Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 brza pomoc za matiz!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
nesrecnik
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.01.2016

matiz - brza pomoc za matiz! Empty
PočaljiNaslov: brza pomoc za matiz!   matiz - brza pomoc za matiz! EmptySre Jan 13 2016, 17:57

Pozdrav svima ! Potrebna mi je pomoc u pronalazenju seta za paljenje za matiz 2003, 0.8 , elektronska bobina....set sadrzi ecu, immobiliser i kljuc..u stvari mani je crkao imobilajzer, ali izgleda da se ne prodaje pojedinacno.Ako neko ima imformaciju , ko to ima , neka podeli samnom..stoji mi krs vec 2 meseca!
Nazad na vrh Ići dole
daki_nis
Član
Član



Broj poruka : 155
Datum upisa : 10.01.2011

matiz - brza pomoc za matiz! Empty
PočaljiNaslov: Re: brza pomoc za matiz!   matiz - brza pomoc za matiz! EmptySre Jan 13 2016, 19:36

Imam ja. Ali ne bi bilo lose da mi posaljes br sa kompijutera
Nazad na vrh Ići dole
nesrecnik
Početnik
Početnik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.01.2016

matiz - brza pomoc za matiz! Empty
PočaljiNaslov: brza pomoc za matiz   matiz - brza pomoc za matiz! EmptyČet Jan 14 2016, 17:53

pozz nislijo! evo prvo brojevi na imobilajzeru..siva cetvrtasta kutija, zuta nalepnica>IM730 immo, DWPM 96322350, DPI 7541196. ECU je onaj kemsco D3..nije simens. pisem sad sve zive brojeve...S010012001 E0 , K3007111370475/137 ( to je sa leve strane) , desna strana..mislim da je to serijski broj 1AFM...96291050...i pored toga bas veliko odstampano 5U..objasnio sam ti svaka mi cast ahahahaha..pazi ovako..vec sam ja menjao ecu imo i kljuc....original je crkao immo. kupim ecu i immo, ali sa plavom nalepnicom..kljuc mi napuca majstor..sa originalnom dijagnostikom iskodirano i govno nece da upali..bez veze stavimo stari immo..koji je navodno riknuo..iskodiramo ponovo..i sranje upali! da ne poverujes.ali i tako je davao gresku za immo.. naravno nisam prodao auto i posle 6 meseci mi se desi ponovi..s tim sto je sad sve mrtvo..kakve god kombinacije da su se pravile , sad ne pali..eto , to je moja prica..u osnovi , hvala sto si odgovorio na post! pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





matiz - brza pomoc za matiz! Empty
PočaljiNaslov: Re: brza pomoc za matiz!   matiz - brza pomoc za matiz! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
brza pomoc za matiz!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» brza pomoc molim
» Matiz - pomoc hitno
» matiz-molim pomoc
» Matiz - TNG
» Pomoc !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Matiz-
Skoči na: