Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Rezervni kljuc za Kalosa?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
nenadgrozdanovic
Početnik
Početnik
nenadgrozdanovic


Broj poruka : 5
Datum upisa : 08.02.2011
Lokacija : Nis

Rezervni kljuc za Kalosa? Empty
PočaljiNaslov: Rezervni kljuc za Kalosa?   Rezervni kljuc za Kalosa? EmptyČet Mar 31 2011, 20:59

Pozdrav svima,vlasnik sam Kalosa 2004 godiste i imam problem da nadjem nekog ko moze da mi napravi rezervni kljuc za isti ,proverio Nis i okolinu i niko to ne radi tj. kodiran je (naravno) i to je kao problem. Ako neko ima resenje bilo gde po Srbiji bio bih mu jako zahvalan!
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Rezervni kljuc za Kalosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Rezervni kljuc za Kalosa?   Rezervni kljuc za Kalosa? EmptyČet Mar 31 2011, 21:12

U Bg servis Ristic, u ul. 22 oktobra (Zemun) ili Andrejevic u Katanicevoj ulici, kod hrama Sv. Save sigurno moze da ti napravi kljuc. Ja proverio, za lanosa 60 eur. Za kalosa ne znam, ali je verovatno priblizno.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Srecno i pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
nenadgrozdanovic
Početnik
Početnik
nenadgrozdanovic


Broj poruka : 5
Datum upisa : 08.02.2011
Lokacija : Nis

Rezervni kljuc za Kalosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Rezervni kljuc za Kalosa?   Rezervni kljuc za Kalosa? EmptyČet Mar 31 2011, 21:16

Da,tako sam i ja dobio neku informaciju da je oko 60e i nesto mi to bilo skupo. Hvala za detaljne podatke ,pa kad se resim..
Nazad na vrh Ići dole
Gonzo
Početnik
Početnik



Broj poruka : 22
Datum upisa : 25.12.2011
Godina : 52
Lokacija : Banja Luka RS

Rezervni kljuc za Kalosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Rezervni kljuc za Kalosa?   Rezervni kljuc za Kalosa? EmptyUto Dec 27 2011, 18:47

nenadgrozdanovic ::
Pozdrav svima,vlasnik sam Kalosa 2004 godiste i imam problem da nadjem nekog ko moze da mi napravi rezervni kljuc za isti ,proverio Nis i okolinu i niko to ne radi tj. kodiran je (naravno) i to je kao problem. Ako neko ima resenje bilo gde po Srbiji bio bih mu jako zahvalan!


Interesuje me da li si uspio napraviti ključ... Ja imam isti problem... Provjeravao sam i navodno Kalos ima kod kao kod VW vozila, što je kao najjači sigurnosni kod bravo , i obični bravari ga ne mogu napraviti,...Dobio sam informaciju u ovlaštenom servisu da se ključ mora naručiti iz fabrike i cijena je oko 170e. glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
manijac
Početnik
Početnik
manijac


Broj poruka : 33
Datum upisa : 07.10.2010
Godina : 53
Lokacija : BOR

Rezervni kljuc za Kalosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Rezervni kljuc za Kalosa?   Rezervni kljuc za Kalosa? EmptyUto Dec 27 2011, 19:03

i ja sam pitao za matiza 60-70 eura i nebitno kolko je jako kodiran jer trebas samo da imas originalan kljuc koji on stavi u masinu koja kopira kod i prenosi na narezan kljuc sa upunjavanjem koda.
Nazad na vrh Ići dole
http://kitcarsplans.eu.pn/
wele
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.03.2012

Rezervni kljuc za Kalosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Rezervni kljuc za Kalosa?   Rezervni kljuc za Kalosa? EmptySub Mar 03 2012, 23:12

manijac ::
i ja sam pitao za matiza 60-70 eura i nebitno kolko je jako kodiran jer trebas samo da imas originalan kljuc koji on stavi u masinu koja kopira kod i prenosi na narezan kljuc sa upunjavanjem koda.
Ima u Krusevcu, covek kopira sve vrste kod-kljuceva za neke smesne pare bravo .Ako nekoga interesuje, potrudicu se da saznam adresu ili tel...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rezervni kljuc za Kalosa? Empty
PočaljiNaslov: Re: Rezervni kljuc za Kalosa?   Rezervni kljuc za Kalosa? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rezervni kljuc za Kalosa?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ne radi daljinsko zakljucavanje
» Prahobran za Kalosa
» Katalizator za Kalosa
» alu felne za kalosa
» šolje amortizera za kalosa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Kalos-
Skoči na: