Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 OTKLJUCAVANJE - SUVOZACEVA VRATA

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Boki_90Daewoo
Početnik
Početnik
Boki_90Daewoo


Broj poruka : 45
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 33
Lokacija : Prnjavor

OTKLJUCAVANJE - SUVOZACEVA VRATA Empty
PočaljiNaslov: OTKLJUCAVANJE - SUVOZACEVA VRATA   OTKLJUCAVANJE - SUVOZACEVA VRATA EmptyNed Dec 25 2011, 11:40

Pozdrav ekipa, ja imam jedan mali problem na svojoj nubiri 98 godina limuzina. Prilkom otkljucavanja nece da mi se otkljucaju suvozaceva vrata, ona mala kvakica dodje na pola nece skroz da se okrene pa bih vas zamolio ako je neko imao slican problem da mi kaze kako to da popravim i sta da uradim. A inace zakljucavaju se dobro sa zakljucavanjem nemam problema samo me to zeza jer ispadam luzer glavom u zid uvijek nekom moram da otkljucavam vrata.... POZDRAV ZA SVE VAS bravo
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

OTKLJUCAVANJE - SUVOZACEVA VRATA Empty
PočaljiNaslov: Re: OTKLJUCAVANJE - SUVOZACEVA VRATA   OTKLJUCAVANJE - SUVOZACEVA VRATA EmptyNed Dec 25 2011, 18:46

Pa ako mozes rucno da otvoris vrata tj otkljucas znaci da ti mehanizam ne ledi vec ti je problem u sipci koja se izgleda malo iskrivila pa nece motor da je gurne do kraja tj ne moze.Skidanje tapacirunga i podesavvanje brave,nadji jos nekog nemaoj sam pipavo je ako moras da celu skidas,mada probaj kada skines tapacirung da samo klestima malo iskrivis sipku kako ti odgovara da se lakse otkljuca ,mislim da je gornja za zakljucavanje a donja za otvaranje.Sacekaj jos nekog za misljenje,mozda ima pametniju ideju
Nazad na vrh Ići dole
 
OTKLJUCAVANJE - SUVOZACEVA VRATA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» daewoo leganza 2.0 cdx
» Dnevnik moje nubire karavan 1,6 16V SX 1998-problemi i sta je radjeno da se otklone,sve o mojoj nubiri
» Otvaranja vozacevih vrata
» ne signalizira da su otvorena vrata
» Spojler gepek vrata Leganza

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: