Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca Empty
PočaljiNaslov: Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca   Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca EmptyNed Jan 26 2014, 01:03

Ne cuje se kad kliknem el. podizaca...sta je uzrok?Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
Boca
Član
Član



Broj poruka : 106
Datum upisa : 29.03.2011
Lokacija : Beograd - NBGD

Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca   Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca EmptyNed Jan 26 2014, 09:46

Ako samo taj jedan prekidač ne radi, onda verovatno nije osigurač u pitanju.
Ja bih počeo sa samim prekidačem, odnosno, probao bih da ga očistim nekim kontakt sprejom.
Imao sam sličan slučaj i to je pomoglo.
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca   Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca EmptyPon Jan 27 2014, 01:38

Boca ::
Ako samo taj jedan prekidač ne radi, onda verovatno nije osigurač u pitanju.
Ja bih počeo sa samim prekidačem, odnosno, probao bih da ga očistim nekim kontakt sprejom.
Imao sam sličan slučaj i to je pomoglo.

Kod vozaca kad kliknem prekidac ne radi podizac tako i kod pozada iza suvozaca ne radi sa prekidacem...jel u pitanju motor ili sta?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
Boca
Član
Član



Broj poruka : 106
Datum upisa : 29.03.2011
Lokacija : Beograd - NBGD

Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca   Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca EmptyPon Jan 27 2014, 09:43

Ako prozor ne reaguje pritiskanjem na bilo koji od ta 2 prekidača (i na vozačkim i na putničkim vratima), verovatno je u pitanju motor podizača stakla.
U tom slučaju, problem može da bude nešto jednostavno (otkačena/prekinuta žica kontakta), a može da bude i ozbiljnije (crkao motor podizača).
Nazad na vrh Ići dole
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca   Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca EmptyPon Jan 27 2014, 13:16

Jel menjao neko taj motor podizaca stakla?Meni zadnji neradi odavno ali kad sam probao da ga skinem odustao sam od popravke.Izgleda mi mnogo komplikovano  scratch 
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca   Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca EmptyPon Jan 27 2014, 18:33

Radan ::
Jel menjao neko taj motor podizaca stakla?Meni zadnji neradi odavno ali kad sam probao da ga skinem odustao sam od popravke.Izgleda mi mnogo komplikovano   scratch 
Vidio si da je komplikovano uraditi zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
Radan
Napredni član
Napredni član
Radan


Broj poruka : 793
Datum upisa : 16.08.2010
Godina : 48
Lokacija : Grocka,Umcari

Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca   Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca EmptyPon Jan 27 2014, 19:18

Pa zato i kazem.Trebao bi umesto prstiju da imam sajle od po 20 cm.Verovatno moze nekako ali treba dosta zivaca i vremena.Lakse bi bilo kupiti kompletna vrata Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca Bananeyessss
Nazad na vrh Ići dole
matrix
Član
Član
matrix


Broj poruka : 178
Datum upisa : 26.09.2011
Godina : 45
Lokacija : Banja Luka

Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca   Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca EmptyPon Jan 27 2014, 23:57

Radan ::
Pa zato i kazem.Trebao bi umesto prstiju da imam sajle od po 20 cm.Verovatno moze nekako ali treba dosta zivaca i vremena.Lakse bi bilo kupiti kompletna vrata Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca Bananeyessss

Pokusacu uraditi slikajuci pa cu slike staviti ovdje...hvala za info!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.inecco.net/congress
Sponsored content





Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca   Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ne radi mi el.podizac stakla iza suvozaca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MEHANIZAM BOCNOG STAKLA
» Podizač zadnjeg stakla - Nubira 1.6 16V SX 2001
» Lanos, klima plin curi i kondenzacija kod suvozača
» elektro podizac za matiza
» el.sema podizaca stakla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Mehanika :: Kvarovi-
Skoči na: