Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Hladnjak motora Nubira II

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
radoslav
Početnik
Početnik



Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.12.2010

nubira - Hladnjak motora Nubira II Empty
PočaljiNaslov: Hladnjak motora Nubira II   nubira - Hladnjak motora Nubira II EmptySub Maj 06 2017, 20:05

Dobro vece zelim. Pitanjce--ako neko zna. Nubira II 2002 1.6 16V karavan. Hladnjak motora. Da li ide samo hladnjak od Daewoo ili moze neki od nekog modela Opela ili moooozda nekog drugog automobila {mada sumnjam za ovo --od nekog drugog automobila}
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

nubira - Hladnjak motora Nubira II Empty
PočaljiNaslov: Re: Hladnjak motora Nubira II   nubira - Hladnjak motora Nubira II EmptyPon Maj 08 2017, 06:21

Pa pokušaj od juga, možda se uglavi Very Happy Very Happy

Ni jedan drugi naravno, bar ne od drugog auta, možćda između modela ima neke mogućnosti da se poklapaju, ali zašzo bi to pokušavao i rizikovao?

Beoteam NBG ima relatvno povoljne hladnjake, pozovi i proveri...
Nazad na vrh Ići dole
radoslav
Početnik
Početnik



Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.12.2010

nubira - Hladnjak motora Nubira II Empty
PočaljiNaslov: Re: Hladnjak motora Nubira II   nubira - Hladnjak motora Nubira II EmptyPon Maj 08 2017, 17:30

Hvala na odgovoru. Zvacu ih ujutro da pitam za cenu. U pravu si ti--novo je uvek nalbolje ali...parice uvek prave zezanciju. Mislio sam posto neki delovi pasu od Opela----a mogao bi da nabavim od ljudi koji rasturaju Opele---ajde da priupitam ako je neko imao slicnu problematiku.
Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

nubira - Hladnjak motora Nubira II Empty
PočaljiNaslov: Re: Hladnjak motora Nubira II   nubira - Hladnjak motora Nubira II EmptySub Maj 13 2017, 20:11

Ja sam u uzicu platio 3600 nov polovan je 50e pa vidi.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

nubira - Hladnjak motora Nubira II Empty
PočaljiNaslov: Re: Hladnjak motora Nubira II   nubira - Hladnjak motora Nubira II EmptyNed Maj 14 2017, 20:33

Zasto misliš da je uopšte jeftiniji i kvalitetniji hladnjak od nekog drugog vozila u odnosu na original deo?O dostupnosti je bezveze pričati jer delova ima svuda a hvala Bogu i brza pošta stiže svuda.
Nazad na vrh Ići dole
radoslav
Početnik
Početnik



Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.12.2010

nubira - Hladnjak motora Nubira II Empty
PočaljiNaslov: Re: Hladnjak motora Nubira II   nubira - Hladnjak motora Nubira II EmptySub Maj 20 2017, 07:37

Megasp----hajde, molim te, upisi br. telefona ili naziv firme gde si kupiom hladnjak. Unapred hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

nubira - Hladnjak motora Nubira II Empty
PočaljiNaslov: Re: Hladnjak motora Nubira II   nubira - Hladnjak motora Nubira II EmptyNed Maj 21 2017, 18:49

Tomy com ,031/555-850,zavisi koji je,bili su neki i od 14000
Nazad na vrh Ići dole
radoslav
Početnik
Početnik



Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.12.2010

nubira - Hladnjak motora Nubira II Empty
PočaljiNaslov: Re: Hladnjak motora Nubira II   nubira - Hladnjak motora Nubira II EmptyNed Maj 21 2017, 20:47

Hvala ti. Zvacu pa cu videti sta nude. Ja sam pronasao neke Belgijske za 11000 din. Nemam pojma kod koga sam pronasao i od 8500 din i tada sam zvao par ljudi ovde u Bgdu koji prodajyu polovne delove od nubire--kod njih 6000 din. Poslednje sto sam zvao je ova gore spomenuta firma sa Novog Beograda --- 5200 din. Hvala ti.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





nubira - Hladnjak motora Nubira II Empty
PočaljiNaslov: Re: Hladnjak motora Nubira II   nubira - Hladnjak motora Nubira II Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Hladnjak motora Nubira II
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zvuk motora Nubira 1.6 sx (video)
» Velik broj obrtaja motora Nubira
» Hladnjak
» Dnevnik moje nubire karavan 1,6 16V SX 2002-problemi i sta je radjeno da se otklone,sve o mojoj nubiri
» Dnevnik moje nubire karavan 1,6 16V SX 1998-problemi i sta je radjeno da se otklone,sve o mojoj nubiri

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: