Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina... Empty
PočaljiNaslov: Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina...   Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina... EmptyUto Apr 24 2012, 21:22

Elem posto mi je voznja na benzin odavno nepoznata jer vec 10ak godina vozim kola na plin tako zelim i u moju Nubiru da ubacim LPG.ono sto me buni je da li mora sekvent uredjaj ili moze i ovaj obican monopoint,jer moj brat vozi Lanosa sa obicnim i nema nikakvih problema.Cena sekventnih uredjaja mi je previsoka i moralo bi da prodje nekoliko godina da bi mi se isplatio kroz voznju... Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina...   Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina... EmptySre Apr 25 2012, 06:00

Moze i vakumski.Kod mene je vakumski na nubiri ali imao sam problema sa pucanjem curenjem ali sada je sve sredjeno.Sekvent naravno bolje,nesto malo manje trosi a bolje ide.E sad sam vidi koliko ti je para,mada zavrsavas i sa vakumskim
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina...   Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina... EmptySre Apr 25 2012, 06:16

Razumem ja da postoji potencijalan problem te povratne eksplozije u slucaju losih kablova,svecica,loseg paljenja ali koliko znam postavlja se klapna na filter vazduha iz tih razloga da se posledice te detonacije svedu na minimum...u svakom slucaju hvala prijalo mi je saznanje da jos neko ima obican vakumski koji cu i ja najverovatnije staviti na moj auto Laughing
I da pomenem da je cena vakumskog lovato oko 300e dok je sekvent najeftinija varijanta 450e i to neki ac poljski...


Poslednji izmenio darezzy dana Sre Apr 25 2012, 06:22, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina...   Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina... EmptySre Apr 25 2012, 06:21

Ma sve je ok da se srediti.Samo gruvaj.Ja imam cudan probem sto mi potorsnja nekad ode dosta visoko a nekad nisko.Mislim kako kad osiluje dosta
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina...   Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina... EmptySre Apr 25 2012, 06:26

Ta potrosnja mislim ima veze sa kvalitetom plina koji je loš u poslednje vreme,prethodni auto koji sam vozio mi je obično trošio od 9 do 10l plina dok je u poslednje vreme potrošnja skočila na 12l bez obzira na stelovanje koje sam radio i smanjivanje dotoka do karburatora No
Nazad na vrh Ići dole
djoleprolece
Početnik
Početnik



Broj poruka : 20
Datum upisa : 25.01.2012

Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina...   Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina... EmptySre Apr 25 2012, 09:20

Taj AC jeste polski ali se odlicno pokazao.... upoznao sam neke majstore i kazu da za 4 god koliko ga ugradjuju nisu imali nikakvih problema i reklamacija... bolje se pokazao od poznatijih brendova....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina... Empty
PočaljiNaslov: Re: Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina...   Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Hajde i ja da postavim pitanje u vezi plina...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ugradnja plina u Daewoo Matiz ?
» daewoo organizacija i skupovi
» Pomoc oko ugradnje plina
» Ugradnja plina u kalosa
» Daewoo Tacuma 2.0 16v potrosnja plina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Autogas (LPG)-
Skoči na: