Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Amortizeri Lacetti

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
tamtevamte
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 24.02.2014

Amortizeri Lacetti Empty
PočaljiNaslov: Amortizeri Lacetti   Amortizeri Lacetti EmptyPon Feb 24 2014, 12:29

Pozdrav narode,
Nov sam na vasem forumu, pre neki dan sam pazario Lacettija 2006, 1.4 sa gasom. Uskoro cu postaviti i fotke. Ono sto mi sada treba jesu prednji amortizeri. Da li imate kontakt od neke radnje koja ih ima po povoljnim cenama? Ono sto sam ja za sada nasao jesu od 5200 do 7700 din, glavnom u Zemunu. Po komadu, naravno. Svaka pomoc je dobrodosla Smile
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Amortizeri Lacetti Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri Lacetti   Amortizeri Lacetti EmptyPon Feb 24 2014, 14:48

Pozdrav, dobro došao i ugodna i bezbedna  voznja !  Po pitanju amortizera bi možda mogao da kontaktiraš PP sa našim članovima poput dragan.simic, daki_nis ili nekog drugog a možeš ih naći i u odgovarajućim temama na forumu vezanim za delove. Sem toga možda ti se još neko javi kada pročita tvoj post.
Za Dragana znam da za Lanosa ima amortizere poljske firme ,,Magnum'' sa kojima ovdašnji majstori nemaju iskustva. Cene su koliko ja znam niže u odnosu na druge marke i koliko sam se informisao sasvim su ok kvaliteta pa imam nameru da poručim od njega prednje amortizere  zajedno sa nosačima i oprugama obzirom da mi je prvobitan plan sa ,,Monroom'' i ,,Kajabom'' preskupa varijanta tim pre što kažu da moguća razlika u kvalitetu nije adekvatna razlici u ceni. Neznam, vidi sam i konsultuj druge a zasigurno će biti mišljenja drugara sa foruma i njihovih komentara na post po pitanju marke amortizera, njihovog kvaliteta i cene.
Nazad na vrh Ići dole
tamtevamte
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 24.02.2014

Amortizeri Lacetti Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri Lacetti   Amortizeri Lacetti EmptyPon Feb 24 2014, 15:49

Hvala na dobrodoslici i na savetima. Ok, kontaktiracu ga i svakako cu javiti i ovde ukoliko nadjem neku povoljniju varijantu. A u svakom slucaju, necu ih kupiti jos par dana, pa ako se jos neko javi, odlicno.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Amortizeri Lacetti Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri Lacetti   Amortizeri Lacetti EmptyPon Feb 24 2014, 16:01

Ma javiće se neko sigurno. Da dodam, ja sam jesenas na mom Lanosu menjao zadnje opruge i nešto mi pade napamet da bi po sećanju mogli da budu baš Magnum pa siđoh u podrum i ustanovih da opruge jesu ,,Magnum''. Stavio sam njih i amortizere ,,Monro'' (natrčao na dobru cenu pa uzeo njih) i auto je još uvek pozadi višlji nego što je bio bar desetak santimetara a uz to i puno stabilniji. Znam da opruge, nosači i amortizeri sa ,,OPEL'' Suze odgovaraju za Lanosa a da li za Laceti odgovaraju sa drugih tipova Daewoo ili drugih marki vozila i kojih to nemam pojma. Čisto radi znanja kod Dragana su ti par prednjih ,,Magnum'' za Lanosa 40 eura.
E da, odi u ,,Predstavljanje'' pa se predstavi ostalima!
Nazad na vrh Ići dole
pedjica
Član
Član
pedjica


Broj poruka : 154
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

Amortizeri Lacetti Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri Lacetti   Amortizeri Lacetti EmptyPon Feb 24 2014, 22:12

Koji dragan prodaje amortizere?
Nazad na vrh Ići dole
tamtevamte
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 24.02.2014

Amortizeri Lacetti Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri Lacetti   Amortizeri Lacetti EmptyUto Feb 25 2014, 08:18

Hocu, predstavicu se kako treba, samo da uslikam auto, nadam se da cu za vikend stici Smile
Inace, nasao sam Magnum u Subotici za 35 eur, cekam da mi jave za nesto ovde u Bg, pa cu uzeti. Taj u Subotici ima oglas na polovnim automobilima, ako nekome treba kontakt, PP. Nisam cuo da se neko zalio na Magnum, koliko vidim, sasvim su ok amortizeri. Doduse, valjalo bi ako pasuje sa necega starijeg, ako neko zna, neka pise.
Nazad na vrh Ići dole
tosha
Član
Član
tosha


Broj poruka : 409
Datum upisa : 25.09.2012
Godina : 61
Lokacija : Лос Алексинац

Amortizeri Lacetti Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri Lacetti   Amortizeri Lacetti EmptyUto Feb 25 2014, 22:12

Пеђа извини за кашњење, нисам на време видео твој пост. Написао сам чини ми се у првом од два претходна поста, dragan.simic pa idi na PP i vidi sa čovekom pogotovo zbog relacije PG - SU.
Nazad na vrh Ići dole
pedjica
Član
Član
pedjica


Broj poruka : 154
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

Amortizeri Lacetti Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri Lacetti   Amortizeri Lacetti EmptySre Feb 26 2014, 20:16

hvala tosho, javiću mu se ovih dana... 140€ po komadu su kod mene amortizeri
za nubiru, a crkla su mi oba dva prednja...
Nazad na vrh Ići dole
tamtevamte
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 24.02.2014

Amortizeri Lacetti Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri Lacetti   Amortizeri Lacetti EmptyČet Feb 27 2014, 07:11

140 evra komad? Pa jel moguce? Od zlata ih prave..?
Nazad na vrh Ići dole
pedjica
Član
Član
pedjica


Broj poruka : 154
Datum upisa : 01.03.2011
Godina : 46
Lokacija : Podgorica

Amortizeri Lacetti Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri Lacetti   Amortizeri Lacetti EmptyČet Feb 27 2014, 20:03

moguce boga mi... auto djelovi scekic, jedini koji drze djelove za daewoo...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Amortizeri Lacetti Empty
PočaljiNaslov: Re: Amortizeri Lacetti   Amortizeri Lacetti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Amortizeri Lacetti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» DVD player Nubira & Lacetti
» Zadnji levi rukavac za Lacetti 2004
» opruge i amortizeri
» amortizeri
» Amortizeri

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: