Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi?

Ići dole 
+2
matrix
ivan23
6 posters
AutorPoruka
ivan23
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 10.11.2011

daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? Empty
PočaljiNaslov: ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi?   daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? EmptySub Nov 12 2011, 22:04

pomagajte drugovi glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi?   daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? EmptyNed Nov 13 2011, 08:16

ivan23 ::
pomagajte drugovi glavom u zid

Jel mislis da je lose ulje u motoru?Ako mislis na to, nije problem oko toga.promjeni ulje i filter. onda vozi samo 2000km, onda promjeni ulje i filter i daj gaaaaaaaaas do 10000km.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi?   daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? EmptyNed Nov 13 2011, 09:08

Pozdrav!

Potrebno je dooobro proveriti odakle ulje! Ako je dihtung poklopca ventila, nije opasno i lako se sredi. ALI ako je neki drugi dihtung ili semering ili... to moze biti skup sport, isto tako ako je poklopac napukao (oko 60-70 eur polovan poklopac)...

Ja bih licno takav auto zaobisao!
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi?   daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? EmptyNed Nov 13 2011, 11:06

Kakva sve pitanja covek moze da postavi i da ostane citav glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi?   daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? EmptyNed Nov 13 2011, 15:23

Ja bi ga oprao i odma na bubanj potok.Uzmes na njemu 300 evrova i Bog te veselio.Sala naravno,moras brate da vidis odakle to ulje. What a Face
Nazad na vrh Ići dole
ivan23
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 10.11.2011

daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi?   daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? EmptyNed Nov 13 2011, 23:02

pa cini mi se da sa dihtunga poklopca curka....i jos jedna bitna stvar je ta da kad sam izvadio sipku od ulja ulje je je bilo na minimumu...a auto je u ns-u a tamo ne znam nikakvog majstora.A auto je kao nov (limarija i enterijer)
Nazad na vrh Ići dole
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi?   daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? EmptyUto Nov 15 2011, 21:08

Motori Tacume su njena slabija strana, pogotovo dihtung poklopca ventila, motor je inace slabije snage, a velike kubikaze, sklon pregrevanju, veliki potrosac u gradskoj voznji...ostalo sluzi svrsi...limarija pocinkovana perfektna...pa ti razmisli!
Nazad na vrh Ići dole
ivan23
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 10.11.2011

daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi?   daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? EmptySub Nov 19 2011, 22:29

uzeo sam tacumu 1.6 16v sa plinom ,2005 godiste...alu felne ,digitalna klima,ma full..intresuje me sledece,hteo bih da promenim samo zupcasti kais,pa se pitam dali se njemu menja uz to i vodena pumpa ili ne mora?
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi?   daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? EmptyNed Nov 20 2011, 09:53

Menjaj sve:
Zupcasti kais
kais alternatora
roler
spaner
pumpa za vodu

Ako ti curi ulje na dihtungu poklopca ventila i njega, o istom trosku jer nije skup.

Da ne preterujem, proveri u kakvom su ti stanju kocione plocice

Preporucujem ti beo-team u yu-biznis centru ili euro 07 za delove, pogotovo ovi drugi su jeftiniji.

Nadam se da sam ti pomogao! Pozdrav bravo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? Empty
PočaljiNaslov: Re: ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi?   daewoo - ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ljudi da li da kupim daewoo chevrolet tacumu 2005 1.6 sa plinom?...hteo sam odmah da ga uzmem ali sam video da je motor malo musav od ulja...sta raditi?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» problem sa plinom tacuma rezzo 1,8 motor
» znak ''chevrolet''za tacumu?(leptir masna)....gde kupiti
» daewoo leganza&evanda
» International Daewoo-Chevrolet Meeting
» Koja ulja sipate u vase Daewoo-e ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: