Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 bočni branici - parkiranje

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
baba
Početnik
Početnik



Broj poruka : 31
Datum upisa : 08.04.2011
Lokacija : Novi Sad

bočni branici - parkiranje Empty
PočaljiNaslov: bočni branici - parkiranje   bočni branici - parkiranje EmptySre Maj 11 2011, 18:03

Prvo da se pohvalim, uspeli smo da kupimo Kalos-a, 1.2a da je prošao servis, a sa tim smo "uleteli" i u novu problematiku. Nemamo garažu i držimo auto na parkingu a tu smo veoma brzo upoznali novosadsku "kulturu" parkiranja. Nije prošlo ni dve nedelje i već su nam tri puta lupili auto vratima pri izlasku! Ne mogu da verujem da su ljudi tako bahati i neodgovorni i da ne vode računa o parkiranju iako su imali dovoljno prostora ... Možete zamisliti kojiko smo odlepili ....

Izgleda da nam nema druge nego da nabavimo neke bočne branike ili kako se već to zove, pa, da li od vas neko ima ideju šta bi se i gde moglo uzeti/ montirati?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.4s-squad.com
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

bočni branici - parkiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: bočni branici - parkiranje   bočni branici - parkiranje EmptySre Maj 11 2011, 18:36

mozda --> ovako nesto
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

bočni branici - parkiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: bočni branici - parkiranje   bočni branici - parkiranje EmptyČet Maj 12 2011, 06:55

srtcna kupovina automobila da vas dobro sluzi a zastita ne postoji ovo je Srbija
ako ga oblepis sa strane izgrebace ti krov
Nazad na vrh Ići dole
baba
Početnik
Početnik



Broj poruka : 31
Datum upisa : 08.04.2011
Lokacija : Novi Sad

bočni branici - parkiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: bočni branici - parkiranje   bočni branici - parkiranje EmptyČet Maj 12 2011, 19:25

zeks ::
srtcna kupovina automobila da vas dobro sluzi a zastita ne postoji ovo je Srbija
ako ga oblepis sa strane izgrebace ti krov

Hvala!

Sto se tice zemlje Srbije, danas ja u setnji primetih mladica koji je lose parkirao novog Hundai-a i30, lose u smislu da je bio preblizu susednim automobilima tako da je izlazak/ulazak bio prava umetnost kako za njega tako i za ostale.

Nije proslo ni sat, kad sam ponovo primetio isti automobil na istom mestu, ali ovoga puta lepo isaranog, verovatno kljucem sa obe bocne strane .... ajjj, mogu zamisliti raspolozenje vlasnika, uzas ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.4s-squad.com
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

bočni branici - parkiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: bočni branici - parkiranje   bočni branici - parkiranje EmptySub Maj 21 2011, 17:54

Ja danas isao na buvljak da pazarim odbojnike na vratima
sva sam vrata izgulio u garazi na zid
Nazad na vrh Ići dole
100ja
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 03.12.2011

bočni branici - parkiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: bočni branici - parkiranje   bočni branici - parkiranje EmptyPon Dec 12 2011, 19:52

www,spiderauto.co.rs
Imaju razne zezalice,kod njih sam uzeo lajsne i bicne vetrobrane cheers

[img]bočni branici - parkiranje Aveomalimalecni [/img]
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

bočni branici - parkiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: bočni branici - parkiranje   bočni branici - parkiranje EmptyUto Dec 13 2011, 19:14

svaka cast cheers za objavu sajta
ajd malo pojasni kako se montiraju ti vetrobrani i da li imaju efekta , i koliko je to zadovoljstvo , naravno Smile
ove sto sede kod mene pozadi ubi kad i samo malo otvorim prozor tako da cu morati da preduzmem nesto po tom pitanju
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

bočni branici - parkiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: bočni branici - parkiranje   bočni branici - parkiranje EmptySre Dec 14 2011, 09:27

ja sam na Kalosu ugradio prednje vetrobrane odlicna stvar ako si pusac ili kad pada kisa
sa ugradnjom prednji vetrobrani plus lajsne odbojnici na oba branika kod spajderauta
izaslo oko 4600rsd prosle godine u julu
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
100ja
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 03.12.2011

bočni branici - parkiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: bočni branici - parkiranje   bočni branici - parkiranje EmptySre Dec 14 2011, 20:17

Ne znam tacno,vetrobrane sam stavio 2009.godine.Lako se montiraju,ali lako se i iseces po prstima dok montiras ako ne pazis Sad
Ali i oni postave,tako da nije neki problem.
Nazad na vrh Ići dole
100ja
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 03.12.2011

bočni branici - parkiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: bočni branici - parkiranje   bočni branici - parkiranje EmptySre Dec 14 2011, 20:19

MAda,ako vozis neka zanovetala,ni zatvoren prozor ti nece pomoci Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

bočni branici - parkiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: bočni branici - parkiranje   bočni branici - parkiranje EmptySre Dec 14 2011, 20:22

hvala na odgovorima
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

bočni branici - parkiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: bočni branici - parkiranje   bočni branici - parkiranje EmptyČet Dec 15 2011, 13:51

ja sam kod njih kupio vetrobane samo za prednje prozore dok sam vozio sieru...super je stvar stvarno za kisu i za pusace kao sto rekoste, ali je potpuno djubre od izrade. Moji su klaparali uzasno dok vozim sa spustenim prozorom, imali su previse lufta, nisu mogli da ispadnu ali i vise nego dovoljno da proizvode klaparajuci zvuk Very Happy na hladnoci su postajali toliko krti da je na kraju jedan i pukao. E sad da li to ima mozda i veze sa kontrukcijom samog prozora, posto je velik i sta ja znam sta jos nemam pojma... Uglavnom dobra stvar ali los kvalitet
Nazad na vrh Ići dole
100ja
Početnik
Početnik



Broj poruka : 6
Datum upisa : 03.12.2011

bočni branici - parkiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: bočni branici - parkiranje   bočni branici - parkiranje EmptySub Dec 17 2011, 18:45

Moji su ok,doduse u jednom trenutku desni prednji je kloparao,ali je bio ispao iz lezista,kad sam vratio sve je dobro radilo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





bočni branici - parkiranje Empty
PočaljiNaslov: Re: bočni branici - parkiranje   bočni branici - parkiranje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
bočni branici - parkiranje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Lanos-branici

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: