Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Mrtvilo na forumu

Ići dole 
+4
dr_wuchko
GTX
Radan
veselinovic
8 posters
AutorPoruka
veselinovic
Član
Član



Broj poruka : 175
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 59
Lokacija : Istocno Sarajevo

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu EmptySub Feb 14 2015, 19:43

Iz mrtvila na forumu lako je izvuci zakljucak da se daewoo vozila nikako ne kvare u februaru - bar u prvoj polovini februara Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu EmptySub Feb 14 2015, 20:45

...ili su pocrkala pa niko ne vozi smeh
Nazad na vrh Ići dole
GTX
Član
Član
GTX


Broj poruka : 237
Datum upisa : 08.08.2011
Godina : 46
Lokacija : Subotica

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu EmptyNed Feb 15 2015, 18:35

Ma voze se,ali ce se nastali kvarovi otklanjati na prolece.Evo,ja prijavljujem prednje amortizere Smile
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu EmptyPon Feb 16 2015, 21:29

i ja prednje amortizere Suspect ,ljuljuška me opasno
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu EmptyUto Feb 17 2015, 08:31

Ja nista nemam da prijavim ,ustvari imam prekidac stop svetla odoh posle da sredim~!
Nazad na vrh Ići dole
dr_wuchko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 52
Datum upisa : 21.08.2012
Godina : 38
Lokacija : Nis

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu EmptyUto Feb 17 2015, 20:34

Pre ce biti da je mrtvilo zato sto niko nema para za popravke!  smeh
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu EmptyUto Feb 17 2015, 20:39

Ne znam ja moj teram non stop.Sredio danas kostalo me napolitanke i sok!Inace na pedali se nalazi negde gore iznad pedale automat  stop svetla i vadi se iznutra pa znaci moze i uradi sam!Malo ociscen i sve radi nema potrebe kupovati drugi.
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu EmptyUto Feb 17 2015, 20:43

dr_wuchko ::
Pre ce biti da je mrtvilo zato sto niko nema para za popravke!  smeh
....a i plaćanje računa za internet već predstavlja problem....dugi ovi zimski meseci  party_15
Nazad na vrh Ići dole
Megasp
Naprednjak
Naprednjak
Megasp


Broj poruka : 1323
Datum upisa : 12.05.2011
Godina : 39
Lokacija : Uzice

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu EmptyUto Feb 17 2015, 20:45

Evo vec nije mrtvilo svi ucestvuju.Kod februara je ironija sto je najkraci a nekako najduzi...
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu EmptyUto Feb 17 2015, 20:45

Megasp ::
Ne znam ja moj teram non stop.Sredio danas kostalo me napolitanke i sok!Inace na pedali se nalazi negde gore iznad pedale automat  stop svetla i vadi se iznutra pa znaci moze i uradi sam!Malo ociscen i sve radi nema potrebe kupovati drugi.
Koje napolitanke?One Swis lion su vrhhhhhhhhh.  a049
Nazad na vrh Ići dole
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu EmptySub Feb 21 2015, 21:42

Nešto mi landara kod prednjeg levog točka Tacume, čekam proleće
Nazad na vrh Ići dole
donVaske
Početnik
Početnik
donVaske


Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.07.2011

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu EmptyUto Apr 21 2015, 11:37

Kod mene na kolima haos, sve se pokvarilo sto moze da se pokvari :-D uskoro cu osvezitisvoju temu sa kvarovima i popravkama.. Inace za Matiza mog za srednji deo cevke oko 30cm auspuha mi jedan majstor trazio 7 soma lagano :-D haoooos
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu EmptyUto Apr 21 2015, 19:21

Naravno,jedan nerešen kvar prouzrokuje nova dva i tako dalje....Bre jel ti taj prodavao "dugu devetku" ili cev za auspuh smeh
Nazad na vrh Ići dole
donVaske
Početnik
Početnik
donVaske


Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.07.2011

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu EmptySre Apr 22 2015, 08:46

Lik poludeo :-) nemam sada slike jer idem preko telefona, ali to je jedan deo izmedju srednjeg lonca i zadnjeg, bilo je par rupica gde je brujao i videlo se da ne valja damo to da se zakrpi jer je korozija od soli zimi i svega krenula polako da nagriza, rekoh da zamenim celu cevku :-)
Nazad na vrh Ići dole
kruno
Član
Član



Broj poruka : 110
Datum upisa : 12.08.2016

Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: da ubijemo mrtvilo   Mrtvilo na forumu EmptyNed Avg 28 2016, 09:27

isli ja i lega kupit kola njegovom ocu i majci jer su im stara u banani... zvao mene jer kao ja se nesto kontam a on nista. ajd dobro i kupili mi stvarno dobar auto ...ja se zaljubio oma i reko jebes bendju moram si kupit ovakva. inace nisu mi bile nekad te vektro 1.8 nist narocito ... imo moj komso i uvijek se duvo kao super kola balbla bla ... i sad sjeo ja poslej detaljenog pregleda i vrmmmmmmmmm pici vektra ko zmaj.... ja se slogiro kako to ide ... al odusevijo sam se ja i na pezo 206 i taj mi se jako svidja i reko sam i ko za vektru moram si kupiti jedan.. al pezo natrpan i nemos stavit prst izmedju motora i sasije ...sto bi ja tu popravljo bog te pita .. treba ti motorna pila da izrezes blatobrane da pridjes masini da promjenis svjecice ili remen... al vektra ko curica .. jako slican motor ma sve je to danas isto... i tako zjevali mi i ja uocimda na nekim kolima sve felge hrdjave ... pa si nikako nemogu dozva u opamet razlog tome ... jel to neko zadnje smece od felgi da pohrdjaju totalnjak sve skupa il sto moze biti losa boja il sto ? imali ko od vas ikakvu ideju ???
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mrtvilo na forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Mrtvilo na forumu   Mrtvilo na forumu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mrtvilo na forumu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anketa na forumu
» Pozdrav svima na forumu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Razno :: Neobavezno-
Skoči na: