Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ventilator klime i hladnjaka

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Ventilator klime i hladnjaka Empty
PočaljiNaslov: Ventilator klime i hladnjaka   Ventilator klime i hladnjaka EmptyPet Avg 24 2012, 13:23

Ne znam da li je ovde mesto temi, posto ovo i nije mozda kvar Smile
Interesuje me kako kod vas na kolima koja imaju klimu rade ventilatori. Ja imam dva hladnjaka i dva ventilatora, jedan veci hladnjak od motora i jedan manji hladnjak klime, svaki ima svoj ventilator. Problem je u tome sto kad nije ukljucena klima, a motor dostigne temperaturu optrebnu za paljenje ventilatora, meni se pale oba ventilatora. Znaci i ventilator na hladnjaku motora i ventilator na hladnjaku klime. Da li to treba tako, ili se manji pali samo kad radi klima, to je ono sto mene zanima. Unapred hvala na odgovorima
Nazad na vrh Ići dole
veselinovic
Član
Član



Broj poruka : 175
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 59
Lokacija : Istocno Sarajevo

Ventilator klime i hladnjaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Ventilator klime i hladnjaka   Ventilator klime i hladnjaka EmptySub Avg 25 2012, 05:20

Boki,
tako treba.
Obicno ti ventilatori imaju dvije brzine.
Dok je temperatura vode ispod neke rade oba na manjoj brzini.
Ako temp vode poraste ( nebitno zasto) oba prelaze u veci broj okretaja.
Ali kad se ukljuci klima oba bezuslovno prelaze na veci broj okretaja.
Nazad na vrh Ići dole
 
Ventilator klime i hladnjaka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ventilator hladnjaka
» Dnevnik moje nubire karavan 1,6 16V SX 1998-problemi i sta je radjeno da se otklone,sve o mojoj nubiri
» Kako isprati ceo sistem za hladjenje!Uputstvo bez skidanja hladnjaka.
» Hladnjak klime
» DAEWOO TACUMA ZAMENA SIJALICA NA INTRUMENT TABLI I KOD REGULATORA ZA VENTILATOR TOPLOTU I USMERICAVA DUVANJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: