Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Fabricki radio kasetas, kako se skida?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
voja
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.01.2012
Godina : 43
Lokacija : Beograd

Fabricki radio kasetas, kako se skida? Empty
PočaljiNaslov: Fabricki radio kasetas, kako se skida?   Fabricki radio kasetas, kako se skida? EmptySre Feb 15 2012, 14:35

Pozdrav svima,
kupio sam takumu pre mesec dana. Odradio sam servise, 24000, stavio sinteticko ulje... Za sada sam skroz zadovoljan, posebno imajuci u vidu da sam je platio 2600 sa samo 70000 predjenih, koji su izgleda pravi, procena raznih ljudi...
Bio je upaljen check na tabli, ali se ugasio posle nekih 50 km, valjda je bio zacepljen katalizator od nekoliko meseci stajanja ili nesto u tom stilu.
Imam 3 sitna problema:
Pukao je rezervoar za tecnost za brisace, 3-4 hiljade popravka kod mog majstora. Mislim da mogu da ga preporucim, samo je malo rano za to. Planiram da probam nekako da zakrpim tu plastiku, pa ako ne moze, menjacu za te pare, ili imate savet neki mozda.
Desno prednje svetlo za maglu je bilo puno vode i verovatno crklo. Sada je i zaledjena ta voda. Moram to da zamenim. Ne znam jos kako.
I na kraju problem zbog koga pisem, radio ne mogu da izvucem. Izvucem ga do pola sa onim hvataljkama i nece dalje. Da li je neko menjao radio, bio bih zahvalan da mi napise postupak. Pretpostavljam da je potrebno rasformirati plastiku tu kod dinova, skinuti prvo bocnu... Voleo bih da znam tacan postupak da bih tacno znao sta radim.

Hvala unapred, kolege takumisti.
Nazad na vrh Ići dole
voja
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.01.2012
Godina : 43
Lokacija : Beograd

Fabricki radio kasetas, kako se skida? Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabricki radio kasetas, kako se skida?   Fabricki radio kasetas, kako se skida? EmptyPet Feb 17 2012, 23:46

Resio sam radio. Antena je ispala. Ako nekome zatreba, morao sam da skinem bocnu plastiku, onu reljefnu sa strane radija i fioke. Ili je fabrika ili prethodni vlasnik tako upetljao kaoblove da radio nije mogao da se izbuce na standardni nacin. Znaci skinu se 2 bocne plastike guranjem srafcigera ili necega, samo ispadnu. Tako se otkriju srafovi za dinove.
Nazad na vrh Ići dole
solex
Početnik
Početnik
solex


Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.10.2011
Lokacija : KI

Fabricki radio kasetas, kako se skida? Empty
PočaljiNaslov: posuda za brisace   Fabricki radio kasetas, kako se skida? EmptyNed Mar 11 2012, 00:29

Na oglasima po netu imas posudu za 20 e. sa obe pumpice na njoj +200 din postExpres na kucu i malo kucne radinosti ,posao zavrsen...Sto se tice maglovke lako se skida pogledaj na netu poslacu ti link
Nazad na vrh Ići dole
SrdjanNS
Početnik
Početnik
SrdjanNS


Broj poruka : 9
Datum upisa : 14.07.2012
Godina : 37
Lokacija : Novi Sad

Fabricki radio kasetas, kako se skida? Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabricki radio kasetas, kako se skida?   Fabricki radio kasetas, kako se skida? EmptySub Jul 14 2012, 08:56

Poz. Da li moze neko dami pomogne oko radia koji imam u tacumi? Radio je takodje njegov fabricki kasetas Daewo pod oznakom AKR-1010 RC,problem mi se javlja kod FM signala ne mogu da uhvatim ni jednu stanicu dok na ostalim frekvencijama MW LW dobijam jasan signal. Par puta je radio bio u funkciji sve dok se auto ne ugasni a nakon paljenja se izgubi FM signal. Auto sam kupio pre mesec dana i zao mi je da menjam taj njegov orginal radio za neki drugi. Hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
mijat
Početnik
Početnik



Broj poruka : 53
Datum upisa : 20.06.2011

Fabricki radio kasetas, kako se skida? Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabricki radio kasetas, kako se skida?   Fabricki radio kasetas, kako se skida? EmptyPet Avg 24 2012, 20:30

I ja sam imao slican problem sa original daewoo radion na nexi, nije mogao da uhvati ni jednu stanicu a kasete su radile, majstor mi je rekao da je pregoreo i morao sam da ga menjam....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fabricki radio kasetas, kako se skida? Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabricki radio kasetas, kako se skida?   Fabricki radio kasetas, kako se skida? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fabricki radio kasetas, kako se skida?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» DAEWOO TACUMA 1.8 SKINUT FABRICKI PLIN STAVLJEN NOVI SEKVENT
» Pomoc.Crkla benzinska potapajuca pumpa
» Daewoo radio
» radio za tacumu
» daewoo agc-5280 radio/cd

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: