Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Naj gora iskustva u servisima i koji su to servisi

Ići dole 
AutorPoruka
jocalaguna
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.07.2011
Godina : 50
Lokacija : Novi Beograd

Naj gora iskustva u servisima i koji su to servisi Empty
PočaljiNaslov: Naj gora iskustva u servisima i koji su to servisi   Naj gora iskustva u servisima i koji su to servisi EmptyUto Jan 28 2020, 14:21

sick_18 Mogu reći da iz iskustva najlošije delove ima prodavnica Beotas u Vojvode Stepe ali je veće razočarenje prodavnica autodelova u crvenkapici na Novom Beogradu "BEOTEAM" Bulevar Mihajla Pupina koja iza radnje ima i radionicu. Tamo sam gospodo ostavio toliko para da se to graniči sa ludilom. imaju delove za koreance, daewoo, hyundai i kia. Ja sam popravljao Nubiru. Prvo su me privukli sa cenom delova što i jeste fora. Ljubazan vlasnik sa kojim možeš sve da se dogovoriš, čak je moglo i na rate po nešto da se plati. Ali bez ali ne može. Kada mi se pokvarila pumpa za gorivo stavili su neki uložak koji je zujao Bože sačuvaj a onda na reklamaciju su mi rekli da su probali da li može da ne bi plaćao ceo sklop pumpe. I pogađate, zamenili su ceo sklop a aja sam platio i ulođak ali i ponovo ceo sklop pumpe. Dalje, počeo je da mi se čuje zadnji desni ležaj, da napomenem da su oni sa konusnim lagerima tako da jako dugo traju. za nepunih godinu dana i malo kilometrara ležaj se spržio i blokirao točak. Naravno reklamacije nema. Radio sam veliki servis (na 60 000 km). roler se za 10 000 kom raspao i delovi su ispadali sami, srećom delovi nosača pa nije pokršio sve. otišao je dihting glave jer je od mešača plina otišla membrana pa je ulazio antifriz. glava je skinuta proverena, stavljen dihtung i to nije izdržalo 9 000 km. Naravno reklamacije ne prihvataju. Kada je skinuta glava zupčasti kaiš je bio u stanju raspada sav ispucao kao da nikad nije menjan ili da je stavljen neki drugi, jer za toliko malo km nema šanse da bude u takvom stanju. Izgleda da su na velikom servisu samo pumpu za vodu zamenili.
Ne bi da iznosim koliko me je sve oo koštalo ali neka imate na umu da što je u izlogu nije i u radnji.
Tamo nikad više.
Nazad na vrh Ići dole
 
Naj gora iskustva u servisima i koji su to servisi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» obtomer??????
» servisi
» Daewoo Nubira iskustva
» Daewoo kalos 1.4 16v iskustva
» Daewoo Tacuma 1.6 b iskustva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Održavanje i servisi-
Skoči na: