Daewoo Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Srpski forum o daewoo automobilima.
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Reperi za zupcenje?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Reperi za zupcenje? Empty
PočaljiNaslov: Reperi za zupcenje?   Reperi za zupcenje? EmptyPet Jul 05 2013, 19:32

Da ne prevrcem po forumu moze li neko da me uputi ili konkretno napise ,kako podesiti repere na remenicama bregastih i radilice?
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Reperi za zupcenje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reperi za zupcenje?   Reperi za zupcenje? EmptySub Jul 06 2013, 23:29

bravo nasao sam...
Nazad na vrh Ići dole
veselinovic
Član
Član



Broj poruka : 175
Datum upisa : 08.12.2011
Godina : 59
Lokacija : Istocno Sarajevo

Reperi za zupcenje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reperi za zupcenje?   Reperi za zupcenje? EmptyPon Jul 08 2013, 05:28

okaci sliku, mozda jos nekome bude trebalo.
Nazad na vrh Ići dole
nubiraIImk
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.08.2013
Godina : 65
Lokacija : Skopje

Reperi za zupcenje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reperi za zupcenje?   Reperi za zupcenje? EmptyPet Avg 02 2013, 10:45

Evo na primer treba i meni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Reperi za zupcenje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reperi za zupcenje?   Reperi za zupcenje? EmptySub Avg 03 2013, 18:55

Pogledaj na You Tube,ja sam tamo nasao nekog amera kako zaupci lanosa sa nubirinim motorom 1.6...Probaj da kucas "Timig belt daewoo"...jbg i ja sam na taj nacin uspeo da pronadjem.A da probam ovako sirovo da ti opisem:Skines oplatu zupcastog kaisa,poskidas svecice,na bregastim imas dva repera koja treba da okrenes jedan naspram drugog na levoj bregastoj (usisini ventili) imas pored repera veliko slovo "I"(intake) dok na desnoj bregastoj pored repera imas veliko slovo"E"(exsoust)izduv...kad ta dva repera okrenes jedan naspranm drugog reper na remenici radilice ti je okrenut skroz ka tlu kad pogledas reper mora da bude na zarezu oplate iza remenice radilice...eto ako sam ti nesto pomogao drago mi je...
Nazad na vrh Ići dole
nubiraIImk
Početnik
Početnik



Broj poruka : 4
Datum upisa : 02.08.2013
Godina : 65
Lokacija : Skopje

Reperi za zupcenje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reperi za zupcenje?   Reperi za zupcenje? EmptySub Avg 03 2013, 22:40

Hvala druze za brzi odgovor i date upute. Potrudicu se da nadjem video kako bih imao i  vizuelnu predstavu postupka.

Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
dixy
Moderator
Moderator
dixy


Broj poruka : 495
Datum upisa : 09.08.2010
Godina : 43
Lokacija : Beograd-Dobanovci

Reperi za zupcenje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reperi za zupcenje?   Reperi za zupcenje? EmptyPet Avg 09 2013, 11:53

darezzy ::
ja sam tamo nasao nekog amera kako zaupci lanosa sa nubirinim motorom 1.6
Nije to Lanos sa Nubirinim motorom, to je Lanos sa Lanosovim motorom. Inače isti je model motora, 1.6 sa 16 ventila, u oba vozila. Ova napomena je samo zato da se ne seti sutra neki stručnjak da pita kako da ugradi nubirin motor u lanosa, kao amer na snimku Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
darezzy
Početnik
Početnik
darezzy


Broj poruka : 62
Datum upisa : 23.04.2012
Godina : 50
Lokacija : obrenovac

Reperi za zupcenje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reperi za zupcenje?   Reperi za zupcenje? EmptySub Avg 10 2013, 11:04

Rupa na saksiji jel da?Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Reperi za zupcenje? Empty
PočaljiNaslov: Re: Reperi za zupcenje?   Reperi za zupcenje? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Reperi za zupcenje?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Daewoo Srbija :: Modeli :: Daewoo Nubira & Lacetti-
Skoči na: