Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 nubira rikno komp

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
memara007
Početnik
Početnik



Broj poruka : 65
Datum upisa : 08.01.2012
Lokacija : NOVI SAD

nubira - nubira rikno komp Empty
PočaljiNaslov: nubira rikno komp   nubira - nubira rikno komp EmptyNed Mar 04 2012, 07:49

zdravo drugari na drugarevoj nubiri koju sam trebao prvobitno da kupim je riknuo komp pa me zanima da li neko zna koliko to otprilike kosta polovan naravno da li se lako ili tesko menja danas nedelja pa neznam niko neradi da pitam,nubira je 2000god 1,6 uopsteno koliko to moze da izadje posto bi moj otac da je kupi pa da zna na cemu je...
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

nubira - nubira rikno komp Empty
PočaljiNaslov: Re: nubira rikno komp   nubira - nubira rikno komp EmptyNed Mar 04 2012, 19:54

Pa mozda je jos nesto da nije samo komp?Nemam pojma mada trebalo bi da se zameni lako,predpostavljam nista teze od instrument table,razdzeka se stari udzeka se novi ,na dijagnostiku da se proveri i resetuje ako je potrebno.Vidi samo da li je nubira 1 ili nubira 2 jer je 2000 prekretnica imaju oba modela sa tim godistem ako se ne varam?Da ne bismo lupali cene,zovni eve sto valjaju polovne delove,pa pitaj za cenu!Nece biti bas jeftino,drze cenu skoro od svakog auta.Inace ako kupi neka obara cenu dosta.
Nazad na vrh Ići dole
aleksa
Početnik
Početnik



Broj poruka : 28
Datum upisa : 21.12.2011
Godina : 45
Lokacija : novi sad

nubira - nubira rikno komp Empty
PočaljiNaslov: Re: nubira rikno komp   nubira - nubira rikno komp EmptyNed Mar 04 2012, 23:04

idi kod ratka u veternik ja sam bio kod njega rekao mi je da polovni komp za lanosa 99 kosta 50 evra pa vidi za tvoj
Nazad na vrh Ići dole
memara007
Početnik
Početnik



Broj poruka : 65
Datum upisa : 08.01.2012
Lokacija : NOVI SAD

nubira - nubira rikno komp Empty
PočaljiNaslov: Re: nubira rikno komp   nubira - nubira rikno komp EmptyUto Mar 06 2012, 21:05

E hvala nasao sam 100e glavom u zid ,ali dobro nije ni strasno
Nazad na vrh Ići dole
aleksa
Početnik
Početnik



Broj poruka : 28
Datum upisa : 21.12.2011
Godina : 45
Lokacija : novi sad

nubira - nubira rikno komp Empty
PočaljiNaslov: Re: nubira rikno komp   nubira - nubira rikno komp EmptySre Mar 07 2012, 10:04

gde si uzeo
Nazad na vrh Ići dole
memara007
Početnik
Početnik



Broj poruka : 65
Datum upisa : 08.01.2012
Lokacija : NOVI SAD

nubira - nubira rikno komp Empty
PočaljiNaslov: Re: nubira rikno komp   nubira - nubira rikno komp EmptyPet Mar 09 2012, 20:53

pa iz bg-a neki sto radi sa daewoom samo ako hoces mogu da ti dam broj...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





nubira - nubira rikno komp Empty
PočaljiNaslov: Re: nubira rikno komp   nubira - nubira rikno komp Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
nubira rikno komp
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» daewoo nubira 1.6
» TESKO JUTARNJE PALJENJE-NUBIRA 98
» Kompijuter
» ler gas nubira
» svecice lanos 1.5

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: