Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Daewoo Racer

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Aca
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 21.12.2011

daewoo - Daewoo Racer Empty
PočaljiNaslov: Daewoo Racer   daewoo - Daewoo Racer EmptySre Dec 21 2011, 17:19

Pozdrav drugari, ovde svega ima ali nema mog Racera Very Happy evo i ja da se javim....imam problem sa Daewoo Racer, 91 god benzin plin.......skoro sam ga uzeo, prezadovoljan sam njime, ali ima par mana.....covek od koga sam uzeo, nije ga vozio na benzin, 6, 7 godina i sada kada ga ja prebacim na benzin, on pali normalno kao mina, ali ne radi mi na leru, tj gasi se....kada je pod sauhom radi normalnom i cim spusti sauh, on se gasi....skidao sam karburator, ocistio sve, menjao cak i ler diznu i sve isto...pa ako imate neke savete...Pozz Smile
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

daewoo - Daewoo Racer Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Racer   daewoo - Daewoo Racer EmptyČet Dec 22 2011, 12:29

ne znam kakva je pumpa na njemu, ako je mehanicka da nisu otisle mebrane, isto vazi i za karburator, jesi li ga rasklapao da vidis u kakvom su stanju, one se osuse i ispucaju pogotovo posle toliko godina. Nema sta drugo to je prostiji sistem, pumpa karburator
Mozda ne radi i plovak na karbu pa naliva gorivo u cilindre.
Uglavnom ne gine ti remont karburatora a mozda nova pumpa, ukoliko je mehanicka isto ima membrane koje prave vakum i vuku gorivo.
Nazad na vrh Ići dole
Aca
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 21.12.2011

daewoo - Daewoo Racer Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Racer   daewoo - Daewoo Racer EmptyČet Dec 22 2011, 19:37

bokilava ::
ne znam kakva je pumpa na njemu, ako je mehanicka da nisu otisle mebrane, isto vazi i za karburator, jesi li ga rasklapao da vidis u kakvom su stanju, one se osuse i ispucaju pogotovo posle toliko godina. Nema sta drugo to je prostiji sistem, pumpa karburator
Mozda ne radi i plovak na karbu pa naliva gorivo u cilindre.
Uglavnom ne gine ti remont karburatora a mozda nova pumpa, ukoliko je mehanicka isto ima membrane koje prave vakum i vuku gorivo.

Pumpu promenio novu pre par dana...membrane solidne, plovak dobar.....i dalje je sve isto....ali cujem neke price Smile bas gledam po forumima za izraz step motora? neko kaze da i to utice na ler gas, ali ja ne mogu da nadjem to na mom autu....
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

daewoo - Daewoo Racer Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Racer   daewoo - Daewoo Racer EmptyČet Dec 22 2011, 20:13

Ja mislim da je kod tebe ler dizna na karburatoru,a ne step motor.
Nazad na vrh Ići dole
Aca
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 21.12.2011

daewoo - Daewoo Racer Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Racer   daewoo - Daewoo Racer EmptyČet Dec 22 2011, 20:18

Radan ::
Ja mislim da je kod tebe ler dizna na karburatoru,a ne step motor.

Druze moj, menjao sam i diznu, tj elektricnu diznu.....i opet isto....jedino mi ostaje da nosim ceo karburator na ciscenje ili da uzmem nov....ne znam vise sta da radim....radi meni auto na plin, ali hocu da to sve namestim i da bude kako treba....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





daewoo - Daewoo Racer Empty
PočaljiNaslov: Re: Daewoo Racer   daewoo - Daewoo Racer Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Daewoo Racer
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Daewoo Racer
» zamena motora u daewoo racer/nexia
» daewoo epc
» daewoo nubira 1.6
» Ulje za Daewoo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: