Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 daewoo nubira instrument tabla

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
karingornji
Početnik
Početnik
karingornji


Broj poruka : 9
Datum upisa : 06.04.2011

daewoo - daewoo nubira instrument tabla Empty
PočaljiNaslov: daewoo nubira instrument tabla   daewoo - daewoo nubira instrument tabla EmptyNed Nov 20 2011, 14:43

Moze li neko da mi objasni kako se vadi instrument tabla (hteo bih da zamenim neke sijalice koje ne rade), imaju dva srafa, skidao ih i pokusavao da vadim instrument tablu, ali nije islo, a bojao sam se da jace povucem da ne bi nesto polomio.

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
pedjica
Član
Član
pedjica


Broj poruka : 154
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

daewoo - daewoo nubira instrument tabla Empty
PočaljiNaslov: Re: daewoo nubira instrument tabla   daewoo - daewoo nubira instrument tabla EmptyPet Mar 07 2014, 00:11

Ja sam definitivno propustio puno tema na kojima sam mogao biti od pomoći... Ovdje ne vidim odgovore, pa računam da nisi riješio problem pa ću da ti pomognem ovako kako budem u mogućnosti tekstualno, a veoma je jednostavno... Prvo skineš plastično okvir koji ide oko prekidača za grijanje i kasetofona, skini plastiku koja ide oko prekidača za maglu i štelovanje farova i osvjetljenja, zatim poskidaj šarafe koji drže gornju plastiku, vidjećeš koji su ima ih 4, i imaš dva u rupi gdje su satovi pa gore... kad skineš sve te šarafe, skini gornji poklopac sa volana, a onda polako izvuci crnu plastiku koju si odšarafio, smetaće ti kablovi prekidača sva 4 žmigavca, ali to ne moraš ni da raskačiš, već samo lijevu stranu plastike digni prema vjetrobranu i zakačiga za volan. Onda ćeš vidjeti tablu sa satovima i 4 šarafa koja je drže, odšarafi i polako izvuci, malo više izvuci lijevu stranu i polako zavuci ruku pozadi i odkači 2 džeka koji su nakačeni od pozadi. Nubira nema sajle pozadi, sve je elektronika i ta dva džeka sve odrađuju... Kad otkačiš, džekove, to je to polako izvuci tablu napolje, okreni je naopčke i sve će ti se samo kasti.... Ja pretprošli vikend poskidao njegove one velike cijalice za pozadinsko osvjetljenje i zamijenio ih plavim led diodama i nekako mi je baš ekstra sad... ako imaš još neko pitanje samo reci....
Nazad na vrh Ići dole
 
daewoo nubira instrument tabla
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» daewoo nubira 1.6
» Замена сијалица на инструменттабли Ланоса
» instrument tabla nexia
» zamena sijalica - instrument tabla
» Daewoo Nubira

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: