Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Modifikovikacije na našim autima...

Ići dole 
+3
borcham
joca
dellas
7 posters
AutorPoruka
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptyNed Feb 20 2011, 18:24

Ovde možemo predstavljati šta radimo na poboljšanju izgleda ili performansi naših daewoo-a, pošto to nisu auta koje se nešto mnogo modifikuju, mislim da je dovoljna jedna tema gde svi možemo pisati, da ne mora svako da pravi svoju "garažu"...

Evo par stvari što sam ja uradio...

Prvo stavio cd player
Modifikovikacije na našim autima... Fotografija0213



Zatim fabričke zvučnike zamenio novim...
Modifikovikacije na našim autima... Fotografija0211


Modifikovikacije na našim autima... Fotografija0212



Zatim došlo vreme da se menja auspuh, razmišljao sam da li da stavljam sportski ali mi ne ide uz trenutni izgled pa sam stavio običan sa nastavkom koji nije agresivan...

Modifikovikacije na našim autima... Spuh



Modifikovikacije na našim autima... 25122010258f



Kupljeni su pojačalo i woofer, kutiju ću verovatno da menjam ili da tapaciram, jer mi se ne sviđa, pa sledi slaganje u gepek Smile
Modifikovikacije na našim autima... Magnat


Modifikovikacije na našim autima... Woof2




Od planova su veće felne ako prodam moje, xenoni, blago zatamljivanje stakala i sredine štop svetla nešto ovako...
Modifikovikacije na našim autima... Fotogrcvc



Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptyNed Feb 20 2011, 20:11

lep bi bio i zadnji spojler ali ne moze da se nadje,koliko bi on mogao da kosta?
Nazad na vrh Ići dole
dellas
Član
Član
dellas


Broj poruka : 124
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 36
Lokacija : Čačak/Beograd

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptyNed Feb 20 2011, 21:12

Nikada nisam video spojler uživo na leganci, jedini koji sam video je ovaj [You must be registered and logged in to see this link.]
Da je auto niži, sa boljim felnama, dobro bi mu stajao, ovako mi nešto ne ide...Ne znam od li je ovo auta?
Nazad na vrh Ići dole
borcham
Početnik
Početnik



Broj poruka : 19
Datum upisa : 09.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Nis

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptySre Apr 20 2011, 15:46

Taj auto (sa slike) gledao kada sam sa istog placa kupio moju leganzu (teget). Platio sam je 450e više ali nisam se prevario (tada je ovaj koštao 3000).
Konkretno ovaj auto je krš. Kada ga je uhvatila korozija možete da zamislite kakav je ostatak. Naravno korozija se ne vidi na slikama i ispod haube je na veznom limu...
Takođe korozija se pojavila i na mestu gde je bušen gepek da bi se ugradio spojler. Inače ako se korektno uradi spojler joj leži perfektno. Viđao sam ga na nekim stranim sajtovima gde prodaju karoserijske dodatke za daewoo.
Umalo da zaboravim, lepe felne ima ova leganza, ali duva crnkast dim kada se upali.
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptyČet Apr 21 2011, 03:55

vazno da pise da je vozilo u exstra stanju mamu li im a bune se sto ce drzava da uvede da moraju da daju garanciju da ne mogu da ti uvale auto od 300hkm a na satu 100hkm sreca pa je moj uzet u auto trendu 2002 i znam ko ga je vozio.
Nazad na vrh Ići dole
borcham
Početnik
Početnik



Broj poruka : 19
Datum upisa : 09.02.2011
Godina : 46
Lokacija : Nis

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptyČet Apr 21 2011, 07:34

Pazi,
Ovu leganzu koju sam kupio je opisao rečima "kao da je izašla iz salona" i to je delimično tačno. ali za ovu sa linka je daleko da je u ekstra stanju, ali kako kaže naša poslovica "svaki ciga svoga konja hvali".
Što se tiče novog zakona i garancije, to je čista prevara. Garancija važi kada je auto plac vlasnik automobila i prodaje ga kupcu garantujući za njegovu ispravnost.
Kada se prodaje na ime kupca onda je auto plac samo posrednik između prodavca iz inostranstva i ovdašnjeg kupca. Pošto je prodavac iz inostranstva fizičko lice onda garancije nema.
Kao da ste otišli u inostranstvo kupili od nekog tipa auto a ovdašnji auto plac vam sredi papirologiju oko carine, transporta, prenosa...
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptyČet Apr 21 2011, 15:59

au bre koje barabe... po tri godine im treba da smisle zakon i onda ga smisle tako da kao i da ga nema, pun rupa i prostora za manevrisanje... i onda kao eto mi doneli zakon, a vamo zakon idiotizam. NIKADA mi necemo biti drzava glavom u zid glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptyPet Apr 22 2011, 16:33

ni d.... od drzave a vazno je da kupimo prvu pomoc sa cebetom 2500rsd sad kad vozimo
moramo i da operisemo i ko zna sta ce smisliti
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptyPet Apr 22 2011, 17:47

ljudi nemoj te tako ima nekih stvari koje su u redu ja sam licno za jos vece kazne iako i sam volim brze da vozim.ajde recite sami koliko je ljudi imalo prvu pomoc i da li je u njoj bilo nesto,ne daj boze da zatreba.a koliko je klinaca poginulo zbog lude voznje ili nekog udarilo.neke stvari su trebale e sad da li bas po tim cenama to je vec drugo pitanje mislim na opremu.ili zimske i letnje gume treba tako.
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptySub Apr 23 2011, 09:48

Znam joco zatreba imam stalno prvu pomoc u kolima cak sam i polagao za dozvolu pre 35g
ali danas su takvi sudari da ni vatrogasci nemogu da povade povredjene mislim dodali su neke rukavice
i cebe i umesto 1000rsd sad 2500rsd sto se tice opreme to je uvek bilo
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptySub Apr 23 2011, 13:47

zeks ::
Znam joco zatreba imam stalno prvu pomoc u kolima cak sam i polagao za dozvolu pre 35g
ali danas su takvi sudari da ni vatrogasci nemogu da povade povredjene mislim dodali su neke rukavice
i cebe i umesto 1000rsd sad 2500rsd sto se tice opreme to je uvek bilo
pozdrav
cebe, kakvo cebe jel to obavezano ili ono ako se desi pauza za topli obrok pa na frusku goru voznja
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptyNed Apr 24 2011, 07:44

to je neka folija koja zadrzava toplotu upakovana u prvoj pomoci verovatno je namenjena
ako u zimskom periodu krenes da tako koristis pauzu za topli obrok
pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptyNed Apr 24 2011, 18:41

zeks ::
to je neka folija koja zadrzava toplotu upakovana u prvoj pomoci verovatno je namenjena
ako u zimskom periodu krenes da tako koristis pauzu za topli obrok
pozdrav
e to je onda najpotrebnije od opreme bravo
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptySre Apr 27 2011, 20:24

joca ::
lep bi bio i zadnji spojler ali ne moze da se nadje,koliko bi on mogao da kosta?

imam ja, koga zanima neka mi posalje mail da mu posaljem slike. nije neki spojler ali sam kupio auto sa njim tako
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptyČet Apr 28 2011, 12:54

joca ::
ljudi nemoj te tako ima nekih stvari koje su u redu ja sam licno za jos vece kazne iako i sam volim brze da vozim.ajde recite sami koliko je ljudi imalo prvu pomoc i da li je u njoj bilo nesto,ne daj boze da zatreba.a koliko je klinaca poginulo zbog lude voznje ili nekog udarilo.neke stvari su trebale e sad da li bas po tim cenama to je vec drugo pitanje mislim na opremu.ili zimske i letnje gume treba tako.
prijatelju ti kao laik ne bi smeo da pipnes povredjenog, a ne da se igras doktora sa termo folijom i trouglastom maramom. ti i ja mozemo samo stetu da napravimo pruzajuci mu pomoc dok prava pomoc ne dodje glavom u zid glavom u zid
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptyČet Apr 28 2011, 20:22

bokilava ::
joca ::
ja sam licno za jos vece kazne
prijatelju ti kao laik ne bi smeo da pipnes povredjenog, a ne da se igras doktora sa termo folijom i trouglastom maramom. ti i ja mozemo samo stetu da napravimo pruzajuci mu pomoc dok prava pomoc ne dodje glavom u zid glavom u zid
ma cifre su u redu samo da vaze jednako za sve , a sto se doktora tice , ja ne znam coveka koji danas nema mob. okrenes 94 i resen problem
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptyPet Apr 29 2011, 20:08

inace pozivam vas ko je zainteresovan da dodje na moto susret u sremsku mitrovicu sutra i prekosutra 30 i 31 bice koncert i ludnica inace naruceno je 12000 limenki jelena bravo
Nazad na vrh Ići dole
bokilava
Član
Član
bokilava


Broj poruka : 491
Datum upisa : 17.12.2010
Lokacija : Beograd

Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... EmptySub Apr 30 2011, 20:48

hvala na pozivu cheers mislis 30. i 1. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Modifikovikacije na našim autima... Empty
PočaljiNaslov: Re: Modifikovikacije na našim autima...   Modifikovikacije na našim autima... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Modifikovikacije na našim autima...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: