Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pozdrav iz okoline Novog Sada (Kać)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Blackeyed
Član
Član



Broj poruka : 165
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Kać/Novi Sad

Pozdrav iz okoline Novog Sada (Kać) Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav iz okoline Novog Sada (Kać)   Pozdrav iz okoline Novog Sada (Kać) EmptyČet Maj 24 2012, 12:00

Pozdrav svima !

Ja sam protivno pravilima lepog ponašanja uleteo na forum sa pitanjima i zaboravio da se predstavim, izvinjam se zbog toga.

Živim u Kaću pored Novog Sada. Skoro (pre para nedelja) sam kupio polovnog Lanosa 1.4, 2001, 5 vrata (nemac), metalik tamno plave boje. Auto je generalno u dobrom stanju i lepo očuvan ali naravno kao i svaki polovni auto ima svoje mušice koje sada vijam da ispravim.

Brat mi vozi već nekoliko godina Lanosa 1.5, 2001, 4 vrata i zbog njegovog pozetivnog iskustva sa ovim kolima i ja sam odlučio da dam šansu Lanosu. Naravno, tome je zanačajno doprinelo i dobar odnos cene/opreme koja prati koreanska auta.

Autu je odmah uradjen veliki servis (svi filteri, svećice, ulje, španer, zupčasti), ugradjen sekvent gas (AC Stag). Treba da zamenim prednje diskove i pločice (sve sam kupio, samo vreme da me posluži). Takođe, hoću da zamenim i PK kaiš (postojeći nije loš ali kada sam već sve menjao...) tako da znam da bar što se mene tiče koliko toliko spremio kola za normalnu ekspataciju.
Nazad na vrh Ići dole
Boki_90Daewoo
Početnik
Početnik
Boki_90Daewoo


Broj poruka : 45
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 33
Lokacija : Prnjavor

Pozdrav iz okoline Novog Sada (Kać) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav iz okoline Novog Sada (Kać)   Pozdrav iz okoline Novog Sada (Kać) EmptyČet Maj 24 2012, 16:01

Blackeyed ::
Pozdrav svima !

Ja sam protivno pravilima lepog ponašanja uleteo na forum sa pitanjima i zaboravio da se predstavim, izvinjam se zbog toga.

Živim u Kaću pored Novog Sada. Skoro (pre para nedelja) sam kupio polovnog Lanosa 1.4, 2001, 5 vrata (nemac), metalik tamno plave boje. Auto je generalno u dobrom stanju i lepo očuvan ali naravno kao i svaki polovni auto ima svoje mušice koje sada vijam da ispravim.

Brat mi vozi već nekoliko godina Lanosa 1.5, 2001, 4 vrata i zbog njegovog pozetivnog iskustva sa ovim kolima i ja sam odlučio da dam šansu Lanosu. Naravno, tome je zanačajno doprinelo i dobar odnos cene/opreme koja prati koreanska auta.

Autu je odmah uradjen veliki servis (svi filteri, svećice, ulje, španer, zupčasti), ugradjen sekvent gas (AC Stag). Treba da zamenim prednje diskove i pločice (sve sam kupio, samo vreme da me posluži). Takođe, hoću da zamenim i PK kaiš (postojeći nije loš ali kada sam već sve menjao...) tako da znam da bar što se mene tiče koliko toliko spremio kola za normalnu ekspataciju.

Dosta srecno predjenih kilometara i da se navozes sa Lanosom zeli ti ekipa foruma Daewoo Srbija voznja
Veliki pozdrav bravo
Nazad na vrh Ići dole
 
Pozdrav iz okoline Novog Sada (Kać)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pozdrav iz novog sada
» predstavljanje novog člana
» Pozdrav
» pozdrav društvo
» Pozdrav

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Daewoo Srbija :: Predstavljanje-
Skoči na: