Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tehničke karakteristike

Ići dole 
+5
joca
poštar68
zeks
Rale
Admin
9 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 24.03.2010

karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Tehničke karakteristike   karakteristike - Tehničke karakteristike EmptyPon Maj 17 2010, 06:46

Podaci Tacuma :

[You must be registered and logged in to see this link.]


Poslednji izmenio Admin dana Ned Sep 04 2011, 07:04, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://daewoo.forumsr.com
Rale
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 06.04.2011

karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Koliko goriva ima jos kada je u crvenom polju ?   karakteristike - Tehničke karakteristike EmptyNed Apr 17 2011, 15:08

Pozdrav svima, imam Tacumu 1,8 sx... i jos ne kapiram koliko goriva je ostalo kada je pokazivac na prvoj beloj liniji...odnosno koliko goriva je u rezervi...unapred hvala na odgovoru...
Nazad na vrh Ići dole
zeks
Član
Član



Broj poruka : 211
Datum upisa : 18.07.2010
Godina : 66
Lokacija : Beograd

karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničke karakteristike   karakteristike - Tehničke karakteristike EmptyPon Apr 18 2011, 07:35

zavisi koliki je rezervoar obicno za 50km al ne vozi na rezervi ako nisi u nuzdi
Nazad na vrh Ići dole
Rale
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 06.04.2011

karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničke karakteristike   karakteristike - Tehničke karakteristike EmptyPon Apr 18 2011, 17:37

Hvala zeks...da si ziv i zdrav...
Nazad na vrh Ići dole
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničke karakteristike   karakteristike - Tehničke karakteristike EmptyČet Apr 21 2011, 18:06

U rezervoar Tacume stane 60 litara benzina...U mojoj Tacumi nema indikatora rezerve benzina.Do svake velike crte stane 15 litara...računica je prosta. U rezervoaru moraš imati najmanje jednu trećinu benzina, da ne strada pumpa za gorivo...
Nazad na vrh Ići dole
Rale
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 06.04.2011

karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Veliki servis za Tacumu 1,8 ?   karakteristike - Tehničke karakteristike EmptyPet Apr 22 2011, 09:22

Koliko može da košta veliki servis za Tacumu ?
Nazad na vrh Ići dole
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničke karakteristike   karakteristike - Tehničke karakteristike EmptyNed Apr 24 2011, 19:42

Pre dve godine sa rukama 300 evra...
Nazad na vrh Ići dole
joca
Napredni član
Napredni član



Broj poruka : 507
Datum upisa : 21.09.2010
Godina : 54
Lokacija : sremska mitrovica

karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničke karakteristike   karakteristike - Tehničke karakteristike EmptyUto Apr 26 2011, 20:04

poštar68 ::
Pre dve godine sa rukama 300 evra...
jel to nije malo puno ja sam na leganzi pre godinu uradio veliki i jos ponesto sve sa 220e pisao sam na forumu sta.
Nazad na vrh Ići dole
poštar68
Početnik
Početnik



Broj poruka : 97
Datum upisa : 27.07.2010
Lokacija : Pančevo

karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničke karakteristike   karakteristike - Tehničke karakteristike EmptySre Apr 27 2011, 19:42

Tada bilo toliko...250 e delovi i 50 e ruke otprilike...kod Tacume se pri velikom servisu obavezno menja i vodena pumpa koja je tada bila ako se ne varam 50 e.
Nazad na vrh Ići dole
Rale
Početnik
Početnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 06.04.2011

karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničke karakteristike   karakteristike - Tehničke karakteristike EmptySre Apr 27 2011, 20:56

Malo sam se raspitivao i ja...neko mi reče da zupčasti kaiš ( mora original kažu ) i ostalo što ide uz to košta oko 10.000 din., vodena pumpa oko 6.000 din., svi filteri i 4 l ulja oko 5.600 din.... e sad ne znam da li su tu i ruke ili ne ? i da li su to te cene ? hvala Joci i Poštaru na informacijama...
Nazad na vrh Ići dole
dare 76
Početnik
Početnik



Broj poruka : 12
Datum upisa : 22.07.2011
Godina : 47
Lokacija : Uljma-Vrsac

karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničke karakteristike   karakteristike - Tehničke karakteristike EmptyPet Jul 22 2011, 14:25

Pozdrav svima. Kupio sam DEWO REZOO 2003 god. 1,6 sx prosle godine u nemackoj tada je imao predjenih 87000,sa porezom i carinom izneo me oko 4600 eura. poseduje sevisnu knjizicu o redovnim kontrolama.Majstor mi kaze da veliki servis se radi na 120000 .Dali je neko od vas imao slicna iskustva i dali neko zna cenu zupcastog , spanera i ostalo sto ide za servis tj. gde da nabavim delove.
JOs nesto , prilikom kupovine u nemackoj jedan njihov mi je rekao da je vecina delova kao i motor od OPELA ? bounce
Nazad na vrh Ići dole
drejko
Početnik
Početnik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 30.09.2010
Godina : 46
Lokacija : Bor

karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničke karakteristike   karakteristike - Tehničke karakteristike EmptyUto Avg 30 2011, 17:46

Dare neznam kod kog si majtora bio,ja sam veliki servis platio 25000 dinar u aprilu mesecu
Nazad na vrh Ići dole
alexandar
Početnik
Početnik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 09.09.2011

karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničke karakteristike   karakteristike - Tehničke karakteristike EmptyPet Sep 09 2011, 19:58

Kupio sam Takumu pre 2meseca u Beogradu na placu. Uvezena je iz Italije. 2003god.1.6 za3000 evra.Uradio sam veliki servis pumpa,spaner kaisevi i ostale stvari za 11000. Rad 6000din. Delove sam kupio u Beogradu.
Nazad na vrh Ići dole
serhio011
Napredni član
Napredni član
serhio011


Broj poruka : 501
Datum upisa : 23.05.2010
Godina : 49
Lokacija : BEOGRAD-MML

karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničke karakteristike   karakteristike - Tehničke karakteristike EmptySub Sep 10 2011, 15:58

alexandar ::
Kupio sam Takumu pre 2meseca u Beogradu na placu. Uvezena je iz Italije. 2003god.1.6 za3000 evra.Uradio sam veliki servis pumpa,spaner kaisevi i ostale stvari za 11000. Rad 6000din. Delove sam kupio u Beogradu.
Ako moze adresa majstora bounce i gde si uzimao delove bounce Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





karakteristike - Tehničke karakteristike Empty
PočaljiNaslov: Re: Tehničke karakteristike   karakteristike - Tehničke karakteristike Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tehničke karakteristike
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Tehničke karakteristike
» Tehničke karakteristike
» Tehničke karakteristike
» Tehničke karakteristike
» Tehničke karakteristike

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Tacuma-
Skoči na: