenje

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
NavratNanosLanos
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.11.2011

Gumice ventila(tefloni),paljenje Empty
PočaljiNaslov: Gumice ventila(tefloni),paljenje   Gumice ventila(tefloni),paljenje EmptySre Avg 29 2012, 08:40

E ovako ....Imam dva problema....Kad auto upalim zadimi mi nazad.Beo dim je u pitanju i posle pola minuta ne dimi vise.Nervira me to. Kontam da su tefloni na ventilima i interesuje me da li mogu da ih promenim, a da se ne skida glava?Postoji li neka metoda?Verovatno da nakapa ulje kroz njih pa zato to.Drugi problem...Od pre neki dan pocelo da mi se desava,posto imam plin kad ga upalim na benzin auto iima knedlu neku,kao neko gusenje ne prima gas dobro.Ali kad se ugreje malo digne temperaturu radi super,sta to moze biti?Na plin radi super i kad je ladan i kad je vruc.Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Gumice ventila(tefloni),paljenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Gumice ventila(tefloni),paljenje   Gumice ventila(tefloni),paljenje EmptyPet Avg 31 2012, 20:20

Ne znam bas.Ali ja sam menjao dihtung glave ,jer je probio pa zamenjeni i dihtung usisa i gumice ventila i ravnjanje glave.Naravno svima su $$$ problem ali ako vec imas problem ,mozda je bolje da sve odrais.Nisam ti pomogao samo predlog.
Nazad na vrh Ići dole
NavratNanosLanos
Početnik
Početnik



Broj poruka : 37
Datum upisa : 21.11.2011

Gumice ventila(tefloni),paljenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Gumice ventila(tefloni),paljenje   Gumice ventila(tefloni),paljenje EmptyPet Avg 31 2012, 23:11

A ne bih da diram nista jer jos ide presao sam 268 000 nije nista dirano na njemu sem servis sto je radjen.Dimi samo kad ga upalim dvadestetak sekundi posle ok.Potrosnja ulja-uzmem GM 5l kanister i to sto ostane kad uradim zamenu dosipam na 10000 taman izgura.Najbolje da ne diram nista,nije to toliko strasno Gumice ventila(tefloni),paljenje 117947
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Gumice ventila(tefloni),paljenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Gumice ventila(tefloni),paljenje   Gumice ventila(tefloni),paljenje EmptySub Sep 01 2012, 07:40

NavratNanosLanos ::
A ne bih da diram nista jer jos ide presao sam 268 000 nije nista dirano na njemu sem servis sto je radjen.Dimi samo kad ga upalim dvadestetak sekundi posle ok.Potrosnja ulja-uzmem GM 5l kanister i to sto ostane kad uradim zamenu dosipam na 10000 taman izgura.Najbolje da ne diram nista,nije to toliko strasno Gumice ventila(tefloni),paljenje 117947

uzmi mobil 2000 ulje i nece ni da ti dimi auto ni da ti trosi ulje. imas ovde na forumu temu o tom ulju sto ti sipas koliko ljudi imali probleme dok koristili to ulje a kad promenili vise ne
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Gumice ventila(tefloni),paljenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Gumice ventila(tefloni),paljenje   Gumice ventila(tefloni),paljenje EmptySub Sep 01 2012, 15:29

Tacno da se GM trosi nesto vise nego ostala ulja.Predji na drugu marku pri sledecoj zameni.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gumice ventila(tefloni),paljenje Empty
PočaljiNaslov: Re: Gumice ventila(tefloni),paljenje   Gumice ventila(tefloni),paljenje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gumice ventila(tefloni),paljenje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Gumice za dizne
» gumice za kočnice
» Paljenje motora posle zvuka pumpe za gorivo ili dok se još čuje
» DAEWOO LEGANZA, LANOS, NUBIRA, NEXIA, MATIZ, ESPERO DELOVI
» stelovanje ventila

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Lanos-
Skoči na: